Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Goście wezwali do zaszczepienia się na imprezie antyszczepionkowej Roberta F. Kennedy’ego Jr. | Wiadomości z USA

Goście zostali zaproszeni na przyjęcie świąteczne w domu pioniera antyszczepionkowego Roberta F. Kennedy’ego Jr. popęd Zaszczepić się lub przetestować na Covid-19, ponieważ, jak powiedział Kennedy, „nie zawsze jest to szef w moim domu”.

mówić POLITYKAktóry zgłosił prośbę przed imprezą w Kalifornii w zeszłym tygodniu, jego żona Kennedy powiedziała: Aktor Sheryl Hines, był za nią.

Powiedział również, że nie podjęto żadnych wysiłków, aby sprawdzić, czy goście byli ostatnio zaszczepieni lub przebadani.

Wśród powszechnej krytyki Doug Haydziałacz republikański książki: „Obwiniaj żonę za ludzi, którzy chcą być bezpieczni, gdy jest to ruch antyszczepionkowy. Schludny”.

Haynes nie skomentował.

67-letni Kennedy jest siostrzeńcem prezydenta Johna F. Kennedy’ego i drugim synem Roberta F. Kennedy’ego, amerykańskiego prokuratora generalnego, senatora Nowego Jorku i kandydata na prezydenta Demokratów, który został zamordowany w 1968 roku.

Najmłodszy Kennedy ma Prowadziła kampanię na temat ochrony środowiska Ale jest także pionierem teoretyków spisku szczepionkowego i działaczem przeciwko strzałom, w tym zatwierdzonym do zwalczania Covid-19, który pochłonął życie Ponad 805 000 w Stanach Zjednoczonych i ponad 5,3 miliona na całym świecie.

Na początku tego roku Kennedy był Usuwanie Z Instagrama za udostępnianie błędnych informacji o Covid-19. Jego strona na Facebooku jest nadal aktywna, podobnie jak konto na Twitterze.

W zeszłym miesiącu Kennedy wydał książkę atakującą cele, w tym głównego doradcę medycznego Joe Bidena. Jego tytuł, Prawdziwy Anthony Fauci: Bill Gates, Big Pharma oraz globalna wojna z demokracją i zdrowiem publicznym, nie był przeszkodą w umieszczeniu bestsellera na Amazon.

Na początku tego tygodnia Associated Press wzmiankowany Organizacja non-profit Kennedy’ego, Children’s Health Advocacy, podwoiła przychody w pierwszym roku pandemii, zgłaszając wzrost o 6,8 miliona dolarów.

Na początku tego miesiąca Kennedy Powiedział ukra CHD „Dostałem fundusze od niezależnych fundatorów, od ludzi, których dzieci zostały ranne przez leki, od ludzi, którzy chcą wolności medycznej”.

READ  Ukraiński samolot: Iranowi grozi postępowanie prawne w związku ze zestrzeleniem samolotu PS752

Zapytany o decyzję o nadaniu części swojej książki Ostateczne rozwiązanie: szczepionki czy bankructwo, Kennedy powiedział: „Nie sądzę, żeby szczepionki miały coś wspólnego z eliminacją Żydów”.

Według Associated Press, CHD niedawno rozszerzyło zasięg swojego biuletynu, uruchomiło internetowy kanał telewizyjny, założył studio filmowe, otworzyło nowe oddziały w Stanach Zjednoczonych i założyło placówki w Kanadzie, Europie i Australii.

AP powiedział również, że CHD stało się „wiodącą witryną medycyny alternatywnej i naturalnej” z milionami użytkowników, częściowo przez grupy docelowe, które mogą być bardziej skłonne do nieufności do szczepionek, w tym matki i Afroamerykanie.

Wraz z epidemią [Kennedy has] David Gorsky, chirurg onkolog z Wayne State University School of Medicine w Detroit i krytyk ruchu antyszczepionkowego, powiedział Associated Press.

Dr Richard Allen Williams, kardiolog i założyciel Instytutu Zdrowia Mniejszości, powiedział, że Kennedy kierował „ruchem propagandowym” i „całkowicie rasistowską operacją”, która była szczególnie niebezpieczna dla czarnych Amerykanów.

„On naprawdę jest liderem kampanii dezinformacyjnej” – powiedział Williams.

Kennedy nie skomentował.

jego siostra, Działacz na rzecz praw człowieka Kerry Kennedy, powiedział, „Nie otrzymanie szczepionek naraża życie ludzi na ryzyko. Nie tylko dotyka osoby, która odmawia wstrzyknięcia, ale zagraża całemu społeczeństwu”.

Powiedziała także: „Kocham Bobby’ego. Myślę, że całkowicie się myli i jest bardzo niebezpieczny”.