Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Harmonogram fazy grupowej Ligi Narodów UEFA

Harmonogram fazy grupowej Ligi Narodów UEFA

17 grudnia (Reuters) – Oto daty meczów fazy grupowej 2022-23 United Nations Football League (rozpoczęcie w 1945 GMT, o ile nie wskazano):

runda 1

czwartek 2 czerwca

Zarejestruj się teraz, aby uzyskać bezpłatny nieograniczony dostęp do Reuters.com

Grupa C4 Gruzja – Gibraltar (1700)

Grupa A2 Czechy – Szwajcaria

Grupa A2 Hiszpania – Portugalia

Grupa B: Albania x Rosja

Grupa B2 Izrael – Islandia

Grupa B4 Serbia – Norwegia

Grupa D: Słowenia-Szwecja

Grupa C2 Cypr / Estonia – Kosowo

Grupa C2 Irlandia Północna – Grecja

Grupa C4 Bułgaria – Macedonia Północna

Grupa B: Cypr / Estonia – San Marino

piątek 3 czerwca

Grupa C Kazachstan / Mołdawia – Azerbejdżan (1500/1945)

Grupa 1 Chorwacja – Austria

Grupa 1 Francja – Dania

Grupa A4 Belgia vs Holandia

Grupa A4 Polska vs Walia

Grupa C Słowacja-Białoruś

Grupa D1 Łotwa – Andora

Grupa D1 Liechtenstein – Kazachstan / Mołdawia

Sobota 4 czerwca

Grupa B Szkocja – Armenia (1400)

Grupa C Węgry – Anglia (1700)

Grupa C: Finlandia – Bośnia (1700)

Grupa C1 Litwa – Luksemburg (1700)

Grupa C: Włochy vs Niemcy

Grupa B1 Irlandia – Ukraina

Grupa B3 Czarnogóra vs Rumunia

Grupa C1 Turcja – Wyspy Owcze

Dzień meczu 2

Niedziela 5 czerwca

Grupa B: San Marino vs Malta (1400/1700)

Grupa C2 Estonia i Cypr – Irlandia Północna (1400/1700)

Grupa C4 Gibraltar – Macedonia (1700)

Grupa A2 Czechy – Hiszpania

Grupa A2 Portugalia – Szwajcaria

Grupa B4 Serbia-Słowenia

Grupa B4 Szwecja – Norwegia

Grupa C2 Kosowo – Grecja

Grupa C4 Bułgaria – Gruzja

poniedziałek 6 czerwca

Grupa 1 Austria – Dania

Grupa 1 Chorwacja – Francja

Grupa A4 Belgia vs Polska

Grupa A4 Walia vs Holandia

READ  EJ Obiena poczeka do D-day na udział w Igrzyskach SEA

Grupa B2 Islandia – Albania

Grupa B2 Izrael – Rosja

Grupa C: Białoruś – Azerbejdżan

Grupa C – Słowacja – Kazachstan

Grupa D1 Andora – Kazachstan / Mołdawia

Grupa D1 Łotwa – Liechtenstein

wtorek 7 czerwca

Grupa B1 Armenia-Irlandia (1700)

Grupa C: Niemcy vs Anglia

Grupa C 3 Włochy – Węgry

Grupa B1 Szkocja – Ukraina

Grupa B3 Bośnia-Rumunia

Grupa B3 Finlandia – Czarnogóra

Grupa C1 Wyspy Owcze – Luksemburg

Grupa C1 Litwa – Turcja

Runda 3

Czwartek 9 czerwca

Grupa A2 Portugalia – Czechy

Grupa A2 Szwajcaria – Hiszpania

Grupa D: Norwegia – Słowenia

Grupa B4 Szwecja w Serbii

Grupa C2 Grecja – Cypr / Estonia

Grupa C2 Kosowo – Irlandia Północna

Grupa C4 Gibraltar – Bułgaria

Grupa C4 Macedonia Północna – Gruzja

Grupa D2 Malta – Cypr / Estonia

piątek 10 czerwca

Grupa A Kazachstan / Mołdawia – Łotwa (1500/1945)

Grupa C: Azerbejdżan – Słowacja (1700)

Grupa 1 Austria – Francja

Grupa 1 Dania – Chorwacja

Grupa A4 Holandia vs Polska

Grupa A4 Walia – Belgia

Grupa B2 Albania vs Izrael

Grupa B Rosja – Islandia

Grupa C3 Białoruś – Kazachstan

Grupa D1 Andora – Liechtenstein

Sobota 11 czerwca

Grupa B3 Czarnogóra-Bośnia (1400)

Grupa B1 Irlandia – Szkocja (1700)

Grupa C1 Wyspy Owcze – Litwa (1700)

Grupa C: Anglia vs Włochy

Grupa C 3 Węgry – Niemcy

Grupa B1 Ukraina – Armenia

Grupa B3 Rumunia – Finlandia

Grupa C1 Luksemburg – Turcja

Runda 4

Niedziela 12 czerwca

Grupa C2 Irlandia Północna – Cypr / Estonia (1400)

