Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Gry na PS1 na PS5 i PS4 mają filtr CRT i nie tylko

Gry na PS1 na PS5 i PS4 mają filtr CRT i nie tylko

Będziemy szczerzy, gdy pojawiły się pogłoski, że Sony wprowadza gry z PS1 na PS5 i PS4 w ramach PS Plus Premium, nie wierzyliśmy w to. Następnie, Kiedy to zostało potwierdzone, spodziewaliśmy się absolutnego minimum. Tak więc cała zasługa należy do japońskiego giganta Przekroczyć Nasze przewidywania: przewijanie do tyłu, kompresja i Nawet kilka nagród zostały uwzględnione. i teraz Gry zaczynają się pojawiać w AzjiMamy więcej szczegółów.

Podobnie jak większość nowoczesnych emulatorów, dostępne będą różne opcje wyświetlania tytułów na PS1. Obejmuje to możliwość grania w natywnej rozdzielczości, 4:3 na 16:9, a nawet rozciąganie, jeśli trochę się mylę. Istnieją również trzy filtry, które możesz zastosować, w tym domyślny, retro klasyczny (który w rzeczywistości jest CRT) i nowoczesny. Nie jesteśmy do końca pewni, co robi ta druga opcja, ale oto kilka porównań z Oddworld: Oddysee Abeprzesłany przez UszkodzonySwiftie do Zresetuj czasy:

skracanie

zdjęcie: UszkodzonySwiftie

retro klasyka

PS1 2
zdjęcie: UszkodzonySwiftie

nowoczesny

PS1 3
zdjęcie: UszkodzonySwiftie

Ogólnie jesteśmy bardzo zadowoleni z różnorodności dostępnych tutaj opcji – wygląda na to, że Sony wykonało dobrą robotę. Jak wspomniano na naszej stronie internetowej Zrzuty ekranu z Ridge Racer 2 Historia, którą wciąż musimy być widzianym Te gry idą w kierunku wyciągania jakichkolwiek zdecydowanych wniosków, ale jak dotąd wszystko wygląda całkiem nieźle.

READ  Palworld: The Pokémon Company zbada roszczenia dotyczące kopiowania