Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Harcourts Your Place wita „silne” trzecie biurko

Harcourts Your Place wita „silne” trzecie biurko

Harcourts Your Place wita „silne” trzecie biurko

Firma rozszerzyła swoją obecność na rynku Greater Sydney, otwierając swoje trzecie biuro w Plumpton.

„Blompton Market nie ma tam innej agencji nieruchomości i jest centrum handlowym dla wielu, oferującym Woolworths, Big W, fryzjerów, Specsavers, centrum medyczne, farmaceutę, banki, pocztę i inne sklepy specjalistyczne” – wyjaśnił Kelly Mackenzie. , Starszy zarządca nieruchomości i właściciel firmy.

Firma zajmująca się nieruchomościami Harcourts uważa, że ​​tak zróżnicowany językowo kraj, jak Australia, wymaga zespołu nieruchomości, który potrafi porozumiewać się w wielu językach.

„Naszym priorytetem numer jeden jest zapewnienie naszym klientom komfortu bez względu na narodowość” – kontynuowała McKenzie.

W Plumpton (Nowa Południowa Walia) spis ludności z 2021 r. wykazał, że tylko 40,5 procent populacji mówi po angielsku wyłącznie w domu. Inne języki używane w domu to arabski (3,4 proc.), filipiński (4,5 proc.), urdu (6,6 proc.) i hindi (6,4 proc.). Filipińskim posługuje się 10,9 proc. organizatorów ankiet.

W nowym biurze pracują agenci nieruchomości, którzy biegle posługują się językiem angielskim, arabskim, hiszpańskim, filipińskim, tongańskim, maltańskim, polskim i portugalskim.

Marcelo Fiore, kierownik sprzedaży/dyrektor i właściciel biznesowy oraz Mazen Abu Dohu, kierownik ds. rozwoju nieruchomości i właściciel biznesowy, to dwaj członkowie zespołu, którzy wcześniej pracowali w centrum i są dobrze znani w okolicy.

Fury, który rozpoczął karierę w Plumpton 14 lat temu, powiedział, że zespół mieszkał lokalnie: „Nasze dzieci chodzą do lokalnych szkół. Powrót – to normalne”.

Sponsorując działalność wielu lokalnych zespołów i uczestnicząc w kilku wydarzeniach społecznościowych, liderzy grup wskazali, że zawsze są gotowi pomóc w każdy możliwy sposób.

Zatwierdzając najnowszy dodatek do biurka, Katrina Tarrant, dyrektor generalny Harcourts NSW/ACT, powiedziała, że ​​jest „niezwykle podekscytowana powitaniem tej trzeciej siły w rodzinie Harcourts Your Place”.

READ  Kraje Europy Środkowej przygotowują się na przyjęcie ukraińskich uchodźców

Doszła do wniosku: „Uzupełnione oszałamiającym, najnowocześniejszym sprzętem, biuro to ucieleśnia doskonałość i wspaniale jest widzieć tak wysokiej jakości wewnętrzny rozwój naszej sieci”.

Harcourts Your Place wita „silne” trzecie biurko

Logo Tygodnia Prawników

Ostatnia aktualizacja: 13 września 2022

Data publikacji: 14 września 2022