Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Harmonogram zajęć sportowych dla trzeciej szkoły średniej, tablica wyników i informacje o transmisji na żywo na 9 kwietnia

Harmonogram matematyki trzeciej klasy liceum, tablica wyników i linki na żywo na 9 kwietnia. Syracuse.com To jedyne miejsce, w którym można znaleźć kompleksowy harmonogram wszystkich wydarzeń sportowych w liceum w sekcji trzeciej. Sprawdź ponownie harmonogram i aktualizacje tabeli wyników.

Koszykówka chłopców

Frankfurt-Schuyler w Polsce o 18:30 Przed meczem

Little Falls w Central Valley Academy 18:30 Przed meczem

Boys Football

Cincinnatus w Stockbridge Valley 16:30 Przed meczem

DeRuyter w Otselic Valley 16:30 Przed meczem

Waterville w Sherburne-Earlville 16:30 Przed meczem

McGraw w Madison 17:00 Przed meczem

Hokej na trawie

Cato Meridian w Sherborne Earlville 16:30 Przed meczem

Oneida w Morrisville-Eaton 16:30 Przed meczem

piłka nożna

Skaneateles w Solvay 17:00 Przed meczem

Corcoran w Baldwinsville o 18:00 Przed meczem

Liverpool w Cicero, na północ od Syrakuz, o 18:00 Przed meczem

West Genesee w Fulton o 18:00 Przed meczem

Jamesville-DeWitt w Christian Brothers Academy o 18:00 Przed meczem

PSLA w Fowler w Sandy Creek o 18:00 Przed meczem

Casinovia w Bishop Loden, godz. 18:30 Przed meczem

South Hills w Jordanii – most o 19:00 Przed meczem

Onondaga w Cato-Meridian o godzinie 19:00 Przed meczem

Waterville w Utica Notre Dame o 19:00 Przed meczem

South Jefferson w Lovell o 19:00 Przed meczem

Koszykówka dla dziewcząt

Polska we Frankfurcie – Schuyler, godz Przed meczem

Kryty tor dla dziewczynek

Onondaga w Tully 16:15 Przed meczem

Piłka nożna dla dziewczynek

Otselic Valley w DeRuyter 16:30 Przed meczem

Stockbridge Valley w Cincinnatus o 17:00 Przed meczem

Madison o 17:00 McGraw Przed meczem

Syracuse w Fulton o 19:00 Przed meczem

Pływające dziewczyny

Indian River Carthage 17:00 Przed meczem

Fayetteville Manelius w Liverpoolu, godz Przed meczem

Christian Brothers Academy w Syrakuzach o 18:00 Przed meczem

Meksyk w Auburn 18:30 Przed meczem

Siatkówka dziewcząt

LaFayette w Faith Heritage o 17:00 Przed meczem

Onondaga w Tully 17:45 Przed meczem

Casinovia u Homera o 18:00 Przed meczem

READ  Ukraina i Gruzja zdobywają tytuły drużynowe świata w szermierce na wózkach w Polsce

Auburn w Henninger 18:30 Przed meczem

Oswego na Placu Centralnym 18:30 Przed meczem

Corcoran w Liverpoolu 18:30 Przed meczem

Jordan – Elbridge at Hannibal 18:30 Przed meczem

Brothers Christian Academy w Marcellus 18:30 Przed meczem

Meksyk w Pulaski 18:30 Przed meczem

Fabius Pompey w Chittenango 18:30 Przed meczem

East Syracuse Minoa w Fulton 18:45 Przed meczem

Nottingham w Baldwinville o 19:00 Przed meczem

Cicero-North Syracuse w Fayetteville-Manlius o 19:00 Przed meczem