Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Gwiazda Rangers zebrała pochwały, gdy Gerowie szukają rozwiązania swojego 16-milionowego problemu

Trener Giovanni van Bronckhorst pochwalił nowy transfer Rangersów w styczniu, Mateusza Żukowskiego po debiucie w wygranym 3:0 meczu z Annan Athletic.

20-letni prawy obrońca reprezentacji Polski do lat 21 został podpisany w ostatecznym terminie, aby zastąpić odchodzącego Nathana Pattersona, który pobił rekordy dla Rangers po przeprowadzce do Evertonu. Umowa, która może wynosić do 16 milionów funtów.

Ross Wilson ogłosił, podpisując kontrakt z Mateuszem Żukowskim z Lechii Gdańsk, drużyną skautów Rangers i pod każdym względem ta umowa wydaje się zarówno opłacalna, jak i solidna dla klubu.

Ponieważ jego kontrakt wygasa z końcem sezonu w Polsce, Rangers był w stanie zapewnić zawodnika za obniżoną opłatą i teraz będzie stanowić konkurencję dla Jamesa Taverniera w pierwszym zespole.

Najdziwniejsze europejskie transfery w styczniu 2022 r.

Mateusz Żukowski chwalony przez Van Bronckhorsta, prezesa Rangers

Kibice Rangers po raz pierwszy dostrzegli prawego obrońcę w meczu z League Two, a Zukowski mógłby mieć asysty, gdyby nie kilka wykończeń ze strony kolegów z drużyny.

Przemawiając po meczu, trener Rangers Giovanni van Bronckhorst pochwalił zarówno Żukowskiego, jak i kolegę z drużyny Charliego McCanna za ich wkład.

Van Bronckhorst powiedział: „Byłem bardzo zadowolony z debiutu Charliego McCanna, a także z debiutu Matthewsa”. [Rangers].

„Wykonał naprawdę dobrą robotę. Matthews przyszedł i wykonał naprawdę dobrą robotę, widać jego potencjał i dlaczego kupiliśmy go naprawdę szczęśliwego z jego występu.”

Rozmawiając z Premier Sports Po meczu Geo powiedział również:

„Myślę, że wygląd Matthewsa był również dobry, więc ogólnie był to dobry dzień”.

Rangers awansują teraz do szóstej rundy Pucharu Szkocji i mają nadzieję zakończyć 13-letnią suszę w zawodach, w których Jers ostatni zdobyli puchar w 2009 roku.

Oto oceny naszych graczy ze zwycięstwa nad Annan.

Czy masz nam coś do powiedzenia na temat tego artykułu?

READ  Donald R Inglis 1928-2021 | Wiadomości, sport, praca