Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Gry Star Wars — każda gra Star Wars jest oceniana na konsoli Nintendo

uwolnienie Gwiezdne wojny, odcinek IX: Skywalker odrodzenie Może i ma „ponad” Gwiezdne Wojny, jakie znamy z ostatnich czterech i pół dekady, ale tak naprawdę zrobił tylko ukłon w stronę kinowych opowieści o klanie Skywalker i dziewięciofilmowej sadze, która rozpoczęła się w 1977 roku. W końcu Gwiezdne Wojny nigdy tak naprawdę nie odeszły.

Platforma streamingowa Disney+ zawiera wszystkie filmy w rozdzielczości 4K, a także programy takie jak Mandalorianin I Boba Fetta Trwają prace nad innymi projektami telewizyjnymi, nie zapominając o nowej trylogii, filmach spin-off, grach i nie tylko. Gdy LEGO Star Wars: The Skywalker Saga pojawi się na Switchu w 2022 roku, ta odległa galaktyka pojawi się we wszystkich mediach, aby zdobyć ją w swoje ręce. Długie już czas.

Seria ma również długą i bogatą historię gier wideo, a poniżej przyjrzymy się każdej grze Star Wars na konsolach Nintendo, uszeregowanej od najgorszego do najlepszego. Aby zachować porządek, w przypadkach, gdy ta sama gra została wydana na wielu platformach, postanowiliśmy wspomnieć o mniejszej z nich – zawsze wersji mobilnej – we wpisie drugiej.

Więc chodź z nami w podróż do galaktyki –Och, ty znasz resztę. Zaczynamy od dołu, więc uważaj, aby być silnym Nie Silny z wieloma z nich…

Gwiezdne wojny: Lot sokoła (GBA)

wydawca: Lucasarts / Deweloper: THQ

Data publikacji: 21 listopada 2003 (Stany Zjednoczone Ameryki)

Każdy, kto grał tylko w gry Gwiezdne Wojny na Game Boy, zasługuje na twoje współczucie. Przenośne urządzenia Nintendo miały wiele do zaoferowania, ale przeciętny wysoki poziom chloru nie był jednym z nich.

Podróż sokoła To najgorsza gra w historii Gwiezdnych Wojen, ponieważ ma na okładce Hana Solo i Sokoła Millennium – dwie najfajniejsze rzeczy w uniwersum Gwiezdnych wojen – i rozmazują swoje dobre imię. Jak we wszystkich okropnych grach Gwiezdnych Wojen, ikony skłaniają cię do myślenia „Ach, to nie może być to”. ten który zły! ”, ale nasz wniosek w recenzji doskonale to podsumowuje: “Flight of the Falcon to naprawdę zła gra. W związku z tym nie powinieneś w nią grać. Bez względu na to, jak świetnie wyglądają zrzuty ekranu i nieważne, jak obiecująco brzmi założenie, pamiętaj tylko, że w tej grze nie ma siły. kształt, forma lub kształt”.

oni mają, dżig mahzasługujesz na najlepsze.

Gwiezdne wojny: Historie Yody (GBC)Gwiezdne wojny: Historie Yody (GBC)

wydawca: THQ / Deweloper: Lucasarts

Data publikacji: grudzień 1999 (Stany Zjednoczone Ameryki) / 1 grudnia 1999 (Wielka Brytania/UE)

Musisz pamiętać, że chociaż Yoda jest uroczą postacią, ta gra pojawiła się, zanim zobaczyliśmy, jak używa miecza świetlnego w tej, która jest z pewnością najlepszą sceną w atak klonów. Pomimo nazwy, in Historie Yody Kontrolujesz Luke’a Skywalkera w odgórnej przygodzie, w której przecina on węże na pół swoim mieczem świetlnym. Jak źle może? ten który On jest?…

READ  Moda czy przyszłość: czy jesteśmy gotowi na rozwój telewizji NFT? | Amerykańska telewizja

Naprawdę szkoda, okazuje się. „Spokojny” to bardzo hojne słowo, a cała gra to techniczne zawstydzenie. Kuszące jest obwinianie sprzętu, ale potem patrzysz Przebudzenie łącza i zobacz, co to może być. obudź ten link Nie. Budo, proste i proste.

Gwiezdne wojny: Część II: Atak klonów (GBA)Gwiezdne wojny: Część II: Atak klonów (GBA)

wydawca: THQ / Deweloper: Dawid A. Produkcje Palmera

Data publikacji: maj 2002 (Stany Zjednoczone Ameryki)

To dobrze, że najsłabszy film z sagi zdobył jedną z najsłabszych gier Gwiezdnych Wojen wszech czasów. Normalnie ostrzegalibyśmy przed takim stwierdzeniem „można powiedzieć”, ale drugi odcinek To naprawdę nieunikniony garnitur (z wyjątkiem kawałka Yody na końcu – doskonale to pamiętamy). Threaded GBA to ekscytująca gra side-scrollowa, której brakuje artystycznego wyrafinowania nawet najbardziej nijakich przykładów z tej listy, które wnosi na stół. Szorstkie, szorstkie i naprawdę denerwujące.

