Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Harmonogram zajęć sportowych dla Gimnazjum III, tablica wyników na 4 listopada

Harmonogram zajęć sportowych dla Gimnazjum III, tablica wyników na 4 listopada

Harmonogram zajęć sportowych dla III ligi liceum i tablica wyników na sobotę, 4 listopada. Syracuse.com to jedyne miejsce, w którym można znaleźć kompleksowy harmonogram wszystkich wydarzeń sportowych szkół średnich Dywizji III.

Chłopcy przemierzają kraj

Mistrzostwa Sekcji III w Vernon Verona Sherrill Przed meczem

Wyścig kategorii C: 10:20 | Wyścig klasy D, godz. 11:00 | Wyścig klasy A, godz. 13:00 | – Klasa B: 15:00

Piłka nożna chłopców

Kwalifikacje stanowe

Klasa AAA

Baldwinsville-III kontra Shaker-II, w południe w Fayetteville-Manlius Przed meczem

Klasa A.A

Christian Brothers Academy-3 kontra Guilderland-2, 14:30 w Fayetteville-Manlius. Przed meczem

Klasa A

Westhill-III kontra Plattsburgh-VII, 17:00 w Fayetteville-Manlius Przed meczem

klasa B

Marcellus-III kontra Chenango Forks-IV, południe w kampusie Onenota Wright National Football League Przed meczem

Klasa C

Fabius-Pompey-III kontra Seton Catholic-IV, 12:15 w kampusie Onenota-Wright National Football League Przed meczem

Kategoria D

Polska-III kontra South Courtright-IV, 12:30 w kampusie Onenota-Wright National Football League Przed meczem

Siatkówka chłopców

Mistrzostwa East Syracuse-Minoa Division III

Sekcja pierwsza

Cicero-North Syracuse w Fayetteville-Manlius 16:00 Przed meczem

Druga sekcja

Oswego w Jamesville-DeWitt, 14:00 Przed meczem

piłka nożna

Półfinały III ligi

Klasa D w Adirondacks

Nr 4 Mount Markham (6-3) kontra nr 1 Sandy Creek (8-0), południe Przed meczem

Nr 3 Dolgeville (6-2) kontra nr 2 Beaver River (6-3), 15:00 Przed meczem

Mistrzostwa III ligi w Jordan Elbridge

Klasa B-2

#2 Meksyk (5-3) kontra #1 South Jefferson (7-1), 17:30 Przed meczem

Klasa CD

Nr 3 Southern Hills (4-4) kontra nr 1 Sherburne-Earlville (7-2), 15:00 Przed meczem

Dziewczyny z całego kraju

Mistrzostwa Sekcji III w Vernon Verona Sherrill Przed meczem

Wyścig klasy C 9 rano | Wyścig kategorii D 9:40 | Wyścig klasy A 13:00 | Wyścig klasy B 1:40

Piłka nożna dziewcząt

Klasa AAA

Cicero-North Syracuse-3 kontra Shenendehowa-2, 16:00 w Nottingham HS. Przed meczem

READ  Bundesliga: Bochum pokonało liderów Bundesligi Bayern Monachium 4-2

Klasa A.A

West Genesee 3 kontra Columbia 2 o 18:00 w Nottingham Przed meczem

Klasa A

Mecz New Hartford III kontra Schalmont II, godzina 10:00 w Herkimer County Community College Przed meczem

klasa B

Marcellus III kontra Chenango Valley IV, południe w szkole podstawowej Waverly Przed meczem

Klasa C

Sauquoit Valley-III kontra Watkins Glen-IV, w południe w Herkimer County Community College Przed meczem

Kategoria D

Cincinnatus-III kontra Edmiston/Morris-IV, 14:00 w Nottingham Przed meczem

Siatkówka dziewcząt

Mistrzostwa Sekcji III w Jamesville-DeWitt

Klasa A.A

Fayetteville-Manlius w West Genesee o 19:30 Przed meczem

klasa B

Skaneateles w Westhill o 15:30 Przed meczem

Kategoria D

Living Word Academy of Hamilton o 17:30 Przed meczem