Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Gorillaz nie rozwija się już w serwisie Netflix

Film Gorillaz Netflix nie posuwa się już do przodu

Według frontmana i autora tekstów Damona Albarna, planowany film Netflix Gorillaz został odwołany.

Mówiąc do stereogumaAlbarn potwierdził, że z powodu przerw w platformie streamingowej planowany film z udziałem fikcyjnych członków zespołu nie posunie się do przodu. W szczególności Albarn zwraca uwagę na fakt, że firma „oferowała dużo treści i postanowiła ograniczyć swoją ofertę filmową”.

„Tak”, powiedział Albarn, gdy zapytano go, czy film został trwale zawieszony. To powiedziawszy, bez wymieniania nazwisk, ponieważ cała sprawa nie została jeszcze rozstrzygnięta: platforma streamingowa, dla której kręciliśmy film, wycofała się. Zaczęli panikować, ponieważ robili za dużo treści i postanowili ograniczyć swój film pokazy. I zgodnie z klasyczną hollywoodzką praktyką od dziesięcioleci, przejdź dalej. Facet, z którym pracowaliśmy, przeniósł się do innej firmy. Od tego czasu straciłeś swojego anioła stróża i wygląda na to, że unosi się nad tobą smród Hollywood. jest dość terytorialny: jeśli pojawia się nowy facet, musi mieć inne zdanie, nawet jeśli potajemnie zgadzał się ze swoim poprzednikiem”.

Film oparty na fikcyjnym zespole od lat drażni twórców Gorillaz, Albarna i Jamiego Hewletta. W poprzednich wywiadach publicznie dyskutowali o długotrwałym projekcie, chociaż nie omówiono żadnych prawdziwych informacji na temat tego, na czym film może się koncentrować. Zanim film został odwołany, Albarn powiedział w wywiadzie z 2020 roku La Tercera że podpisano umowy i napisano scenariusze, a film będzie „godziną czystej fantazji z muzyką”.

Chociaż nie wiadomo, co przyniesie przyszłość projektowi, komentarze Albarna na temat odejścia mężczyzny, z którym pracowali z Netflix, mogą wskazywać, że film został odebrany gdzie indziej. Na razie jednak fani będą musieli zadowolić się najnowszym albumem Gorillaz, Wyspa Krakersówktóry ma rozpocząć się 24 lutego 2023 r.

READ  Recenzja „Gdyby te ściany mogły śpiewać”: Doc Spotlights Abbey Road Studios

Poczta Gorillaz nie rozwija się już w serwisie Netflix Zadebiutował ComingSoon.net — zwiastuny filmowe i telewizyjne, wiadomości przesyłane strumieniowo i nie tylko.