Gwiezdne wojny: nowa armia robotów (GBA)Gwiezdne wojny: nowa armia robotów (GBA)

wydawca: THQ / Deweloper: wkładka domaciczna

Data publikacji: listopad 2002 (Stany Zjednoczone Ameryki)

Platforma izometryczna odbywa się między atakiem klonów a Zemsta sitówW tej pełnej akcji grze możesz kontrolować złą niebiańską młodzież. Patrząc na platformę, na której się znajdujesz, gra wygląda całkiem nieźle. Ponadto jest nudny, powtarzalny i bardzo powolny. Anakinie, łamiesz nam serca.

Gwiezdne wojny: Bitwy mocy Jedi (GBA)Gwiezdne wojny: Bitwy mocy Jedi (GBA)

wydawca: THQ / Deweloper: HotGen

Data publikacji: listopad 2001 (Stany Zjednoczone Ameryki)

Z akceptowalną animacją i dźwiękiem (szczególnie biorąc pod uwagę system) oraz nudnymi i wymagającymi platformami, Gwiezdne wojny: bitwy mocy Jedi Jest osadzony w stylu znanym niestety z gier mobilnych Star Wars. Nie jest tak nieprzyjemny jak niektóre i jest nieco szybszy niż Nowa Armia Droidów, ale to podobna historia. Może programista HotGen próbował uchwycić jego podekscytowanie? Niebezpieczeństwo duchaSpory biznesowe, aw tym przypadku zadanie zrealizowane. Niektórzy mogliby nazwać niekanoniczny niebieski miecz świetlny Mace Windu użyty na okładce jako niewybaczalny, ale byliśmy zbyt znudzeni, by się tym przejmować.

Gwiezdne wojny: Uderzające imperium (NES)Gwiezdne wojny: Uderzające imperium (NES)

wydawca: JVC / Deweloper: Gry Lucasfilm

Data publikacji: Marzec 1992 (Stany Zjednoczone Ameryki)

Stosunkowo wysokiej jakości 8-bitowa platformówka, w której wcielasz się w Luke’a walczącego przez różnice w lokacjach z filmu, Gwiezdne wojny: Imperium kontratakuje Nie może być więcej niż przeciętnie. Dla dzieci, które desperacko chcą zagrać w bohatera Luke’a, był to akceptowalny wypełniacz, ale nic więcej. Istnieje również wersja Game Boy, ale jeśli spóźniasz się, aby zagrać w najlepszy epicki film w formie gry wideo, lepiej wybrać 16-bitową iterację „Super”. W rzeczywistości LucasArts nie zawracał sobie głowy 8-bitami Powrót Jedi – Deweloper po prostu wskoczył na pokolenia i zaczął od nowa Super Gwiezdne Wojny na SNES.

READ  Aktualizacja biblioteki Netflix piątek. Ponad 10 wspaniałych wiadomości dodanych w sam raz na weekend!
Gwiezdne wojny: Część I: Przygody Obi-Wana (GBC)Gwiezdne wojny: Część I: Przygody Obi-Wana (GBC)

wydawca: THQ / Deweloper: HotGen

Data publikacji: Listopad 2000 (Stany Zjednoczone Ameryki) / 8 grudnia 2000 (Wielka Brytania/UE)

Kolejne szybkie zaznaczenie pól „nudne” i „częste”, jeśli myślałeś, że izometryczne przygody na GBA są trudne dla oczu, Przygody Obi-Wana Ten styl gry przywraca generację konsol „przygodowych” osadzonych równolegle z wydarzeniami z Episode One. Nie jest złyPo prostu brzydki i całkowicie pieszy.

Gwiezdne wojny: Wojny klonów - Bohaterowie Republiki (DS)Gwiezdne wojny: Wojny klonów - Bohaterowie Republiki (DS)

wydawca: Lucasarts / Deweloper: LucasArts Singapur

Data publikacji: 15 września 2009 (Stany Zjednoczone Ameryki)

Łącząc się z filmami i programami telewizyjnymi otaczającymi wydarzenia między drugim a trzecim odcinkiem, była to ta sama stara historia, jeśli chodzi o tę platformówkę. Bez inspiracji, bez motywacji, nieciekawie – wybierz to, co Ci odpowiada. Przynajmniej złe gry naprawdę Złe i podniesione uczucia inne niż rozczarowanie. Bohaterowie Republiki To tylko bolesne, przeciętne zadurzenie.

Jesteśmy na dobrej drodze do odkopania naszego tezaurusa, ponieważ nasze „niezwykłe” słowa kończą się i uważamy, że zanim dotrzemy do dobrych rzeczy, czeka nas jeszcze wiele.

