Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Grupa nasienna do eliminacji softballowych Dywizja III

SYRACUSE – Szkoły Dywizji III uczyły się swoich play-offów w niedzielny poranek w softballu, a Holland Patent, Cooperstown i Stockbridge Valley zajęły pierwsze miejsca w trzech najmniejszych łukach.

Eliminacje w kategoriach B i C wypełniły łuki 16 drużyn bez podziału, prowadząc do czterech meczów w ciągu sześciu dni do mety dla 32 szkół. Pierwsza runda odbywa się w poniedziałek, ćwierćfinały we wtorek, półfinały w czwartek i finały w sobotę, wszystkie rozgrywane na kortach krajowych z najwyższej półki.

Niepokonany holenderski patent jest numerem 1 w klasie B, Cooperstown jest numerem 1 w klasie C, a Stockbridge Valley jest numerem 1 w 10-osobowym polu kategorii D.

Holland Patent zakończył sezon zasadniczy 13-0 w sobotnie popołudnie, wygrywając 16-0 nad Little Falls. Obie drużyny spotkają się ponownie w poniedziałek w Holland Patents z 16. rozstawionymi Mounties Little Falls (6-7) po wygraniu trzech meczów z rzędu i wejściu do finału. Złoci Rycerze Złotego Patentu wykonali w tym sezonie 10 lub więcej biegów osiem razy i dwukrotnie pokonali Little Falls, w tym jedno trafienie w sobotę.