Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Gra na PS4 najwyraźniej została usunięta z PS Plus Extra, Premium Refresh w maju 2023 r

Gra na PS4 najwyraźniej została usunięta z PS Plus Extra, Premium Refresh w maju 2023 r

To trochę niepokojące, jak często Sony musiało to zmieniać PS Plus Ekstra I PS Plus Premium Ujawnij skład po fakcie. W tym, co stało się teraz półregularnym wydarzeniem, tytuł ogłoszony dzisiaj dla usługi subskrypcji firmy zniknął teraz z post na blogu. Wygląda na to, że Story of Seasons: Friends of Mineral Town nie będzie częścią przyszłotygodniowej aktualizacji.

Tam, gdzie w oficjalnym poście na blogu Sony znajdowały się 23 gry, teraz nie ma już 22 gier ze wspomnianym doświadczeniem rolniczym. Gdy zdarzało się to w przeszłości, usunięte gry były wyświetlane przez pomyłkę i nie zostały wprowadzone do usługi. Możesz spodziewać się, że to samo stanie się z Story of Seasons na maj 2023. Przykładem tego był czas Dzikie serca Sayonary Zostało to „nieprawidłowo” ogłoszone w przypadku pobierania organów od 2023 roku.

To, jak to się dzieje, pozostaje zagadką, ale efekt końcowy jest taki sam: nie wygląda na to, że będziesz grał w Friends of Mineral Town w przyszłym tygodniu. Przynajmniej na PS Plus Extra.

READ  Nowe dokumenty sądowe pokazują, że PS4 sprzedało się „dwa razy” więcej niż Xbox One