Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Grupa NENT, Formuła 1 rozpoczyna partnerstwo na wyłączność w Polsce

Grupa NENT, Formuła 1 rozpoczyna partnerstwo na wyłączność w Polsce

Zdjęcie: Christiano Barney / Shutterstock.com

Wiodąca skandynawska firma nadawcza, Nordic Entertainment Group (Nint Group) i Formuła 1 uzgodniły pierwsze partnerstwo w zakresie praw medialnych w Polsce, wynika z raportu Warsaw Business Journal.

Począwszy od 2023 roku, usługa transmisji na żywo Viaplay Grupy NENT stanie się ekskluzywną polską siedzibą dla wyścigów Formuły 1, oferującą kompleksowe i innowacyjne relacje w lokalnym języku z najbardziej prestiżowych zawodów sportów motorowych na świecie. Umowa rozszerza długoterminowe partnerstwo NENT z Formułą 1 na dziewięć rynków europejskich.

Liczba zwolenników Formuły 1 w Polsce wzrosła wykładniczo po tym, jak lokalny kierowca Robert Kubica zadebiutował w BMW Sauber w 2006 roku. Przed swoim pierwszym w historii polskim zwycięstwem w Formule 1 w Grand Prix Kanady w 2008 roku Kubica wylądował na podium w Monza w swoim wyścigu. , Tylko trzecia. Po katastrofalnym wypadku w 2011 roku Kubica zakończył jeden ze swoich największych powrotów sportowych, powracając do pełnoetatowego miejsca z Williamsem w sezonie 2019.

W Polsce Viaplay będzie transmitować na żywo wszystkie wyścigi Formuły 1, kwalifikacje i sesje treningowe w sezonach 2023, 2024 i 2025 w towarzystwie światowej klasy programów studyjnych, komentatorów i polskich ekspertów. W Polsce dostępne będą również cztery wydarzenia na żywo w każdym sezonie oraz kompletny pakiet wszystkich wydarzeń w ramach bezpłatnej oferty.
Grupa NENT niedawno przedłużyła swoje polskie prawa w niemieckiej lidze piłkarskiej do 2029 roku i od jesieni będzie oferować Ligę Europejską UEFA i Ligę Konferencyjną UEFA. Viaplay pojawi się w Polsce w sierpniu.

„Pełne emocji emocje związane z Formułą 1 będą doskonałym uzupełnieniem piłki nożnej w niemieckiej lidze piłkarskiej i klubach UEFA w Viaplay w Polsce, wraz z naszą wyjątkową kolekcją filmów, filmów i oryginalnych seriali Viablay” – powiedział Anders Jensen, prezes i dyrektor generalny Grupy NENT powiedziany.

Wsparcie dla Budapest Business Magazine

Produkcja prasy godnej tej nazwy to kosztowny biznes. Od 27 lat wydawcy, redaktorzy i reporterzy Budapest Business Journal starają się dostarczać Ci pomyślne wiadomości biznesowe, informacje, którym możesz zaufać, które są zgodne z faktami, dokładne i prezentowane bez strachu i preferencji.

Organizacje dziennikarskie na całym świecie walczyły o znalezienie modelu biznesowego, który pozwoliłby im dalej doskonalić się bez uszczerbku dla ich zdolności do działania. Ostatnio niektórzy eksperymentowali z pomysłem angażowania najważniejszych interesariuszy i ich czytelników.

Chcielibyśmy zaoferować tę samą możliwość naszym czytelnikom. Chcielibyśmy zaprosić Cię do pomocy w dostarczaniu wysokiej jakości dziennikarstwa biznesowego, którego potrzebujesz. Kliknij przycisk BBJ Support i możesz wybrać, jak i jak często będziesz przesyłać nam swoje wkłady.

READ  Wzrost rynku konsumpcyjnego w Polsce według najlepszych kluczowych graczy w latach 2022-2030