Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Gracz Fortnite OG znajduje „najbardziej śmiercionośny” skrawek trawy na wyspie

Gracz Fortnite OG znajduje „najbardziej śmiercionośny” skrawek trawy na wyspie

Gracz Fortnite był zszokowany, gdy nagle został zniszczony przez coś, co wyglądało na kawałek trawy na Fatal FieldS.

Fortnite powraca w wielkim stylu dzięki ogromnej przeróbce oryginału Treść pierwszego rozdziału Zostanie przywrócony do Battle Royale 3 listopada 2023 r. wraz z różnymi aktualizacjami Season OG w połowie sezonu.

Niezależnie od tego, czy chodzi o sekretne sztuczki, o których nigdy nie wiedzieli, triki, które nie trafiły, czy też serię niefortunnych zgonów, wielu wciąż próbuje przetworzyć wszystkie wywołujące nostalgię dodatki.

Artykuł kontynuowany po reklamie

Jedną rzeczą, której prawdopodobnie nie było na niczyjej karcie bingo Season OG, jest pewna część trawy, która wydaje się natychmiast zabijać gracza Fortnite OG, gdy tylko na nią nadepnie.

Gracz Fortnite OG zostaje natychmiast wyeliminowany przez kawałek trawy

Gracz Fortnite zabrał WalmartGreder do Reddit W rozdzierającym serce klipie pokazano ich wędrujących po Fatal Fields, zbierając łupy, zanim dziwaczne spotkanie doprowadzi do śmiertelnego końca.

Kiedy pokazano ich, jak po prostu idą w stronę dużej ilości łupów, w tym zabranego przez siebie dzbanka Chug i karabinu szturmowego z lunetą, następnie próbują wyjść.

Artykuł kontynuowany po reklamie

Właśnie przeszli przez jakiś łup i zostali natychmiast wyeliminowani, zgodnie z komunikatem gry: „Sam się wyeliminowałeś”.

Zarejestruj się w Dexerto za darmo i zyskaj:

Mniej reklam|Tryb ciemny|Gry, telewizja, filmy i programy technologiczne

Gracz opublikował film, w którym stwierdził, że „znalazł najniebezpieczniejszy kawałek trawy w Fortnite”, a post szybko zyskał duże zainteresowanie, a wielu graczy zalało się odpowiedziami.

„Może dlatego nazywa się je „polami śmierci” – brzmiał podpis, a inny podzielił się swoim doświadczeniem: „To samo przydarzyło się mojemu współlokatorowi. Myślałem, że jest to spowodowane jakimś oszustwem za pośrednictwem innych graczy.

Inni podkreślali, że to wszystko było częścią Fortnite OG: „Podobnie jak prawdziwa mapa z Rozdziału 1. Pamiętam, że w niektórych momentach Rozdziału 1 było około 5 takich obszarów natychmiastowej śmierci”.

Inny dodał: „Te strefy natychmiastowej śmierci były znacznie większym problemem w rozdziale 1. W jakimkolwiek innym rozdziale było ich bardzo niewiele”.

Nie ma dalszych informacji na temat tego, czy Epic Games naprawiło tę usterkę, więc pamiętaj, aby zwracać uwagę na swoje kroki, podróżując przez Fatal Fields lub dotykając trawy na mapie.

Artykuł kontynuowany po reklamie

Poza tym, jeśli nie wiecie, miał miejsce również ogromny wyciek z Fortnite, który ujawnił, że w grudniu na wyspę rozpocznie się duża współpraca z LEGO.