Tech

Gracz War Thunder publikuje tajny dokument, aby udowodnić, że czołg jest niedokładny

Gracz w darmowej grze walki pojazdów vehicle Dźwięk wojen war Przedstawienie w grze brytyjskiego czołgu Challenger 2 było podobno niedokładne. Jest to codzienne wydarzenie na tablicy ogłoszeń dla każdej gry wideo, która dąży do realizmu.

To, co wyróżnia, to fakt, że gracz twierdził, że jest liderem Challenger 2 i zaczął publikować tajne dokumenty, aby udowodnić, że miał rację.

Jak na przykład Zgłoszone przez brytyjski magazyn obronny مجلة, użytkownik zamieścił fragmenty stanowiska wsparcia wyposażenia armii Challengera 2. Dokument zawiera kilka pustych sekcji, chociaż użytkownik powiedział, że dostarcza obrazy, aby pokazać, że Challenger 2 nie został prawidłowo zaprojektowany w grze.

Moderator społeczności Gaijin Entertainment, twórcy War Thunder, odpowiedzieli, wyjaśniając, że nie będą „zajmować się” materiałem źródłowym.

Otrzymaliśmy pisemne potwierdzenie z Departamentu Obrony, że ten dokument pozostaje tajny. Kontynuując jego publikację, naruszasz ustawę o tajemnicy służbowej, o której mowa w ostrzeżeniu na okładce dokumentu, przestępstwo, które w przypadku ścigania grozi karą do 14 lat. Jesteś już tego świadomy i jako pracownik służby podpisałeś potwierdzenie, że rozumiesz czyn i działania, które musisz podjąć. Za każdym razem, gdy to publikujesz, umieszczasz nas (międzynarodowych przedstawicieli Gaijin), a zwłaszcza każdego obywatela Wielkiej Brytanii, w gorącej wodzie, ponieważ ostrzeżenie mówi, że nieuprawnione przechowywanie chronionego dokumentu jest przestępstwem”.

Być może najlepszym szczegółem jest to, że wcześniej inne medium zauważyło, że „ostatnim razem, gdy taki dokument, który był rzekomo ‘niesklasyfikowany’, został faktycznie udostępniony, nadal był tajny i podkreślano, że nigdy nie powinien być udostępniany”. Co znaczy To nie pierwszy raz, kiedy to się stało.

READ  Recenzja Fire HD 10 Plus (2021): najbardziej budżetowa aktualizacja tabletu Amazon | Amazonka

About the author

Ward Parkinson

„Nieuleczalny entuzjasta muzyki. Piwo. Totalny odkrywca. Wichrzyciel. Oddany fanatyk sieci”.

Add Comment

Click here to post a comment