Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Gracze z Ohio, Festiwal Dziedzictwa Hiszpańskiego i nie tylko

2) Hiszpański Festiwal Dziedzictwa

Legendarny wokalista salsy Charlie Aponte i El Gran Combo znajdą się wśród wykonawców, którzy zapewnią ścieżkę dźwiękową na żywo z okazji 20. rocznicy Festiwalu Dziedzictwa Hiszpańskiego w sobotę 18 września. RiverScape MetroPark, 237 E. Monument Ave. , Dayton, od 11:00 do 23:00 Festiwal Dziedzictwa Hiszpańskiego obejmuje również sprzedawców żywności, taniec, lekcje tańca, paradę i występy Christiana Nevesa, El Combo, Daglio, Dayton Salsa Project i innych. Darmowy. odwiedzać www.pacodayton.org.

badaćHiszpański Festiwal Dziedzictwa powraca w ten weekend
wytłumaczyć

Pionierzy muzyki funk i R&B z Ohio wystąpią 18 września w Levitt Pavilion Dayton. Wniesione

3) Apartament Levitt

W sobotę 18 września w Levitt Pavilion odbędzie się koncert legendarnego zespołu funkowego Ohio Players. Wszystkie spektakle rozpoczynają się w Sali Zewnętrznej przy ul. Głównej 134 S. Dayton, 19:00 Koszt: bezpłatny. odwiedzać www.levittdayton.org.

4) wyścigi gumowych kaczek

Wyścigi gumowych kaczek URS zwykle odbywają się w RiverScape MetroPark, 237 E. Monument Ave. Dayton podczas Festiwalu Dziedzictwa Latynoskiego. Podobnie jak wiele lokalnych organizacji, pandemia skłoniła United Rehabilitation Services do przyjęcia radykalnie odmiennego podejścia do swojej drugiej największej corocznej zbiórki pieniędzy. Osiemnaste doroczne regaty URS Rubber Duck odbędą się w Dixie Twin Drive-in, 6201 N. Dixie Drive, Harrison Twp. Piątek 17 września. Oczywiście, podobnie jak w latach ubiegłych, dochody wracają do URS, który świadczy lokalne usługi niepełnosprawnym dzieciom i dorosłym. Koszt: 5 USD, bezpłatnie dla dzieci poniżej 6. roku życia Adopcja kaczki to 5 USD za gumową kaczkę lub 6 kaczek za 25 USD. Zadzwoń pod numer 937-235-DUCK (3825) lub odwiedź www.daytonducks.com.

badaćRozpocznij wieprzowinę z Preble County w ten weekend

5) amerykański syn

Po krótkiej karierze na Broadwayu pod koniec 2018 roku i na początku 2019 roku „American Son” zyskał większy rozmach jeszcze w 2019 roku. Kerry Washington powtórzyła swoją rolę sceniczną w adaptacji Netflixa dramatu Christopher Demos Brown. Tim Rezash kieruje produkcją krajową otwierającą sezon 2021-2022 w Dayton Playhouse, 1301 E. Siebenthaler Ave. , Dayton, w piątek 17 września. Godziny seansów to 20:00 w piątki i soboty oraz 14:00 w niedziele. Koszt: 18 USD, 20 USD. Dostępne są bilety sezonowe. „American Son” serwowany jest w weekendy do niedzieli 26 września. Maski są wymagane dla wszystkich członków społeczeństwa. Sezon 2021-2022 z „Wielkim Gatsbym” trwa od 5 do 14 listopada. Zadzwoń pod numer 937-424-8477 lub odwiedź www.daytonplayhouse.org.

READ  Data premiery Survivor opóźniona, ponieważ programiści chcą „przynieść standard, na jaki zasługują polscy fani”

6) Żółte sprężyny Porchfest

Piosenkarz i autor tekstów Tom Clevenger, tradycyjny irlandzki zespół Hitchhikers Band, raper Ty Spacely, współczesny chrześcijański aktor OneWay i basistka Claire Green są wśród ponad 50 eklektycznych wykonawców biorących udział w Yellow Springs Porchfest w sobotę 18 września. W 2020 roku trzecia odsłona imprezy plenerowej powraca na balkony, tarasy i trawniki uczestniczących domów i firm. Muzyka zaczyna się w południe. Darmowy. Więcej informacji: www.ysporchfest.com. Po YS Porchfest zespół Toadstool Shadow’s Yellow Springs otrzyma trzy bezpłatne pokazy nowego filmu „Pieśni ludowe północnoamerykańskiego leśnego elfa” w YS Arts Council, 111 Korean Street, 19:00, 20:00 i 21:00. www.toadstoolshadow.com.

