Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Gracze beta Diablo 4 zgłaszają problemy z GPU, Blizzard bada

Blizzard bada doniesienia niektórych graczy, że beta Diablo 4 powoduje problemy z GPU.

Krążą raporty o przegrzewaniu się procesorów graficznych podczas grania w RPG akcji z wczesnym dostępem na PC.

Czytelnik Eurogamer „jonzie23” był jednym z tych, którzy zgłosili problem z GPU podczas gry w Diablo 4 w miniony weekend.

„Chciałem zakończyć mój czas z betą w poniedziałek, grałem przez około 20 minut, a potem mój komputer nieoczekiwanie się wyłączył” – powiedzieli w komentarzu do Eurogamer.

„Moja karta graficzna była tak gorąca, że ​​oparzyłem sobie palce dotykając złącza HDMI. Na szczęście nie zostało trwale uszkodzone. Myślałem, że to odosobniony przypadek, ale znalazłem kilka artykułów mówiących, że próbowało tego więcej osób i nie byli ile miałem szczęścia”.

Zoe omawia wszystko, co musisz wiedzieć o Diablo 4.

Zaleca się, aby gracze ograniczali liczbę klatek na sekundę podczas gry w Diablo 4, aby zapobiec występowaniu podobnych problemów. Tymczasem rozpętała się zamieć Battle.net Aby wydać własne wskazówki:

Zespół Diablo 4 badał doniesienia o problemach z GPU wspomnianych w tym wątku i innych miejscach w sieci. Zespół ściśle współpracuje z firmą Nvidia, aby zidentyfikować konfiguracje sprzętowe, których dotyczy problem, i zebrać jak najwięcej punktów danych, aby pomóc w dochodzeniu.

Jeśli karta nadal nie działa, wypróbuj te rozwiązania problemu:

  • Wykonaj pełny cykl zasilania (AC OFF->AC ON) i sprawdź, czy GPU można wykryć w systemie Windows.
  • Jeśli GPU można znaleźć w systemie Windows, zainstaluj czysty sterownik.

Otwarta beta Diablo 4 rozpoczyna się dziś, w piątek, 24 marca o godzinie 16:00 czasu brytyjskiego. Spodziewaj się „bezprecedensowego ruchu i czasów oczekiwania”, ostrzegł Blizzard. Więcej informacji znajdziesz w naszym przewodniku po otwartej becie Diablo 4.

Otwarta beta Diablo 4 wystartuje w środku lata Obawy związane z kryzysem katalitycznym Aby gra dobiegła końca, okresowe strajki pracownicze są próbą naprawienia niesprawiedliwych warunków pracy. I oczywiście istnieje niekończąca się saga przejęć Microsoftu, która zbliża się wielkimi krokami.

READ  Elon Musk mówi, że istnieje 50% szans, że rakieta SpaceX Starship eksploduje podczas startu