Grupa D: Norwegia – Szwecja (1700)

Grupa C: Gruzja – Bułgaria (1700)

Grupa C: Macedonia Północna v Gibraltar (1700)

Grupa A2 Hiszpania – Czechy

READ  Liga Narodów: Anglia zmierzy się z Niemcami, Włochami i Walią - Belgia i Holandia | wiadomości piłkarskie

Grupa A2 Szwajcaria – Portugalia

Grupa B4 Słowenia – Serbia

Grupa C2 Grecja – Kosowo

Grupa D2 Malta – San Marino

Poniedziałek 13 czerwca

Grupa C Kazachstan / Mołdawia – Słowacja (1500/1945)

Grupa C: Azerbejdżan – Białoruś (1700)

Grupa 1 Dania – Austria

Grupa 1 Francja – Chorwacja

Grupa A4 Holandia vs Walia

Grupa A4 Polska – Belgia

Grupa B2 Islandia – Izrael

Grupa B Rosja – Albania

wtorek 14 czerwca

Grupa A Kazachstan / Mołdawia – Andora (1300/1945)

Grupa B: Armenia-Szkocja (1700)

Grupa C 3 Anglia – Węgry

Grupa C: Niemcy vs Włochy

Grupa B1 Ukraina – Irlandia

Grupa B3 Bośnia-Finlandia

Grupa B3 Rumunia – Czarnogóra

Grupa C1 Luksemburg – Wyspy Owcze

Grupa C1 Turcja – Litwa

Grupa D1 Liechtenstein – Łotwa

Runda 5

czwartek, 22 września

Grupa C Kazachstan / Mołdawia – Białoruś (1500/1945)

Grupa 1 Chorwacja – Dania

Grupa 1 Francja – Austria

Grupa A4 Belgia vs Walia

Grupa A4 Polska vs Holandia

Grupa C1 Litwa – Wyspy Owcze

Grupa C1 Turcja – Luksemburg

Grupa C Słowacja – Azerbejdżan

Grupa D1 Łotwa – Kazachstan

Grupa D1 Liechtenstein – Andora

piątek 23 września

Grupa B: Armenia-Ukraina (1700)

Grupa D: Gruzja – Macedonia (1700)

Grupa C Niemcy – Węgry

Grupa C: Włochy vs Anglia

Grupa B1 Szkocja – Irlandia

Grupa B3 Bośnia i Czarnogóra

Grupa B3 Finlandia – Rumunia

Grupa C4 Bułgaria – Gibraltar

Grupa D2 Cypr / Estonia – Malta

Sobota 24 września

Grupa B Islandia-Rosja (1400)

Grupa D: Słowenia – Norwegia (1700)

Grupa C2 Irlandia Północna – Kosowo (1700)

Grupa A2 Czechy – Portugalia

Grupa A2 Hiszpania – Szwajcaria

Grupa B2 Izrael – Albania

Grupa B4 Serbia-Szwecja

READ  Świątek świetnie rozpoczął mecz, gdy Polska pokonała Brazylię

Grupa C2 Cypr / Estonia – Grecja

Runda 6

Niedziela 25 września

Grupa D1 Andora – Łotwa (1400)

Grupa A Kazachstan / Mołdawia – Liechtenstein (1400)

Grupa C: Azerbejdżan – Kazachstan / Mołdawia (1700)

Grupa C: Białoruś vs Słowacja (1700)

Grupa 1 Austria – Chorwacja

Grupa 1 Dania – Francja

Grupa A4 Holandia vs Belgia

Grupa A4 Walia vs Polska

Grupa C1 Wyspy Owcze – Turcja

Grupa C1 Luksemburg – Litwa

poniedziałek 26 września

Grupa C: Anglia vs Niemcy

Grupa 3 Węgry – Włochy

Grupa B1 Irlandia vs Armenia

Grupa B1 Ukraina – Szkocja

Grupa B3 Czarnogóra – Finlandia

Grupa B3 Rumunia-Bośnia

Grupa C4 Gibraltar – Gruzja

Grupa C4 Macedonia Północna – Bułgaria

Grupa D2 San Marino – Cypr / Estonia

wtorek 27 września

Grupa A2 Portugalia – Hiszpania

Grupa A2 Szwajcaria – Czechy

Grupa B2 Albania – Islandia

Grupa B Rosja vs Izrael

Grupa B4 Norwegia – Serbia

Grupa B4 Szwecja – Słowenia

Grupa C2 Grecja – Irlandia Północna

Grupa C2 Kosowo – Cypr / Estonia

Zarejestruj się teraz, aby uzyskać bezpłatny nieograniczony dostęp do Reuters.com

Napisane przez Hritika Sharma w Bengaluru Edycja przez Toby Davis

Nasze kryteria: Zasady zaufania Thomson Reuters.