Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Grammy 2022 dla Ukrainy specjalny pokaz slajdów, wiadomości rozrywkowe

Grammy są tuż za rogiem i nie możemy się doczekać, aż zobaczymy wszystkie olśniewające kostiumy i pokazy. Na tegorocznej imprezie oprócz wszystkiego znajdzie się także klip poświęcony ukraińskiemu kryzysowi w cieniu rosyjskiej inwazji.

Akademia Nagraniowa ogłosiła w sobotę, że współpracuje z Global Citizen i jej kampanią „Stand Up For Ukraine Ukraine” mającą na celu podniesienie świadomości na temat rozdartego wojną kraju.

Dzisiejszego wieczoru odbędzie się specjalny segment, który podniesie świadomość tego kraju, a także zaoferuje widzom różne możliwości udzielania pomocy krajowi europejskiemu w środku kryzysu.

Gwiazdy rzucają kostką o nagrodę Grammys Gold, ponieważ Vegas jest gospodarzem najlepszej muzyki

„Nasze serca są złamane sytuacją na Ukrainie, ale nadal jesteśmy poruszeni duchem, który pojawia się tam każdego dnia” – powiedział Harvey Mason Jr., dyrektor generalny Recording.
Akademia powiedziała w oświadczeniu. „Mamy nadzieję, że ten segment zainspiruje naszych odbiorców na całym świecie do zaangażowania się we wspieranie tych kluczowych działań humanitarnych”.

W tym samym komunikacie prasowym dyrektor generalny Global Citizen Hugh Evans powiedział: „Historia pokazała nam, że konflikty i ubóstwo są ze sobą nierozerwalnie związane, osłabiając rządy prawa, załamujący się rozwój gospodarczy i często katastrofalne warunki humanitarne. Nie ma wątpliwości, że konflikt na Ukrainie doprowadził do kryzysu humanitarnego – członkowie Global Citizen sami to przekonali się na granicy ukraińsko-polskiej.

Kto wygra, co zrobi Kanye? Pięć rzeczy do obejrzenia na Grammy

Dodał: „Miliony uciekły ze swoich domów, a miliony są prawdopodobnie w drodze. Obywatel świata ma historię szybkiego reagowania na kryzysy humanitarne i nie jest inaczej. Wzywamy do natychmiastowego zakończenia tego kryzysu i natychmiastowego finansowania wspierać niesienie pomocy uchodźcom nie tylko na Ukrainie, ale na całym świecie”.