Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Google Pixel 6 Pro do przeglądu

Jeden z najbardziej oczekiwanych smartfonów roku – Pixel 6 Pro – został oficjalnie ujawniony na początku ubiegłego tygodnia, a jeden otrzymaliśmy do recenzji w Stormy Black. Do wyboru są jednak jeszcze dwie opcje – Cloudy White i Sorta Sunny.

Pakiet detaliczny Google Pixel 6 Pro zawiera kabel USB-C, adapter hot swap, narzędzie do wysuwania karty SIM, niektóre dokumenty i to wszystko. Google poszedł w ślady Apple i usunął zasilacz z opakowania detalicznego.

Jednak Pixel 6 Pro jest zasilany przez natywny układ Tensor firmy Google, który jest jedną z kluczowych cech Pixel 6 i Pixel 6 Pro. SoC jest sparowany z 12 GB pamięci RAM LPDDR5 i masz możliwość zakupu smartfona z 256 GB pamięci lub 512 GB UFS 3.1.

Pixel 6 Pro obsługuje Androida 12 po wyjęciu z pudełka i zawiera obietnicę trzech lat aktualizacji wersji Androida i co najmniej pięciu lat aktualizacji zabezpieczeń.

Smartfon zbudowany jest wokół 6,7-calowego zakrzywionego wyświetlacza LTPO OLED o rozdzielczości 3120 x 1440 pikseli i częstotliwości odświeżania 120 Hz.Panel jest chroniony szkłem Gorilla Glass Victus i ma otwór pośrodku na aparat 11,1 MP. Pod spodem skaner linii papilarnych do odblokowania telefonu bez hasła.

Google Pixel 6 Pro do przeglądu

Tylna strona Pixela 6 Pro jest bardzo ciekawa. Na całej szerokości telefonu znajduje się poziomy „pasek”, przypominający Nexusa 6P. Ma lampę błyskową LED, kilka czujników i trzy aparaty – 50 MP podstawowy (z OIS), teleobiektyw 48 MP i ultrawide 12 MP.

Funkcje aparatu w Pixel 6 Pro obejmują Face Unblur, Motion Mode, Real Tone i Magic Eraser. Ta ostatnia pomaga usunąć obiekty tła ze zdjęć.

Google Pixel 6 Pro do przeglądu

Google Pixel 6 Pro jest wyposażony w baterię 5000 mAh z obsługą ładowania przewodowego 30 W i ładowania bezprzewodowego 23 W. Może służyć również do bezprzewodowego ładowania innych urządzeń.

Jeśli nie masz kompatybilnego zasilacza 30W+PD, możesz go kupić w Google Store, który reklamuje się, aby naładować baterię Pixela 6 Pro od rozładowania do 50% w około 30 minut. Oczywiście będziemy to testować sami wraz z pozostałymi funkcjami Pixel 6 Pro, więc bądź na bieżąco z naszą pełną recenzją.

READ  Mówi się, że iPhone’y 2021 firmy Apple mają tryb portretowy do wideo