Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Gracze Baldur’s Gate 3 są zaskoczeni nieoczekiwaną mocą sojusznika

Gracze Baldur’s Gate 3 są zaskoczeni nieoczekiwaną mocą sojusznika

opublikowany: 2023-11-06T15:49:41

Zaktualizowano: 2023-11-06T15:49:51

Wśród sojuszników, których można przywołać w grze Baldur’s Gate 3, znajduje się nieoczekiwana siła, którą bardzo łatwo przeoczyć.

Oprócz głównych członków twojej drużyny w Baldur’s Gate 3 możesz także zebrać sojuszników, którzy będą walczyć z tobą podczas ostatecznej bitwy. Będą to NPC, których spotkasz podczas swojej podróży składającej się z trzech rozdziałów. Jeśli zyskasz ich aprobatę, zaoferują swoje unikalne umiejętności walki, gdy będzie to miało największe znaczenie.

Biorąc pod uwagę fakt, że podczas podróży towarzyszy ci dziwne towarzystwo, nie jest zaskakujące, że sprzymierzeńcami, którzy przychodzą ci z pomocą, są potężni czarodzieje, wojownicy i potwory. Nieoczekiwanym dodatkiem do Twojego składu jest Dziwny Wół, który dla niektórych graczy Baldur’s Gate 3 jest najważniejszym nabytkiem, jaki możesz zdobyć.

Artykuł kontynuowany po reklamie

Dziwny byk w Baldur’s Gate 3 ogłusza graczy w ostatecznej bitwie

Gracz Baldur’s Gate 3 zapytał innych fanów na subreddicie r/BaldursGate3, kto ich zdaniem jest najsilniejszym sojusznikiem, do którego można się zwrócić podczas ostatecznej bitwy. Jednakże podzielili się także własnym spojrzeniem na tę kwestię: „Dziwny byk w ostatecznej bitwie. Ten potwór ma około 300 HP, może przekształcić się w minotaura, który uderza tonę i może prawie w pojedynkę walczyć ze smokiem!!!”

Chociaż dziwny byk jest pokorną krową, w rzeczywistości jest zmiennokształtną galaretką w kolorze ochry z innego planu. Jego ataki kwasem i różnorodne umiejętności czynią go wartościowym dodatkiem również do zespołów innych komentatorów: „Tak, byk naprawdę mnie zaskoczył. W końcu zaoferował mi przyzwoitą kwotę i musiałem go zrekrutować do mojej zmodyfikowanej kariery taktycznej.

Artykuł kontynuowany po reklamie

naturalnie, gracze Czuje także, że status Damy Aylin jako półbogini czyni ją kolejnym ogromnym atutem ich drużyn: „Nieśmiertelność Aylin to świetna zabawa, nie tylko jest niesamowita w walce, ale też patrzy, jak wraca, bez względu na to, jak wygląda Terminator. Jest po prostu nie do zatrzymania.”