Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Harcourts Your Place wita „silne” trzecie biurko

Harcourts Your Place wita „silne” trzecie biurko

Firma rozszerzyła swoją obecność na rynku Greater Sydney, otwierając swoje trzecie biuro w Plumpton.

„Blompton Market nie ma tam innej agencji nieruchomości i jest centrum handlowym dla wielu, oferującym Woolworths, Big W, fryzjerów, Specsavers, centrum medyczne, farmaceutę, banki, pocztę i inne sklepy specjalistyczne” – wyjaśnił Kelly Mackenzie. , Starszy zarządca nieruchomości i właściciel firmy.

Firma zajmująca się nieruchomościami Harcourts uważa, że ​​tak zróżnicowany językowo kraj, jak Australia, wymaga zespołu nieruchomości, który potrafi porozumiewać się w wielu językach.

„Naszym priorytetem numer jeden jest zapewnienie naszym klientom komfortu bez względu na narodowość” – kontynuowała McKenzie.

W Plumpton (Nowa Południowa Walia) spis ludności z 2021 r. wykazał, że tylko 40,5 procent populacji mówi po angielsku wyłącznie w domu. Inne języki używane w domu to arabski (3,4 proc.), filipiński (4,5 proc.), urdu (6,6 proc.) i hindi (6,4 proc.). Filipińskim posługuje się 10,9 proc. organizatorów ankiet.

W nowym biurze pracują agenci nieruchomości, którzy biegle posługują się językiem angielskim, arabskim, hiszpańskim, filipińskim, tongańskim, maltańskim, polskim i portugalskim.

Marcelo Fiore, kierownik sprzedaży/dyrektor i właściciel biznesowy oraz Mazen Abu Dohu, kierownik ds. rozwoju nieruchomości i właściciel biznesowy, to dwaj członkowie zespołu, którzy wcześniej pracowali w centrum i są dobrze znani w okolicy.

Fury, który rozpoczął karierę w Plumpton 14 lat temu, powiedział, że zespół mieszkał lokalnie: „Nasze dzieci chodzą do lokalnych szkół. Powrót – to normalne”.

Sponsorując działalność wielu lokalnych zespołów i uczestnicząc w kilku wydarzeniach społecznościowych, liderzy grup wskazali, że zawsze są gotowi pomóc w każdy możliwy sposób.

Zatwierdzając najnowszy dodatek do biurka, Katrina Tarrant, dyrektor generalny Harcourts NSW/ACT, powiedziała, że ​​jest „niezwykle podekscytowana powitaniem tej trzeciej siły w rodzinie Harcourts Your Place”.

READ  Boris Johnson ostrzega Rosję przed sankcjami po przekroczeniu granicy

Doszła do wniosku: „Uzupełnione oszałamiającym, najnowocześniejszym sprzętem, biuro to ucieleśnia doskonałość i wspaniale jest widzieć tak wysokiej jakości wewnętrzny rozwój naszej sieci”.

Harcourts Your Place wita „silne” trzecie biurko

Logo Tygodnia Prawników

Ostatnia aktualizacja: 13 września 2022

Data publikacji: 14 września 2022