Gwiezdne wojny (NES)Gwiezdne wojny (NES)

wydawca: JVC / Deweloper: program promieni

Data publikacji: listopad 1991 (Stany Zjednoczone Ameryki)

Kolejna platforma. Szczerze mówiąc, wykonał przyzwoitą robotę, zapewniając pewną różnorodność i dotykając głównych bohaterów i miejsc filmu, ale jest niezapomniany (i bezwzględny). Wersja premium Game Boya zwiększyła trudność, ponieważ zmniejszyła przestrzeń ekranu, ale chyba najciekawszą 8-bitową wersją jest zupełnie inna i starsza gra Famicom opracowana przez Namco w 1987 roku. „Ciekawa”, ponieważ nie boi się znacząco odbiegać od materiał źródłowy i obecność Darth Vader zamienia się w skorpiona, nie jest „ciekawy”, bo niestety jest dobry.

Trylogia Gwiezdne Wojny: Uczeń Mocy (GBA)Trylogia Gwiezdne Wojny: Uczeń Mocy (GBA)

wydawca: Ubisoft / Deweloper: Ubisoft

Data publikacji: wrzesień 2004 (Stany Zjednoczone Ameryki)

oprogramowanie do przewijania bocznego firmy Ubisoft, Trylogia Gwiezdnych wojen: Uczeń Mocy z pewnością Wyglądało świetnie. Użyj tego samego silnika co port konsoli Prince of Persia: Piaski CzasuZ płynnymi animacjami i modelami postaci 3D. Dając graczom szansę na ponowne przeżycie oryginalnej trylogii, urocza rozgrywka po raz kolejny była powrotem do przeszłości. Całkowicie waniliowe, całkowicie frustrujące, ale mogło być gorzej.

READ  Fani z łatwością dokonali premiery drugiego sezonu na Netflix
Gwiezdne wojny: Cienie Imperium (N64)Gwiezdne wojny: Cienie Imperium (N64)

wydawca: Nintendo / Deweloper: Lucasarts

Data publikacji: 3 listopada 1996 (Stany Zjednoczone Ameryki) / 1 marca 1997 (Wielka Brytania/UE)

O tak, Cienie Imperium. Jest dużo nostalgii za tą grą i ma ona swoje momenty – w szczególności otwierającą bitwę Hoth, która stoi ponad wszystkim, co gra ma do zaoferowania – ale niewątpliwie skorzystała z faktu, że dostępnych jest bardzo niewiele gier N64 przez miesiące po uruchomieniu. Gracze, którzy go otrzymali, pchnęli rękę i nogę i prawdopodobnie byli skłonni dać mu więcej szans, niż na to zasługiwał. Nie jest to najgorsza gra na tej liście z dużym marginesem, ale najlepiej zostawić ją w bankach pamięci. Czas nie był łaskawy dla starego Dasha Rendara.

Mimo to pękanie pudełka z dziełami sztuki, prawda?

Star Wars Rogue Squadron III: Rebel Strike (GCN)Star Wars Rogue Squadron III: Rebel Strike (GCN)

wydawca: Lucasarts / Deweloper: Współczynnik 5

Data publikacji: 15 października 2003 (Stany Zjednoczone Ameryki) / 7 listopada 2003 (Wielka Brytania/UE)

Najlepszą rzeczą w tej grze są inne gry, które zawiera. Zawarte na płycie są prawie kompletne nieuczciwy przywódca Można w nią teraz grać w trybie dla 2 graczy na podzielonym ekranie. Zawiera również oryginalne Atari Gwiezdne WojnyI Imperium kontratakuje I Powrót Jedi Gry karciane. Już samo to sprawia, że ​​warto wybrać tę grę, jeśli uważasz ją za tanią.

strajk rebeliantów sam w sobie? O mój Boże. Jesteś Myśleć Odcinki spacerowe mogą być w porządku, a potem włączasz go i zdajesz sobie sprawę, że nie, to po prostu okropne. Po prostu usuń grę Marquee z dysku i jest to właściwie dobry pakiet Star Wars.

Gwiezdne wojny: Łowca nagród (GCN)Gwiezdne wojny: Łowca nagród (GCN)

wydawca: Lucasarts / Deweloper: Lucasarts

Data publikacji: 7 grudnia 2002 (Stany Zjednoczone Ameryki) / 7 lutego 2003 (Wielka Brytania/UE)

Ta nudna strzelanka z perspektywy trzeciej osoby była prekursorem Ataku klonów (cóż, jest urocza) Musiało Biorąc pod uwagę, jak – spoilery! – Jango traci istotną część ciała w filmie) i chociaż wydaje się być miły (i ma złowrogą przykrywkę), nie miał artefaktów potrzebnych do uczynienia go niezapomnianym w jakikolwiek sposób. Szkoda, ale prawdopodobnie zobaczymy, że tego typu gra będzie gotowa w przyszłości. Gwiezdne Wojny 1313 Być może została zniesiona, ale Mandalorianie za gorące Natychmiast.