Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Gwiazda piłki nożnej Pinewood Prep ma „niesamowite doświadczenie” grając w Polsce |  Sporty

Gwiazda piłki nożnej Pinewood Prep ma „niesamowite doświadczenie” grając w Polsce | Sporty

Choć uważa się za stuprocentową Amerykankę, juniorska gwiazda futbolu Pinewood Prep, Jessica Osborne, nie mogła odrzucić możliwości gry na międzynarodowej scenie w innym kraju.

Osborne niedawno wróciła z prawie trzytygodniowego pobytu w Polsce, gdzie grała w reprezentacji Anglii kobiet do lat 17 w Europejskim Turnieju Kwalifikacyjnym UEFA.

Osborne dostała szansę, ponieważ jej rodzice, Andrew i Jill, pochodzą z Anglii, a teraz mieszkają w Stanach Zjednoczonych. Jill jest trenerem piłki nożnej dziewcząt w Pinewood Prep.

Doświadczenie gry Osborne trwało trzy gry, z których dwie zaczęła i grała przez cały czas. Anglia w eliminacjach zwyciężyła 2:1, przegrywając z Francją oraz pokonując Polskę i Chorwację. Nie wystarczyło tego lata awansować do kolejnej rundy gry.

„To było niesamowite doświadczenie, coś, czego nigdy nie zapomnę” – powiedział Osborne, który zaangażował się w grę zespołową na Uniwersytecie Auburn. „To był najwyższy poziom, na którym grałem w piłce nożnej i uczynił mnie lepszym graczem. Gra przeciwko najlepszym z każdego kraju była wyjątkowa i zdecydowanie nauczyłem się wiele, zarówno na boisku, jak i poza nim.”

Osborne po raz pierwszy odwiedził Anglię na oficjalny proces, gdzie spędził pięć dni rywalizując z najlepszymi graczami z Anglii. Po utworzeniu zespołu pojechałem z jednostką do Krakowa. Była w Polsce w napiętym czasie, gdy Rosja najechała na graniczącą z Polską Ukrainę.

„Nie będę kłamać, samo myślenie o tym było trochę przerażające. Ale byliśmy bardzo bezpieczni” – powiedział Osborne. „Po prostu skupiliśmy się na grze w piłkę nożną. Turniej skupił nasze umysły”.

Osborne powiedziała, że ​​międzynarodowa gra jest na zupełnie innym poziomie niż wszystko, czego doświadczyła w Stanach Zjednoczonych.

„Dużo bardziej fizycznie, dużo szybciej” – powiedziała. „Jest to bardzo wymagające fizycznie i psychicznie. Poza treningami i grami, spędziliśmy dużo czasu w klasie, dzieląc film i upewniając się, że wszyscy jesteśmy na tej samej stronie. Szczerze mówiąc, jest to denerwujące, ale było świetnie. Dzięki temu byłem lepszym graczem”.

READ  świat nie. 1 Djokovic wysyła Auger-Aliassime do ćwierćfinału Italian Open

Teraz z powrotem w Pinewood Prep, Osborne skupia się na zakończeniu sezonu zasadniczego i czeka na SCISA State Playoffs. Pantery są obrońcami stanowych mistrzów klasy AAA. Pinewood Prep ma do tej pory tylko jedną porażkę w tym sezonie.

„Cały mój nacisk kładę na powtarzanie”, powiedziała. „Chcę znowu wygrać, dla siebie i moich kolegów z drużyny”.

Listy gwiazd futbolu

Niedawno opublikowano dwie listy meczowe All-Stars Football Coaches Association. Gracze SCHSL są częścią zarówno North, jak i South Classics 18 czerwca w Anderson oraz Carolina Clash 25 czerwca w Cary w Północnej Karolinie.

W meczu Północ-Południe lokalni gracze Southern All-Star Team zostali wybrani jako Jackson Hamilton i Quaid Molina z Wando, Jonathan Perez Perez, klan Reed z Ashley Ridge, David Sales ze Stratford, Jesus Quevedo z Stahl i Charles Maxwell z Wyspa Jamesa.

Reprezentantami dystryktu w drużynie dziewcząt Południa są Kaley Bossack i Alyssa Graham z Wando, Kennedy Olheiser z Berkeley, Natalie Gonzalez z Ashley Ridge, Kayla McGarry z James Island i Kayla Morris z Academic Magnet.

Trener James Island Kim Cohn będzie służył jako asystent trenera na południu.

W przypadku Clash of the Carolinas członkowie zespołu z Południowej Karoliny to Lucas Goldberg, Beckham Volcker, Logan Carnes z Ashley Ridge i Chase Kennedy z Fort Dorchester. Trener Wando Shilo Tisdale jest współtrenerem SC.

Członkami dziewczęcej drużyny HC są Kennedy Walker i Morgan de Barros z Wando, Shay Baldwin z Oceanside Collegiate, Lillian Ray z James Island i Isabella de Marco z biskupa Anglii.