Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Gracz Diablo Immortal wydaje na grę 100 tys. dolarów, a teraz nie może znaleźć nikogo, kto by mu pasował

Aktualizacja 03.08.22: Blizzard odpowiedział graczowi Diablo Immortal, który nie mógł wejść na pola bitwy po tym, jak zbombardował oko, zalewając w grze 100 000 $.

w nowym filmie, jtisallbusiness Zdradził, że deweloper wyda poprawkę na ten problem.

„Zadzwonił do mnie Blizzard”, powiedział Gettsall Business, zanim wspomniał, że przedstawiciel Blizzarda powiedział im, że firma „zgodziła się na poprawkę”, która zostanie wdrożona w „nadchodzących dniach”.

„[I] Nie mogę się doczekać, aby zobaczyć, jak działa nowy system. Mamy nadzieję, że będzie lepiej zaprojektowany”.

Jtisallbusiness przyznał, że zainteresowanie mediów i społeczności graczy jego wydatkami na Diablo Immortal pomogło rozwiązać sytuację.

„[I] Naprawdę mam nadzieję, że Blizzard wymyśli lepszy sposób komunikacji dla graczy na temat tej gry” – powiedział jtitsallbusiness. Kiedy inwestujesz dużo pieniędzy w grę, [or] Nawet jeśli nie inwestujesz dużo pieniędzy… musisz mieć jakiś rodzaj obsługi klienta, aby móc o czymś porozmawiać”.

Dla zainteresowanych, oto ponadczasowa figurka Diablo z Gitsale Business.


Dobrze wydane pieniądze? (przez jtisallbusiness/youtube)

Oryginalna historia jest kontynuowana poniżej.


Oryginalna historia 08/01/22: Gracz Diablo Immortal wrzucił ogromną sumę pieniędzy na swoją postać w nowej grze dzielącej Blizzard.

Jednak w rezultacie ich rekord kojarzeń jest teraz „zbyt wysoki” do tego stopnia, że ​​„nie mogą mieć pola bitwy”.

Zło jest wszędzie w zwiastunie premierowym Diablo Immortal.

Twórca treści jtisallbusiness Teraz omawia próbę odzyskania pieniędzy – które, jak twierdzą, wynoszą „około 100 000 dolarów” – od Blizzarda.

Na nagraniu operator przyznał, że rozważa wezwanie prawników do pomocy w ich dość wyjątkowej sytuacji.

„Nie mogę robić rzeczy, na które wydałem pieniądze na tę postać, i nie mam ram czasowych, kiedy rzeczy rzeczywiście zostaną naprawione, ani nawet sprawdzić, czy coś zostanie naprawione, ponieważ jestem jedynym graczem w cały świat z tym problemem.”

READ  Titanfall 2 doczekał się fali nowych graczy

Jtisallbusiness poinformowało, że wcześniej próbowało skontaktować się z Blizzardem bezpośrednio za pośrednictwem forów i Twittera w sprawie ich kłopotliwej sytuacji. W odpowiedzi, którą otrzymali od firmy, stwierdzono, że są „świadomi problemu”. Jednak od tego czasu nic się nie zmieniło dla jtisallbusiness.

W zeszłym miesiącu prezydent Blizzard Mike Ybarra Broń kontrowersyjnych mikropłatności znalezionych w Diablo Immortal.

W tym czasie Ybarra stwierdził, że „znaczna większość” graczy nie wydaje żadnych pieniędzy w grze.

„Filozofią zawsze była jazda ze świetną rozgrywką i upewnienie się, że setki milionów ludzi może wziąć udział w całej kampanii bez żadnych kosztów. Mając to na uwadze, czuję się naprawdę dobrze z tym wprowadzeniem do Diablo” – powiedział.

Tymczasem twórcy gier obecnie Walka z błędem XP, który rzekomo kosztował graczy „miliony” utraconych punktów doświadczenia.