Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Google Pixel 8a przecieka na obrazach CAD, wygląda jak Pixel 8

Google Pixel 8a przecieka na obrazach CAD, wygląda jak Pixel 8

Google właśnie wypuściło na rynek swoje najnowsze flagowe smartfony, Pixel 8 i Pixel 8 Pro, ale oczywiście będzie też trzeci członek rodziny – niedrogi i średniej klasy Pixel 8a. Oczekuje się, że zostanie wydany w ciągu najbliższych kilku miesięcy, a dzisiaj wyciekł w całej okazałości w niektórych renderach opartych na projektowaniu wspomaganym komputerowo (CAD).

Nic dziwnego, że język projektowania jest niezwykle podobny do tego, co widzieliśmy w Pixel 8 i Pixel 8 Pro, aż do bardzo zaokrąglonych rogów – powinniśmy dodać, ponieważ te trzy urządzenia w większości mają takie same nazwy.

„Tarcza” aparatu znajduje się z tyłu, a wyświetlacz ma bardziej widoczne ramki w porównaniu do Pixela 8 i Pixela 8 Pro, co świadczy o niższej cenie 8a. Wymiary Pixela 8a to 152,1 x 72,6 x 8,9 mm. Oznacza to, że będzie mniej więcej tego samego rozmiaru co jego poprzednik, Pixel 7a, który ma wymiary 152 x 72,9 x 9 mm.

Dlatego też rozmiar ekranu 8a powinien wynosić około 6,1 cala i jak widać, znajduje się tam centralny otwór na aparat do selfie wraz z dwoma zatrzaskami z tyłu.

Według testów wydajności przeprowadzonych z sierpnia, Pixel 8a będzie działał na wersji chipsetu Tensor G3 o niższym taktowaniu, która również znajduje się na górze pozostałych dwóch telefonów Pixel 8. Model 8a będzie miał 8 GB pamięci RAM i od pierwszego dnia będzie oczywiście działał pod kontrolą Androida 14.

źródło

READ  Magic Eraser pokazuje nową sztuczkę przed premierą Google Pixel 6a