Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Gracze Baldur's Gate 3 wzywają do wprowadzenia w przyszłych aktualizacjach drobnych zmian w jakości życia

Gracze Baldur's Gate 3 wzywają do wprowadzenia w przyszłych aktualizacjach drobnych zmian w jakości życia

Jessiki Philby

Chociaż wielu może uważać Baldur's Gate 3 za praktycznie idealną, zawsze jest miejsce na pewne zmiany w jakości życia – a ci gracze mają kilka świetnych pomysłów.

Nie jest tajemnicą, że ciesząca się dużym uznaniem gra Baldur's Gate 3 odniosła ogromny sukces wśród społeczności. Gra jest niezmiennie chwalona przez wielu graczy za uroczych towarzyszy, emocjonującą historię i różnorodność dostępnych wyborów podczas eksploracji rozległego świata.

Jednakże niezależnie od historii i postaci, w Baldur's Gate 3 nadal istnieją pewne elementy, które wymagają pracy, a gracze zebrali się, aby zażądać prostych, ale znaczących zmian w jakości życia, które powinny zostać dodane w następnej aktualizacji.

Artykuł kontynuowany po reklamie

Baldur's Gate 3 wymaga od graczy wprowadzenia fundamentalnych zmian w jakości życia

Podziel się swoim pomysłem na Reddiciejeden z użytkowników poprosił graczy o ujawnienie „najważniejszej zmiany, jaką moglibyście wprowadzić” w Baldur’s Gate 3.

Na plakacie ujawniono, jak chcą to zrobić, „aby zablokowanie zamka automatycznie otworzyło wybrane przez Ciebie pudełko”, zamiast konieczności otwierania zamka, wychodzenia z ekranu, a następnie ponownego dotykania pudełka, aby zobaczyć, co jest w środku – czyli może oznaczać, że niektórzy… Chciwi członkowie zespołu dotrą tam przed tobą.

Artykuł kontynuowany po reklamie

Chociaż wielu zgodziło się z plakatem, pewne przemyślenia wysunęły się na pierwszy plan, a wielu fanów powtórzyło ich wypowiedzi.

Podpisanie ww zręcznie Za darmo i zyskaj:

Mniej reklam|Tryb ciemny|Gry, telewizja, filmy i programy technologiczne

Jeden z nich dotyczył w szczególności „sposobu na przegrupowanie członków partii bez konieczności każdorazowego wchodzenia w dialog”. Problem tego typu pojawia się stale od czasu wejścia gry do fazy wczesnego dostępu i wielu fanów żałuje, że nie można było włączyć tej zmiany.

„Powiadamia, gdy masz zamiar rzucić zaklęcie wykorzystujące koncentrację, gdy już jesteś skoncentrowany” – dodał jeden z użytkowników, ujawniając, jak frustrujące może być przypadkowe rzucenie kolejnego zaklęcia koncentrującego i utrata oryginału, nie zdając sobie z tego sprawy. Dotyczy to również początkujących graczy i tych, którzy nie są zaznajomieni z rzucaniem zaklęć w Dungeons & Dragons.

Artykuł kontynuowany po reklamie

Inni gracze, którzy polubili Scratcha, domagali się więcej funkcji z nim jako towarzyszem: „Chcę tylko móc spać ze Scratchem i/lub moją małą sowią misią tulącą się obok mnie”. Inny podkreślił, że pragnie „namiotu dla Taffa i kilku innych filmów przedstawiających życie w obozie przed pójściem spać. (Wspólny posiłek, sparing Lae'zel i Shadowheart oraz Karlach bawiący się ze Scratchem i/lub młodym Sowimidźcem.)”.

Ostatecznie, chociaż fani kochają tę grę, zawsze istnieje kilka usprawnień, które Larian może wprowadzić, aby jeszcze bardziej ulepszyć Baldur's Gate 3, szczególnie jeśli chodzi o Scratch.

Artykuł kontynuowany po reklamie