Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Google Pixel 7 Pro pojawia się w nowym filmie

The Google Pixel 7 i Google Pixel 7 Pro Tuż za rogiem. Chociaż nie jest to niespodzianką, dzięki prezentacji telefonów przez Google podczas konferencji Google I/O w maju, nadal interesujące jest obserwowanie telefonów na wolności przed ich oficjalnym wydaniem. Powiedziawszy to, na Facebooku pojawił się nowy film, który daje nam bardzo szybkie opadnięcie szczęki na Pixel 7 Pro.

Krótkie wideo zostało udostępnione dzięki uprzejmości Gadgetfull BD, sklepu z elektroniką znajdującego się w Dhace w Bangladeszu. Film nie zawiera zbyt wiele wyjaśnienia, ponieważ szybko można rozpocząć pracę, otwierając pudełko Pixel 7 Pro. Jeśli opakowanie detaliczne w filmie jest legalne, wygląda bardzo podobnie do tego, co znajdziesz w obecnych urządzeniach Pixel. Chociaż widzieliśmy już telefon na wolności, po raz pierwszy patrzymy na działający prototyp pokazany na wideo.

Projekt Google Pixel 7 Pro jest podobny do poprzedniego Pixel 6 Pro, z kilkoma drobnymi zmianami. Chociaż trudno powiedzieć, ludzie w 9do5Google Wspomniał, że Pixel 7 Pro wydaje się mieć mniej agresywną krzywiznę w kierunku krawędzi ekranu w porównaniu z poprzednim modelem. Jeśli chodzi o inne różnice kosmetyczne, osłona tylnej kamery ma teraz lekko chromowany odcień. Jeśli chodzi o rozmiar, otrzymujemy więcej informacji z pliku rozpakowywanie wideo który ukazał się w sierpniu, pokazując, że Pixel 7 Pro miał prawie taki sam rozmiar i wagę jak jego poprzednik, będąc tylko odrobinę krótszym i cieńszym. W tym samym filmie odkryto, że Pixel 7 Pro jest nieco szerszy i o jeden gram cięższy niż obecny model.

Chociaż Google nie podał ostatecznej daty, możliwe, że Pixel 7 i Pixel 7 Pro zadebiutują na początku października. Możesz sprawdzić krótki klip dekodowania, przechodząc do linku źródłowego. Jeśli nie potrzebujesz najnowszych i najlepszych, Pixel 6 Pro może być świetnym wyborem. Pixel 6 Pro otrzymał ostatnio ogromną zniżkę, obniżając ją do 649 USD. Jeśli jesteś zainteresowany, możesz kupić urządzenie, korzystając z poniższego linku.


źródło: Gadżet pełny BD (Facebook)
Przez: 9do5Google