Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Grand Slam of Darts: Fallon Sherrock pokonuje Michaela van Gerwena, a Michael Smith pomyślnie rozpoczyna obronę tytułu |  Wiadomości o strzałkach

Grand Slam of Darts: Fallon Sherrock pokonuje Michaela van Gerwena, a Michael Smith pomyślnie rozpoczyna obronę tytułu | Wiadomości o strzałkach

Fallon Sherrock został pokonany przez Michaela van Gerwena w Wolverhampton, podczas gdy zwycięstwa odnieśli Michael Smith i amerykański debiutant Stu Pontz. Oglądaj 17. etap Wielkiego Szlema w rzutkach w dniach 11–19 listopada w WV Active Aldersley – na żywo w Sky Sports


23:49, Wielka Brytania, sobota 11 listopada 2023 r

Fallon Sherrock pokazał się z dobrej strony, ale ostatecznie został pokonany przez Michaela van Gerwena, gdy Michael Smith pomyślnie rozpoczął obronę tytułu Wielkiego Szlema w Darts.

Pomimo tego, że Sherrock strzelił maksymalnie trzy gole, były trzykrotny zwycięzca Van Gerwen odniósł zwycięstwo 5:1, podczas gdy obrońca tytułu Smith kontynuował podczas wydarzenia swój imponujący rekord fazy grupowej, pokonując Nathana Girvana 5:2.

Amerykański debiutant Stu Buntza Wywołał szok wieczoru ze średnią 102,28, pokonując swojego idola, melonika Petera Wrighta 5:1.

Grand Slam of Darts: pierwsze mecze ACEG

Jamesa Wade’a 4-5 Krzysztof Ratajski (A)
Michaela Smitha 5-2 Nathan Girvan (A)
Dirka van Duijvenbode 4-5 Gary Anderson (c)
Łukasza Humphriesa 5-2 Steve Lennon (c)
Dave’a Chisnalla 4-5 Stephen Ponting (E)
Petera Wrighta 1-5 Stu Pontz (E)
Roba Krzyża 5-4 Martin Clearmaker (G)
Michaela van Gerwena 5-1 Fallon Sherrock (G)
Trzy lata 80. Fallona Sherrocka nie były na tyle dobre, aby uniknąć porażki z Michaelem van Gerwenem

Van Gerwen rozpoczął swoje starania o czwarty tytuł Wielkiego Szlema od zwycięstwa nad „Królową Pałacu” Sherrockiem, uzyskując średnio 101,30, pokonując ćwierćfinalistę z 2021 r., który w tej porażce zanotował trzy 180.

Smith, który w zeszłym roku pokonał Nathana Aspinalla i wzniósł trofeum Erica Bristowa, osiągał średnio prawie 99 punktów, wypierając szkockiego debiutanta Girvana i świętując 17. z rzędu zwycięstwo w fazie grupowej Wielkiego Szlema.

READ  Polska twierdzi, że chce nadal być gospodarzem Igrzysk Olimpijskich w 2036 roku | Sporty narodowe

„Uwielbiam to wydarzenie, wiele zawdzięczam temu Wielkiemu Szlemowi i mam nadzieję, że nadal będą dla mnie mili” – powiedział Smith, który stara się zostać czwartym graczem, który obroni ten prestiżowy tytuł.

„Jestem naprawdę szczęśliwy, że wróciłem. Po raz pierwszy musiałem bronić tytułu telewizyjnego, więc było kilka motylków, ale jestem zadowolony ze swojego występu.

Dodał: „Moje punkty były świetne, a wykończenie było dostępne, kiedy tego potrzebowałem. Jestem świadomy swojego rekordu”. [in the group stage]Skupiam się jednak na próbie zdobycia szczytu grupy.”

Stu Buntz opowiedział, jak ważne było dla niego zwycięstwo nad swoim idolem, Peterem Wrightem

Pontz wywołał ogromne zdenerwowanie, dając oszałamiający pokaz, aby wysłać na swój telewizyjny wspornik Petera Wrighta nr 2 na świecie.

Pontz, który zapewnił sobie kwalifikacje do Wielkiego Szlema, wygrywając w zeszłym miesiącu Puchar Kontynentalny CDC, odwrócił swój styl w barwnym starciu z mistrzem Europy Wrightem, kończąc swój wymarzony debiut telewizyjny.

Nieznany Amerykanin strzelił rewelacyjnie 137 kartek, następnie trafił 116 kartek i objął prowadzenie przez trzy rundy, po czym zakończył historyczne zwycięstwo 5-1 13 rzutkami.

