Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Harmonogram Mistrzostw Świata 2022: daty w Katarze, mecze grupowe, codzienne godziny rozpoczęcia meczów jako bilet rezerwacji do Australii

Mistrzostwa Świata FIFA 2022 rozpoczynają się 21 listopada w pierwszej w historii zimowej edycji turnieju w Katarze. Wydarzenia w finale będą kontynuowane 18 grudnia, ale wydarzenia rozpoczną się 21 listopada. Po losowaniu 1 kwietnia pełny harmonogram meczów jest już znany i brakuje tylko zwycięzców finałowych meczów, którzy oficjalnie ukończyli boisko.

Możesz oglądać na żywo wszystkie mecze Mistrzostw Świata fuboTV (Wypróbuj za darmo).

Posłuchaj poniżej i kontynuuj W piłce nożnej, którym ufamy: podcast CBS Sports Soccer Trzy razy w tygodniu twoi trzej ulubieni gracze USMNT omawiają wszystko, co możesz chcieć wiedzieć o pięknej grze Stanów Zjednoczonych.

Oto cały harmonogram:

Harmonogram fazy grupowej

Gry można przesyłać strumieniowo na Fox, FS1, FS2, Telemundo lub NBC Universo przez fuboTV (Uzyskaj dostęp teraz). (Wszystkie czasy w USA/Wschodzie)

poniedziałek 21 listopada
Senegal kontra Holandia 5 rano
Anglia vs Iran, 8 rano
Katar vs Ekwador 11:00
USA vs Walia, 14:00

22 listopada, wtorek
Argentyna vs Arabia Saudyjska 5 rano
Dania vs Tunezja, 8:00
Meksyk vs Polska, 11:00
Francja vs Australia 14:00

Środa 23 listopada
Maroko vs Chorwacja 5 rano
Niemcy vs Japonia, 8:00
Hiszpania – Kostaryka i Nowa Zelandia 11:00
Belgia vs Kanada 14:00

czwartek 24 listopada
Szwajcaria i Kamerun 5 rano
Urugwaj vs. Korea Południowa, godz
Portugalia – Ghana 11:00
Brazylia vs. Serbia, godz.

piątek 25 listopada
Walia vs Iran, 5 rano
Katar – Senegal 8 rano
Holandia vs. Ekwador 11:00
Anglia vs USA, 14:00

sobota 26 listopada
Tunezja – Australia 5 rano
Polska vs Arabia Saudyjska 8 rano
Francja vs Dania 11:00
Argentyna vs Meksyk 14:00

Niedziela 27 listopada
Japonia – Kostaryka i Nowa Zelandia 5 rano
Belgia – Maroko 8 rano
Chorwacja vs Kanada, 11:00
Hiszpania vs Niemcy 14:00

READ  Późne CDS Bipin Rawat, Kalyan Singh i Ghulam Nabi Azad wśród zwycięzców Padma Awards | Pełna lista znajduje się tutaj

poniedziałek 28 listopada
Kamerun vs Serbia, 5 rano
Korea Południowa vs Ghana 8 rano
Brazylia vs. Szwajcaria 11:00
Portugalia vs. Urugwaj / 14.00

wtorek 29 listopada
Holandia i Katar 10:00
Ekwador – Senegal 10:00
Walia vs Anglia, 14:00
Iran vs USA 14:00

środa 30 listopada
Tunezja – Francja 10:00
Australia vs Dania 10:00
Polska vs. Argentyna o 14.00
Arabia Saudyjska – Meksyk 14:00

Czwartek 1 grudnia
Chorwacja vs Belgia 10 rano
Kanada – Maroko 10:00
Japonia vs Hiszpania 14:00
Kostaryka / Nowa Zelandia – Niemcy 14:00

piątek 2 grudnia
Korea Południowa i Portugalia, 10:00
Ghana – Urugwaj 10:00
Kamerun vs Brazylia 14:00
Serbia vs Szwajcaria, 14:00

runda 16

Wszystkie czasy są orientalne

Sobota 3 grudnia
Pierwsza z pierwszej grupy vs druga z drugiej grupy, 10:00
Lider grupy C kontra wicemistrz grupy D, godz.

Niedziela 4 grudnia
Pierwsza z czwartej grupy kontra druga z trzeciej grupy, o 10 rano
Zwycięzcy grupy B kontra wicemistrzowie grupy 1, godz.

poniedziałek 5 grudnia
Pierwsza z piątej grupy kontra wicemistrzowie szóstej grupy, o godz
Pierwsza z grupy siódmej kontra wicemistrzowie z grupy ósmej o godzinie 14.00

Wtorek 6 grudnia
Lider grupy F kontra wicemistrz grupy E, godz.
Pierwsza z ósmej grupy kontra druga z siódmej grupy o godzinie 14.00

Ćwierćfinały

piątek 9 grudnia
Ćwierćfinały 1, 10:00
2 ćwierćfinały, 2 w południe

Sobota 10 grudnia
3 ćwierćfinały o 10 rano
Ćwierćfinały 16:00, 14:00

Półfinały

wtorek 13 grudnia
Półfinał 1, 14:00

Środa 14 grudnia
Półfinały 14:00, 14:00

trzecie miejsce

sobota 17 grudnia
Półfinały 1 przegrany vs półfinały 2 przegrani, 10:00

ostateczny

sobota 18 grudnia
Zwycięzca półfinału 1 vs. Zwycięzca półfinału 2, 10:00