Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

God of War, Sonic Frontiers i Mistrzostwa Świata FIFA to największy tydzień premier nowych gier | Gry | zabawa

Niezależnie od tego, czy masz PS5, Xbox, PC, czy Nintendo Switch, jesteś gotowy na dobrą zabawę w drugim tygodniu listopada. Wiele świetnych gier zostało wydanych w 2022 roku, ale prawdopodobnie nie jest ono większe niż God of War Ragnarok na PlayStation 5. Bezpośrednia kontynuacja 2018 roku, Ragnarok ma datę 9 listopada na PS5 i PlayStation 4. Nowy flagowy produkt Sony 24 – Kilka godzin po Sonic Frontiers i Football Manager 2023 i tego samego dnia, co nowa duża aktualizacja EA FIFA World Cup 23.

Tactics Ogre: Reborn zamyka bez wątpienia największy tydzień premier nowych gier w 2022 roku.

Na podstawie wczesnych recenzji God of War Ragnarok wydaje się być lepszy niż jego poprzednik.

Oficjalny opis brzmi: „Dołącz do Kratosa i Atreusa w legendarnej podróży, aby uzyskać odpowiedzi, zanim przybędzie Ragnarök”. „Ojciec i syn muszą postawić wszystko na szali podczas podróży do każdego z dziewięciu światów.

„W oszałamiających, mitycznych krajobrazach napotkają przerażających wrogów — od nordyckich bogów po dzikie bestie — przygotowując się do stawienia czoła własnemu życiu.

Uzbrojony w swoją niezawodną broń wojenną – w tym topór Lewiatana i Ostrza Chaosu – zabójcze umiejętności Kratosa zostaną przetestowane jak nigdy dotąd, gdy będzie walczył o ochronę swojej rodziny.Mnóstwo nowych umiejętności czeka na niego i Atreusa, po czym opuszcza przestrzeń za elastyczną, ekspresyjną i konfigurowalną walkę w tej niezachwianej epickiej opowieści.”

Z drugiej strony Sonic Frontiers to największa gra Sonic the Hedgehog w historii i ma pięć ogromnych wysp na świecie, które są pełne tajemnic.

W grze zastosowano również zupełnie nowy system walki, który jest znacznie głębszy i bardziej rozbudowany niż poprzednie wersje Sonic. Sonic Frontiers będzie dostępny na PlayStation, Xbox, PC i Nintendo Switch.

Football Manager 2023 również zadebiutuje 8 listopada, ale nie na PS5. Wersja na PlayStation 5 symulacji zarządzania piłką nożną została opóźniona z powodu „nieoczekiwanych komplikacji powstałych podczas procesu składania wniosków i zatwierdzania”.

READ  Otwórz oczy, data premiery drugiego sezonu w serwisie Netflix: odnowiona czy anulowana?

Football Manager 2023 ma odnowiony system rekrutacji, licencjonowane europejskie rozgrywki i inteligentniejszą sztuczną inteligencję przeciwników.

Jeśli chcesz czegoś bardziej praktycznego, aktualizacja FIFA 23 World Cup pozwoli fanom grać jako dowolny z 32 kwalifikujących się krajów w prawdziwym odtworzeniu Mistrzostw Świata FIFA 2022.

Alternatywnie możesz dostosować swoje wrażenia, zmieniając zespoły i grupy lub przepisać historię, zmieniając wynik dowolnej poprzedniej gry. Co więcej, aktualizacja jest całkowicie darmowa.

Chociaż nie jest tak głośna, jak inne gry z listy, fani oldschoolowych gier strategicznych RPG z pewnością obejrzą Tactics Ogre: Reborn.

Tactics Ogre: Reborn, która pojawi się na PlayStation, PC i Nintendo Switch 11 listopada, opiera się na oryginalnej wersji 2010, tylko z ulepszoną grafiką i dźwiękiem, a także zaktualizowanym projektem gry.