Rzutki wielkoszlemowe na żywo

Niedziela, 12 listopada o godzinie 13:00

„Nie wiem, co powiedzieć” – przyznał zszokowany Pontz, który uzyskał średnią 102,28, aby pokonać „Snakebite”. „To fenomenalne – Peter Wright jest dwukrotnym mistrzem świata. Jest dla mnie ogromną inspiracją, stamtąd pochodzi [colourful] Odzież.

„Gra przeciwko jednemu z moich ulubionych zawodników jest jak gra przeciwko Michaelowi Jordanowi, jeśli jesteś fanem koszykówki. Jestem pewien, że po tym mój telefon eksploduje!”

Pontz odegra nową rolę Stephena Buntingaktóry w kolejnym dziewięciomeczowym pojedynku odrzucił Dave’a Chisnalla, przybił pięć z siedmiu podwójnych prób pokonania średniej 99 punktów wicemistrza z 2014 roku.

Genialny Buntz wykonał dwa ponad tonowe podciągnięcia, aby pokonać Wrighta

Łukasza Humphriesa I Gary’ego Andersona Obie drużyny zmierzą się w zaciętym pojedynku w niedzielny wieczór po pokonaniu Steve’a Lennona i Dirka van Duijvenbode w starciach w grupie C.

Luke Humphries mówi, że czuje się najlepiej od dłuższego czasu po wygodnym pokonaniu Steve’a Lennona

Mistrz Świata Grand Prix Humphreys zanotował pierwszą średnią w mistrzostwach przekraczającą tonę w swoim zwycięstwie 5:2 nad Lennonem, a kulminacją jego zwycięstwa było 147 punktów na piątym etapie.

Tymczasem Anderson pokonał walczącego Van Duivenbode’a w meczu zdominowanym przez nietrafione deble, przechodząc od 4-2 do zwycięstwa, kończąc na 84, 74 i 76 w końcowych fazach.

Spojrzenie na najlepsze momenty Gary’ego Andersona po zwycięstwie nad Dirkiem van Duijvenbode

Rzutki wielkoszlemowe na żywo

Niedziela, 12 listopada o godzinie 19:00

W niedzielnej podwójnej sesji zwycięscy gracze zmierzą się z sobotą, a przegrani gracze również zmierzą się ze sobą, a Smith będzie kontynuował walkę o tytuł przeciwko polskiemu numerowi 1. Krzysztofa Ratajskiego.

W sobotni wieczór Ratajski pokonał trzykrotnego wicemistrza meczu Jamesa Wade’a w pierwszym meczu, rozpoczynając mecz od 112 i 120 strzałów, po czym trafił oszałamiające 11 zakładów i zwyciężył w wysokiej jakości pierwszym meczu.

Zmierzy się z Van Gerwenem Roba Krzyża W następnym spotkaniu w grupie G mistrzowie świata z 2018 roku wrócili po deficytach 3:1 i 4:2, pokonując nowicjusza z Holandii Maartena Cleermaekera, zdobywając średnio 96 punktów.

Grand Slam of Darts: Drugie mecze grup BDFH

Chrisa Dobiego przeciwko Perry Van Peer (B)
Johnny’ego Claytona przeciwko Josh Rock (B)
Jiana van Veena przeciwko Nathan Rafferty (nie)
Jeroena Price’a przeciwko Ryan Searle (D)
Brendana Dolana przeciwko Haruki Muramatsu (F)
Danny’ego Noberta przeciwko Andrzej Złocenie (F)
Ricardo Petrichko przeciwko Beau Graves (h)
Nathana Aspinalla przeciwko Damon Hita (godz.)

Grand Slam Darts: dwa mecze serii ACEG

Jamesa Wade’a przeciwko Nathan Girvan (A)
Michaela Smitha przeciwko Krzysztof Ratajski(A)
Dirka van Duijvenbode przeciwko Steve Lennon (c)
Łukasza Humphriesa przeciwko Gary Anderson (c)
Petera Wrighta przeciwko Dave Chisnall (E)
Stephena Buntinga przeciwko Stu Pontz (E)
Martin Clearmaker przeciwko Fallon Sherrock (G)
Michaela van Gerwena przeciwko Rob Cross (g)

Co będzie dalej w Wielkim Szlemie?

Faza grupowa będzie kontynuowana w niedzielę, zwycięscy gracze zmierzą się ze sobą w sobotę, a przegrani gracze również spotkają się ze sobą, a następnie w poniedziałek i wtorek odbędą się mecze rundy finałowej.

Dwóch najlepszych graczy z każdej grupy awansuje do fazy pucharowej, gdzie runda 16 meczów rozpocznie się w środę i będzie kontynuowana do półfinału i finału w niedzielę.

Oglądaj 17. coroczny Wielki Szlem w Darts od 11 do 19 listopada w Aldersley Entertainment Village. Streamuj teraz swoje ulubione dyscypliny sportowe i nie tylko