Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Grupa C Mistrzostw Świata typ: Argentyna faworyzowana przed meczem z Polską

Lionel Messi ogłosił, że będą to jego ostatnie mistrzostwa świata, więc grupa C będzie miała dodatkowe znaczenie dla fanów piłki nożnej na całym świecie.

Najnowszy: Argentyna jest faworytem do wygrania grupy, mimo że zajmuje drugie miejsce. Polska jest oceniana jako czarny koń, a Meksyk awansował poza grupę w ósmym turnieju z rzędu.

Oto aktualne kursy na mistrzostwa świata w grupie C.

Kursy na mistrzostwa świata w grupie C

Grupa powodzenie pierwszy 2
Argentyna -225 -625
Polska +195 -265
Arabia Saudyjska +2000 +245
Meksyk Nie dotyczy +270

Kursy z 28.11.2022 o 14:10 ET.

Argentyna (-225): Argentyna zajmuje drugie miejsce w grupie C z trzema punktami, ale kontroluje swój los, jeśli chodzi o zajęcie pierwszego miejsca. Pozostały mecz fazy grupowej to Polska, która zajmuje pierwsze miejsce z czterema punktami. Zwycięstwo zapewniłoby Argentynie awans na szczyt, ponieważ ma ona dwubramkową przewagę nad Arabią Saudyjską, jedynym innym krajem, który prawdopodobnie znajdzie się na czele grupy.

Mówiąc o Saudyjczykach, byli odpowiedzialni za jedyną porażkę Argentyny na mundialu. Ponieśli szokującą porażkę 2: 1 w meczu otwierającym grupę C.

Polska (+195): Podobnie jak Argentyna, Polska kontroluje swoje przeznaczenie wygranej w grupie C. Polacy rozpoczęli serię od remisu 0:0 z Meksykiem, a następnie wygrali 2:0 z Arabią Saudyjską.

Zwycięstwo lub remis z Argentyną w fazie grupowej dałoby Polsce pierwsze miejsce. Porażka najprawdopodobniej doprowadziłaby do drugiego miejsca, ale zwycięstwo Arabii Saudyjskiej zepchnęłoby Polskę na trzecie miejsce. Po raz pierwszy od 1986 roku Polska wyszła poza fazę grupową.

Arabia Saudyjska (+2000): Tylko Arabia Saudyjska może wygrać grupę C, ale wciąż potrzebuje pomocy. Aby wygrać grupę, potrzebują zwycięstwa z Meksykiem i remisu między Polską a Argentyną. To dałoby im pierwsze miejsce z sześcioma punktami, co jest oszałamiającym wynikiem, ale mało prawdopodobnym.

READ  Polska chce zostać czołowym dostawcą ropy w Europie Środkowo-Wschodniej, zastępując Rosję - EURACTIV.com

W meczu otwarcia Arabia Saudyjska pokonała Argentynę 2:1 bez niespodzianek. Jasne, Argentyna miała trzy bramki odwołane jako spalone w meczu, ale to nie miało większego znaczenia w tym momencie. Jeśli lubisz długie strzały, Arabia Saudyjska jest idealna.

Meksyk (nie dotyczy): Meksyk nie może ukończyć jako pierwszy, ale wciąż może awansować. Wygrana Polski z Argentyną i wygrana u siebie z Arabią Saudyjską to najlepsze scenariusze. Jeśli Argentyna wygra lub zremisuje z Polską i Meksykiem, sprowadzi się to do różnicy bramek, a Meksyk ma najgorszy wynik w grupie C z wynikiem -2.

AP

Avery Perri pisze o zakładach sportowych dla Northstar Bets. Northstar Bets jest własnością Northstar Capital, która jest również właścicielem firmy macierzystej Star, Torstar. Śledź go na Twitterze: @AveryPerri

Odmowa Treści te powstają w ramach partnerstwa, więc mogą nie spełniać standardów bezstronnego lub niezależnego dziennikarstwa.