Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Gorillaz nie rozwija się już w serwisie Netflix

Gorillaz nie rozwija się już w serwisie Netflix

Film Gorillaz Netflix nie posuwa się już do przodu

Według frontmana i autora tekstów Damona Albarna, planowany film Netflix Gorillaz został odwołany.

Mówiąc do stereogumaAlbarn potwierdził, że z powodu przerw w platformie streamingowej planowany film z udziałem fikcyjnych członków zespołu nie posunie się do przodu. W szczególności Albarn zwraca uwagę na fakt, że firma „oferowała dużo treści i postanowiła ograniczyć swoją ofertę filmową”.

„Tak”, powiedział Albarn, gdy zapytano go, czy film został trwale zawieszony. To powiedziawszy, bez wymieniania nazwisk, ponieważ cała sprawa nie została jeszcze rozstrzygnięta: platforma streamingowa, dla której kręciliśmy film, wycofała się. Zaczęli panikować, ponieważ robili za dużo treści i postanowili ograniczyć swój film pokazy. I zgodnie z klasyczną hollywoodzką praktyką od dziesięcioleci, przejdź dalej. Facet, z którym pracowaliśmy, przeniósł się do innej firmy. Od tego czasu straciłeś swojego anioła stróża i wygląda na to, że unosi się nad tobą smród Hollywood. jest dość terytorialny: jeśli pojawia się nowy facet, musi mieć inne zdanie, nawet jeśli potajemnie zgadzał się ze swoim poprzednikiem”.

Film oparty na fikcyjnym zespole od lat drażni twórców Gorillaz, Albarna i Jamiego Hewletta. W poprzednich wywiadach publicznie dyskutowali o długotrwałym projekcie, chociaż nie omówiono żadnych prawdziwych informacji na temat tego, na czym film może się koncentrować. Zanim film został odwołany, Albarn powiedział w wywiadzie z 2020 roku La Tercera że podpisano umowy i napisano scenariusze, a film będzie „godziną czystej fantazji z muzyką”.

Chociaż nie wiadomo, co przyniesie przyszłość projektowi, komentarze Albarna na temat odejścia mężczyzny, z którym pracowali z Netflix, mogą wskazywać, że film został odebrany gdzie indziej. Na razie jednak fani będą musieli zadowolić się najnowszym albumem Gorillaz, Wyspa Krakersówktóry ma rozpocząć się 24 lutego 2023 r.

READ  Remake w telewizji Reedycja jako film nr 1 w audycji

Poczta Gorillaz nie rozwija się już w serwisie Netflix Zadebiutował ComingSoon.net — zwiastuny filmowe i telewizyjne, wiadomości przesyłane strumieniowo i nie tylko.