Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Google Japan umieszcza całą klawiaturę na jednym długim drążku

Google Japan umieszcza całą klawiaturę na jednym długim drążku

Kilka lat temu Google Japan zaczęło tworzyć dziwne nowe klawisze jako coroczne prima apriliss’ żartować dzisiaj. Większość kreacji, w tym działająca wersja Mobilna klawiatura Google Gboard owinięta wokół kubka, mniej lub bardziej gagi. Wydaje się, że nie są już związani do kwietnia. Ale tegoroczna kreacja W rzeczywistości może mieć pewne zalety Dla tych z nas, którzy zmagają się z bałaganem i bałaganem na biurkach.

Chociaż mam dostęp do wielu klawiatur oferujących wszystko, od cichych klawiszy w stylu chiclet po mechaniczne potwory wystarczająco głośne, aby obudzić zmarłych, zwykle trzymam się klawiatury na moim laptopie z tego prostego powodu, że zajmuje mniej miejsca na moim biurku — Biurko wypełnione gadżetami, aparatami fotograficznymi, grami wideo i wciąż rosnącą górą zapasowych dysków. Nie ma alternatywnego miejsca, a przynajmniej zakładałem, że nie byłodopóki nie zobaczyłem pliku Kij do Gboard.

Układ Gboard Stick ma 65 cali długości.

Tym razem Google Japan po prostu przestawił klawiaturę QWERTY w jeden długi pasek, jak klawisze fortepianu, co dało prototyp klawiatury o szerokości 65 cali. Bale też tylko Ma około 2,5 cala głębokości, co pozwala łatwo stukać w dolną krawędź nawet najbardziej niegrzecznych obszarów roboczych.

Dwie osoby używające jednocześnie klawiatury Gboard Stick.

Google Japan zachwala kilka innych wątpliwych zalet Kij do Gboard Oprócz tego, że w naturalny sposób zachęca użytkownika do wyciągnięcia rąk i nóg, aby dosięgnąć każdego ostatniego klawisza, zapewnia potencjalnie łatwiejszy sposób na znalezienie i kliknięcie maszyny do pisania w celu zapisania lokalizacji klawiszy. IZakłada się również, że wielkość TS Umożliwia wygodne korzystanie z niego jednocześnie dwóm osobom, torując drogę dla duetu mailowego.

Gboard 棒 ー ー ジ ョ ン

Jeśli uważasz, że kij Gboard Stick to całkowicie głupi pomysł, możesz głowa do githubA Tam, gdzie Google Japan udostępnił wszystkie pliki open source, które trafiły podczas jego tworzenia, Ułatwienie innym również to zrobić Zbuduj dla siebie a nawet wybrać zwykle Wersja z alternatywnym układem.

READ  W nowym przecieku ujawniono zalety zamówienia w przedsprzedaży Samsunga Galaxy S24