sport

Graham Reed mówi, że ważne jest, aby Indie grały w wysokiej jakości gry treningowe przed Event-Sports News, Firstpost

Podkreślając znaczenie rozgrywania meczów treningowych, Reid, który nadzoruje przygotowania Indii do imprezy, która odbędzie się od 25 listopada do 5 grudnia, powiedział, że próbuje zorganizować kilka meczów przeciwko niektórym z uczestniczących krajów europejskich.

Zdjęcie z akt Grahama Reeda. Francja Agencja prasowa

BangalurSzef indyjskiej drużyny hokejowej Graham Reid powiedział w czwartek, że drużyna juniorów powinna rozegrać kilka meczów treningowych z dobrymi przeciwnikami, zanim w przyszłym miesiącu w Bhubaneswar rozpocznie się obrona tytułu Pucharu Świata FIH.

Podkreślając znaczenie rozgrywania meczów treningowych, Reid, który nadzoruje przygotowania Indii do imprezy, która odbędzie się od 25 listopada do 5 grudnia, powiedział, że próbuje zorganizować kilka meczów przeciwko niektórym z uczestniczących krajów europejskich.

„To, co jest dla nas ważne, to dobry trening w Bhubaneswar, aby zawodnicy mogli poczuć boisko i rozmawiam z trenerami niektórych europejskich drużyn, aby zobaczyć, czy możemy z nimi grać w sparingach, kiedy przyjadą do Bhubaneswar”.

Indie dały stosunkowo łatwy set, ale Reed, który trenował pierwszą drużynę do historycznego brązowego medalu na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio, ostrzegł młodzież przed samozadowoleniem.

Indie, które wygrały ostatnią edycję imprezy w 2016 roku w Lucknow, wraz z Francją, Kanadą i Polską są zgrupowane w Grupie B.
Reed powiedział, że gracze powinni skupiać się na jednej grze na raz i nie myśleć zbyt wiele o przyszłości.

“Żadnej drużyny nie można lekceważyć w imprezie takiej jak Mistrzostwa Świata. Zawsze mówię moim graczom, aby brali udział w jednym meczu na raz i nie wyprzedzali się w żadnym momencie turnieju, dopóki nie osiągniemy tego, co mamy ” Australijczyk powiedział w oświadczeniu wydanym przez Hockey India.

Indie rozpoczną kampanię przeciwko Francji 24 listopada na stadionie Kalinga w Bhubaneswar, a następnie zmierzą się z Kanadą (25 listopada) i Polską (27 listopada).

Colts trenują obecnie wraz z seniorami w SAI Center w Bengaluru pod okiem Reeda i juniora trenera PJ Kariyaby, który jest w drużynie od 2017 roku.

READ  Josip Juranovic ujawnia rolę Artura Boruca w transferze Celtic, gdy przyznaje, że jest podekscytowany transferem Parkhead

Cariyaba powiedział, że posiadanie najlepszych graczy w pobliżu było błogosławieństwem w nieszczęściu przed turniejem.

“Dobrą rzeczą w naszych przygotowaniach jest to, że zarówno młodzi, jak i starsi zawodnicy są na tym samym kampusie tutaj w SAI w Bengaluru. Tak więc gramy wiele wewnętrznych meczów z pierwszą drużyną, a energia w grupie jest fantastyczna i każdy z nich jeździ drugiego gracza do wykonywania na co dzień.

– Ta grupa ma naprawdę utalentowanych graczy z dobrymi umiejętnościami. Myślę, że jesteśmy gotowi na wyzwanie – powiedział.

Pozostałe drużyny rywalizujące w turnieju to Argentyna, Belgia, Kanada, Chile, Egipt, Francja, Niemcy, Korea, Malezja, Pakistan, Polska, RPA, Hiszpania, Holandia i Stany Zjednoczone.

About the author

Valerie Rogers

„Totalny maniak jedzenia. Nerd zombie. Idol z przyszłości. Wichrzyciel. Badacz mediów społecznościowych”.

Add Comment

Click here to post a comment