Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Harmonogram reprezentacji Polski w piłce nożnej

Harmonogram reprezentacji Polski w piłce nożnej

Dowiedz się, jak oglądać Roberta Lewandowskiego, Białych i Czerwonych w programie telewizyjnym reprezentacji Polski.

Polska często ustępuje swoim sąsiadom, Niemcom. W rzeczywistości wielu najlepszych polskich graczy często gra w niemieckiej Bundeslidze, ponieważ jest to najważniejsza liga w okolicy. Oczywiście nie oznacza to zdyskredytowania Ekstraklasy.

Nie bez powodu Polska zdobyła parę zdobywców trzeciego miejsca na Pucharze Świata. Pomimo tego, że nigdy nie odniósł sukcesu jako dominująca siła piłkarska, wydaje się, że z kraju wychodzą talenty. Robert Lewandowski to ostatnie nazwisko, które trafiło na pierwsze strony gazet. Jednak w minionej dekadzie dużą rolę w sukcesie Borussii Dortmund odegrał Łukasz Piszczek. Nawet ktoś taki jak Jerzy Dudek, mistrz Liverpoolu w rzutach karnych z 2005 roku, jak Polska.

Polska jako drużyna czeka na to wielkie zwycięstwo. Wszystko, co może zrobić, to nadal ustawiać się na pozycjach, aby odnieść sukces. Kwalifikacje do Mistrzostw Świata 2022 to początek. Tam zmierzy się z trudną grupą C z Meksyku, Arabii Saudyjskiej i Argentyny pod wodzą Lionela Messiego.

Oto jak oglądać m.in. Polskę.

Gdzie mogę obejrzeć mecz Polski?

Pierwszy mecz: 18 grudnia 1921 (przegrana z Węgrami w Budapeszcie)
szef: Czesław Michenewicz
Najlepsze osiągnięcie w Pucharze Świata:
III miejsce (1974, 1982)
Najlepsze osiągnięcie w Mistrzostwach Europy: Ćwierćfinały (2016)

Media społecznościowe:
Polska IG konto Polskie tweety Kanał YT dla Polski

Harmonogram transmisji polskiej telewizji i linki nadawcze

FOX Sports nabył prawa do Mistrzostw Europy. Akwizycja ta rozpoczyna się w 2024 roku. Dlatego dwa główne konkursy w Polsce, Puchar Świata i Euro, są transmitowane na antenie FOX w Stanach Zjednoczonych. W związku z tym wiele gier w polskiej ramówce telewizyjnej prezentuje FOX lub FS1. Oczywiście druga strona to fuboTV. Nabywając prawa do Mistrzostw Europy od 2024 r., FOX i FS1 są praktycznie centralnym punktem programu telewizyjnego reprezentacji Francji. Nie jest to jednak jedyne miejsce na francuskie gry.

READ  Irlandia Północna Kobiety 0-5 Anglia Kobiety: Georgia Stanway i Lauren Hemp strzelą dwa gole w eliminacjach do Mistrzostw Świata | wiadomości piłkarskie

Bez wystarczającej liczby kanałów do przesyłania strumieniowego wszystkich gier, na fuboTV są wybrane gry. Ponadto zawsze istnieje niewielka szansa, że ​​Twój znajomy zrobi Twój liniowy telewizor. Może być również na ESPN+. To naprawdę zależy od tego, jakie inne treści są dostępne tego dnia. fuboTV umożliwia dostęp do FOX, FS1 i FS2. Są to kanały, których potrzebujesz, aby oglądać mecze Polski w ich najważniejszych meczach.

Zalecana opcja wyświetlania:

fubu

Oglądaj mecze Polski

Obejmuje: Puchar Świata, Ligue 1 + 84 kanały sportowe

Udział

Zestawy polskie

Zestawy polskie

Fubo Kursy na zakłady sportowe: Najnowsze spready

Wiadomości o Polsce i polecane historie