Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Gra wideo Geralt’s Voice została wycofana po odejściu Henry’ego Cavilla

Gra wideo Geralt’s Voice została wycofana po odejściu Henry’ego Cavilla

w Ostatni wywiad W swoim podcastie jeden na jednego z Robertem Purchese, Cockle mówi o tym, jak się czuje, wiedząc, że Cavill nie będzie już grał Białego Wilka. „Wiele osób spekuluje, dlaczego zdecydował się odejść, ale jakikolwiek jest powód, myślę, że to smutne, ponieważ Henry wykonał świetną robotę jako Geralt z Rivii” – powiedział Cockle.

Opisał spotkanie z Cavillem, kiedy został zaproszony na londyńską premierę „Wiedźmina” na Netfliksie. Dwóch aktorów opowiedziało o swoich przemyśleniach na temat postaci i o tym, jak to było. Chociaż Cockle przyznał, że nie pamięta większości rozmowy, ponieważ był zdenerwowany, otoczony tak wieloma osobami zaangażowanymi w produkcję, pamiętał, że obaj zgodzili się co do pewnych aspektów osobowości Geralta. „Podobnie jak ja czuł, że nie jest istotą pozbawioną emocji i myślę, że możemy to zobaczyć w jego występie”.

Cockle zakończył rozmowę stwierdzeniem, że nie zazdrości postawy Chrisa Hemswortha. Gra Blaviken Butcher to okazja, której trudno będzie odrzucić, ale podążanie za Cavillem bez wątpienia okaże się zniechęcającym zadaniem.

READ  Roland Joffe opowiada o planach nowej międzynarodowej szkoły filmowej z siedzibą na Malcie | Aktualności