Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Gracze „Pokemon Go” wzywają trenerów, aby „przestali porzucać rajdy”

Gracze „Pokemon Go” wzywają trenerów, aby „przestali porzucać rajdy”

Josha Taylora

Gracze Pokemon Go krytykowali innych trenerów, którzy porzucają swoje rajdy w ostatniej sekundzie, ponieważ ciągle przegrywają i marnują swoje przepustki.

Raidy w Pokemon Go okazały się podstawą mobilnej gry z kieszonkowymi potworami od chwili ich pierwszego wprowadzenia.

Wykonując wiele rodzajów najazdów, gracze mogą zyskać przydatne nagrody. Jednak zostały one szeroko skrytykowane przez trenerów z różnych powodów, szczególnie w związku z ich marnymi nagrodami i zmianami wprowadzonymi do Remote Raid Pass.

Artykuł kontynuowany po reklamie

Zamiast tego teraz gracze skierowali swoją krytykę pod adresem trenerów Pokemonów, którzy w ostatniej chwili opuszczają swoje rajdy i utrudniają im ich ukończenie.

Trenerzy Pokemon Go wzywają graczy, aby unikali opuszczania rajdów

Gracz Pokemon Go GamingCanuck0 student Do kolegów trenerów: „Przestańcie wychodzić z rajdów!”

„5 graczy na poziomie 35+ wystarczy, aby pokonać raidy poziomu 5. Dlaczego wszyscy czekają do ostatnich kilku sekund, aby wyjść? Straciłem wiele zdalnych raidów, ponieważ ludzie chcieli więcej niż 5 graczy.

Podpisanie ww zręcznie Za darmo i zyskaj:

Mniej reklam|Tryb ciemny|Gry, telewizja, filmy i programy technologiczne

Artykuł kontynuowany po reklamie

Wielu graczy zgodziło się z tym i ujawniło własne doświadczenia. To właśnie mi się przydarzyło. Cały zespół został uratowany, a ja zmarnowałem przepustkę zdalną. Wykazali, że jest bardzo irytujący.

Inny dodał: „Całkowicie się z tym zgadzam, straciłem przez to dwie przepustki, ludzie się po prostu boją, nienawidzę tego”.

Podczas gdy inni sugerowali, że czat w grze byłby przydatny. „Zauważyłem, że jeśli w grze jest 4-5 graczy i jeden z nich pozostanie, klikając Gotowe, pozostali gracze będą bardziej skłonni do pozostania w pobliżu. „Niantic powinno wprowadzić ograniczoną funkcję czatu dla Raidów” – skomentował jeden z graczy.

Artykuł kontynuowany po reklamie

OP zgodził się z tym pomysłem i zasugerował również dodanie wyrażeń takich jak „możemy to zrobić” lub „to nie zajmie długo” itp. Inni gracze mogą kliknąć „kciuk w górę”, jeśli się zgodzą.

Nadal nie wiadomo, czy Niantic usłyszy krzyki i wprowadzi zmiany w przyszłości, chociaż programiści nie wprowadzili żadnych większych zmian w działaniu Raidów od czasu ich pierwszego wydania.