Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Gol Celticu „chciał Kloppa” w przeprowadzce Liverpoolu do Polski w ramach umowy

Były cel Liverpoolu, Jani Atana, będzie teraz trenował w Polsce po tym, jak zainteresował się nim mistrz szkockiej Premier League, Celtic w 2022 roku, jak donosi portal Kraków PL.

Po początkowym zainteresowaniu grą w reprezentacji Macedonii Północnej zeszłego lata – Podniebne sporty Podobno Atanasoff zwrócił na siebie uwagę Ange Postecoglou, a Celtic zdecydował się na Olivera Abeldegaarda.

Decyzja, która z czasem zestarzała się wraz z CGI w Resident Evil Paula Andersona. Abildgaard rozegrał zaledwie 67 minut ligowego futbolu pod wodzą Ange Postecoglou, widząc jego styczniową umowę wypożyczenia.

Zdjęcie: David S. Bustamante/Socrates/Getty Images

Atanasow, kolejny mierzący sześć stóp defensywny pomocnik, sam będzie musiał przetrwać kilka trudnych miesięcy. 23-latek stracił miejsce w Hajduk Split XI. Skorzystałem z szansy podpisania trzyipółletniego kontraktu z MKS Kraków.

reklama

reklama

To nie jest ani Celtic, ani Liverpool. Ale Atanasov, po opuszczeniu połowy sezonu, potrzebuje klubu, w którym będzie mógł wrócić na właściwe tory.

Celtic i Liverpool kiedyś chcieli Janiego Atanasowa

według lipca 24, największe zainteresowanie wykazywał zespół zajmujący szóste miejsce w tabeli polskiej Ekstraklasy; Celtic postanawia nie odbierać telefonu ponownie Po Abildegaard spakował walizki i udał się do Włoch z Hellas Verona.

Kraków Powiedziało uiszczając opłatę transakcyjną w wysokości około 250 000 funtów. Znacznie mniej, niż miał być cytowany z Celticu jakieś sześć miesięcy wcześniej, kiedy Atanasov był jeszcze kluczowym graczem w Hajduk Split. Tymczasem jego szybko wygasający kontrakt był głównym czynnikiem w jego ostatecznym odejściu po obniżonych cenach.

Okaże się, czy Atanasov kiedykolwiek wykorzystał potencjał, którego był kiedyś menedżerem Jürgen Klopp, gdy chciał zabrać młodzieńca na Anfield podczas swojego pobytu w tureckiej drużynie Bursaspor.

Skaut Oguzhan Oguz mówi: „Atanasow był swego rodzaju projektem transferowym klubu” Bramka.

„Miał też poważnych kaznodziejów. Mogę nawet opowiedzieć o nim anegdotę. Oglądając Mistrzostwa Europy do lat 18 w Finlandii, wpadliśmy na skauta Liverpoolu. Zapytał mnie, czy pozyskaliśmy Atanasowa. Podczas naszej rozmowy powiedział, że Jurgen Klopp też bardzo chciał tego zawodnika.

Zdjęcie: David S. Bustamante/Socrates/Getty Images

Z innych wiadomości, były zawodnik Wilków, Elliot Watt, ma najwięcej asyst w swojej lidze

READ  Śledzenie TT jest ostatnio bardzo wysokie: Sathiyan Gnanasekaran