Browary Dayton zbierają się w The Yellow Cab Tavern w piątek 17 sierpnia, aby świętować piwo warzone w Dayton.  Impreza odbywa się równolegle do Rajdu Ciężarówek Żywności Yellow Cab.  Zdjęcie: wkład.
wytłumaczyć

Browary Dayton zbierają się w The Yellow Cab Tavern w piątek 17 sierpnia, aby świętować piwo warzone w Dayton. Impreza odbywa się równolegle do Rajdu Ciężarówek Żywności Yellow Cab. Zdjęcie: wkład.

kredyt: wniesiony

kredyt: wniesiony

7) Piwo!

Ludzie przynoszą piwo! Dayton Brewing Celebration, będzie można skosztować 17 browarów w okolicy. Szóste coroczne wydarzenie w Yellow Cab Tavern, 700 E. 4th St. , Dayton, 17-21 Sobota, 18 września, z pokazami z Fifth Street Brewpub i Toxic Brewery w Dayton, Lucky Star Brewery w Miamisburgu, Devil’s Wind w Xenia, Crooked Handle Brewing Company w Springboro i innych firm z Miami Valley. Muzyka zapewniona przez lokalny zespół Subterranean. Przedmioty do kupienia zapewnią również cztery food trucki. Koszt: Wstęp wolny. 20 dolarów zaliczki na osiem porcji po sześć uncji lub 3 dolary za porcję sześciu uncji w dniu imprezy. odwiedzać Yellowcabtavern.com.

badaćDayton „Piwo!” Powrót festiwalu

8) Komedia Wiley

Najbardziej obraźliwy program na Ziemi rozpoczął się w 2019 r., kiedy lokalni komicy Travis Charles i John Morris szukali miejsca do zaprezentowania bardziej intensywnego materiału, który mógłby być obraźliwy dla fanów casualowej komedii. Klub Komediowy Wiley’s, 101 Pine St. Dayton sprostał wyzwaniu i poprowadził program z wieloma zastrzeżeniami, że zawierał potencjalnie obraźliwe żarty. Wielozadaniowy program był hitem i wielokrotnie powracał do klubu Oregon County. Wiley’s Most Offensive Show on Earth powraca ponownie w piątek i sobotę, 17 i 18 września. Godziny seansów to 20:00 w piątek oraz 19:15 i 21:30 w sobotę. Koszt: 15 dolarów. Ze względu na ograniczenia COVID-19 bilety na spacer nie są dostępne. Wiele biletów kupowanych jest przez Internet. Maski nie są wymagane podczas pokazu, ale uczestnicy muszą je nosić podczas wchodzenia i wychodzenia z budynku lub odwiedzania toalety. Zadzwoń pod numer 937-224-JOKE (5653) lub odwiedź wileyscomedyclub.com.

READ  Partia rządząca prowadzi w sondażach, ale przegrywa - The First News

9) Efekty lokalne (aktualizacja: wydarzenie przełożone)

Lokalny raper Kay Carter kontynuuje swój zwycięski rok. Jego czwarty album studyjny, „The K. Of Hip Hop Album: A Rapumentary”, miał swoją światową premierę w The Neon, 130 E. Fifth St., Dayton, o 19:30 w czwartek, 23 września (Aktualizacja: To wydarzenie ma został przełożony). Film dokumentuje muzykę Cartera, ale koncentruje się również na jego festiwalu For Dayton By Dayton, który został zaprezentowany po raz drugi w RiverScape MetroPark 14 sierpnia. Odbędzie się również Q&A z Carterem i zespołem dokumentalnym z Dayton. Zobacz historie medialne. Koszt: 20 dolarów. Odwiedź www.thekcarter.com.

10) Festiwal Polska Jesień

Klub Polski organizuje powrót Festiwalu Polska Jesień w niedzielę 19 września. Popularna coroczna impreza w Polish Picnic Grounds, 3690 Needmore Road, Dayton, oferuje jedzenie, napoje i muzykę na żywo. Bramy otwarte o 13:00 Muzyka Randy’ego Kragowskiego i jego zespołu polki Badenoff 15:00-19:00. Grupa z Toledo zakończyła prace nad nowym albumem „Badenov III”. Koszt: 5 USD za ładunek pojazdu. Chłodnice nie są dozwolone. Zadzwoń pod numer 937-222-8092.

Skontaktuj się z tym współautorem pod numerem 937-287-6139 lub wyślij e-mail na [email protected].