Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Gwiazda Gwiezdnych wojen, Carrie Fisher, napisała jedną z najbardziej pamiętnych scen Anastasii

Wpływ Carrie Fisher sprawił, że droga do stworzenia piosenki „Journey to the Past” była nieskończenie łatwiejsza, co podzielają Lynn Ahrens i Stephen Flaherty, kompozytorzy filmu. Podczas wywiadu z 2017 r afisz teatralnyświętując 20. rocznicę „Anastazji” — przypadkowo także po kilku krótkich miesiącach adaptacji scenicznej na Broadwayu — wyjaśniają, w jaki sposób Fisher napisał sekwencję, która ostatecznie wpłynęła na pierwszy duży numer muzyczny Anyi (Meg Ryan, Liz Callaway).

„Oni [initially] Flaherty powiedział: „Sprowadziłem innego scenarzystę, aby dopracował tę scenę, mam nadzieję, że da nam to pomysły na piosenkę”. Tą pisarką jest wielka Carrie Fisher; Nieobsługiwany. Do tego Arens dodał: „Uderza w emocjonalne i romantyczne chwile… [She] Po prostu książki strumienia świadomości do tych romantycznych rzeczy. To było ciekawe.”

W omawianej sekwencji bohaterka filmu opuszcza sierociniec, w którym dorastała, aby odnaleźć dawno zaginioną rodzinę. Przeciska się przez śnieg ze swoim szczeniakiem Pooką u boku. Jest pewna siebie, nerwowa i entuzjastyczna, wszystko dzięki Fisherowi.

Flaherty powrócił do tematu podczas wywiadu z 2017 r Rozrywka Tygodnik, w którym chwali Fishera za tak skuteczne przygwożdżenie psychiki Anyi. Stwierdził, że Fisher był nieugięty w kwestii Capturing Magic i że wkrótce po tym, jak Fisher skończyła pisać od nowa, „Podróż do przeszłości” powstała, w pełni uformowana i pełna życia.

READ  Lil Yachty ogłasza wprowadzenie nowej marki lakierów do paznokci na Krecie oraz datę emisji