Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Harmonogram Lionela Messi 2022: Kiedy i jak oglądać mecze PSG i Argentyny

Harmonogram Lionela Messi 2022: Kiedy i jak oglądać mecze PSG i Argentyny

Wygląda na to, że Lionel Messi 2021/22 zakończy się kilkoma tytułami w Paris Saint-Germain, ponieważ francuscy giganci zbliżają się do 10. tytułu Ligue 1.

Argentyński mag może nie osiągnął oczekiwanych od niego poziomów w tym sezonie, ale z 21 golami w 28 meczach ligowych i Ligi Mistrzów, jego wpływ na ofensywną grę PSG jest wyraźny.

Niewątpliwie Messi ma nadzieję na zwiększenie swojego wyniku w pozostałych meczach w tym sezonie, a także na kontynuowanie przygotowań do mundialu w Katarze w listopadzie, gdzie być może po raz ostatni spróbuje poprowadzić swój kraj do chwały.

Sporting News przygląda się swojemu harmonogramowi na pozostałą część tego sezonu, jednocześnie szczegółowo opisując, w jaki sposób fani mogą oglądać lub transmitować całą akcję.

Jaki jest harmonogram PSG Messiego na 2022 rok?

Na 2021/22 Lionel Messi ma jeszcze sześć meczów dla PSG, gdy próbują zdobyć tytuł Ligue 1. Niedzielne zwycięstwo 2:1 nad Marsylią sprawiło, że znalazł się w centrum dowodzenia.

Podopieczni Mauricio Pochettino prowadzą z 15 punktami na szczycie tabeli, a jeśli 20 kwietnia pokonają Angers, a Marsylia nie pokona Nantes, to tytuł mistrza PSG zostanie potwierdzony.

Oto lista pozostałych meczów, które były zawodnik Barcelony może rozegrać od teraz do 21 maja.

Zniżka daleko od domu Data miejsce Czas wyjazdu (BST) Czas wyjazdu (czas wschodni) Czas wyjazdu (AEST) Zawody
gniewy (a) 20/21 kwietnia Stadion Raymond Kuba 20:00 15:00 5 rano Liga francuska 1
obiektyw (h) 23 kwietnia / 24 kwietnia Parc des Princes 20:00 15:00 5 rano Liga francuska 1
Strasburg (a) 29/30 kwietnia Stade de la Meinau 20:00 15:00 5 rano Liga francuska 1
Troja (h) 8/9 maja Parc des Princes 19:45 14.45 4.45 rano Liga francuska 1
Montpellier (a) 14 maja Stadion La Mausson zostanie ogłoszony później zostanie ogłoszony później zostanie ogłoszony później Liga francuska 1
Metz (h) 21 maja Parc des Princes zostanie ogłoszony później zostanie ogłoszony później zostanie ogłoszony później Liga francuska 1
READ  US Open: Rozstawiona z czołówki Ija Świątek rozpoczyna obronę tytułu oszałamiającym zwycięstwem nad Rebeccą Peterson | Wiadomości tenisowe

Czy Paris Saint-Germain Messi jest w jakichś turniejach pucharowych?

Nie, niestety dla PSG nie występują w żadnym z rozgrywek pucharowych w tym sezonie. Rozczarowujące, wycofali się z Ligi Mistrzów w 1/8 finału, przegrywając w dwumeczu 3-2 z Realem Madryt.

Na Coupe de France podopieczni Messiego ponieśli szokującą porażkę z Niceą na Parc des Princes w styczniu z powodu rzutów karnych – również w ostatnich 16.

Przegranie Pucharu Mistrzów z Lille w sierpniu 2021 r. pozostawia PSG z tytułem Ligue 1, który pozostaje do walki o ten sezon.

Jaki jest harmonogram argentyńskiego Messiego na 2022 rok?

Oczekuje się również, że Messi rozświetli Katar, a Argentyna będzie jednym z faworytów do wygrania Pucharu Świata, który odbędzie się od 21 listopada do 18 grudnia.

Argentyna zostaje umieszczona w grupie C, gdzie zmierzy się z Arabią Saudyjską, Meksykiem i Polską.

W czerwcu mają też zaplanowany mecz z Włochami o tytuły „Finalissima” – spotkanie mistrzów Europy i Ameryki Południowej – podczas gdy prawie na pewno zorganizują kilka sparingów przed rozpoczęciem Mistrzostw Świata.

Zniżka daleko od domu Data miejsce Czas wyjazdu (BST) Czas wyjazdu (czas wschodni) Czas wyjazdu (AEST) Zawody
Włochy neutralny 1 czerwca / 2 czerwca stadion Wembley 19:45 14.45 4.45 rano 2022 Finalissima
Królestwo Arabia Saudyjska neutralny 22 listopada Stadion Lusajl 10 rano 5 rano 19:00 Mistrzostwa Świata
Meksyk neutralny 26 i 27 listopada Stadion Lusajl 19:00 14:00 4 rano Mistrzostwa Świata
Polska neutralny 30 listopada / 1 grudnia Stadion 974 19:00 14:00 4 rano Mistrzostwa Świata

Jak oglądać Ligue 1

  • w UK: Abonenci mogą oglądać Ligue 1 za pośrednictwem BT Sports, za pośrednictwem kanałów telewizyjnych, online lub za pośrednictwem aplikacji BT Sports.
  • w Stany Zjednoczone AmerykibeIN Sports i beIN Sports Espanol mają wyłączne prawa do Ligue 1. Mecze mogą być transmitowane na BeIN Sports Connect. Jest również dostępny przez FuboTVktóry oferuje bezpłatną wersję próbną dla nowych użytkowników.
  • w Kanadzie: beIN Sports ma wyłączne prawa do Ligue 1, które można przesyłać strumieniowo na BeIN Sports Connect. Jest również dostępny przez FuboTVktóry oferuje bezpłatną wersję próbną dla nowych użytkowników.
  • w Australii: Widzowie mogą oglądać kanały beIN Sports lub transmitować mecze za pośrednictwem Kayo Sports.
READ  Annie McCourt z UConn, aby śledzić karierę profesjonalnej koszykówki w Europie

Jak oglądać Mistrzostwa Świata 2022

  • w UKMecze Mistrzostw Świata będą transmitowane na żywo przez BBC i ITV, które mogą być również transmitowane przez BBC iPlayer i ITV Hub.
  • w Stany Zjednoczone Ameryki: Fox Sports będzie transmitować gry, a przez cały tydzień dostępny jest bezpłatny okres próbny FuboTV.
  • w Kanadzie: TSN będzie transmitować gry i ponownie dostępny jest tygodniowy bezpłatny okres próbny FuboTV.
  • w AustraliiSBS Sport pokaże mecze Mistrzostw Świata, z usługą transmisji strumieniowej dostępną za pośrednictwem aplikacji SBS Sport.