Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

God of War Ragnarok’s Huge New Game Plus aktualizacja jest już dostępna na PS5 i PS4

God of War Ragnarok właśnie otrzymał dużą aktualizację na PS5 i PS4, wprowadzającą długo oczekiwany tryb New Game Plus. Aktualizacja jest już dostępna do pobrania i zainstalowania.

New Game Plus to tryb, który pozwala na przeniesienie postępów i niektórych elementów z ukończonej rozgrywki do nowej. Aby zrekompensować wyższy poziom postaci, zbroi i broni, Nowa Gra Plus zwykle zwiększa poziom trudności lub wprowadza nowe wyzwania, których nie ma w zwykłej grze.

Po ukończeniu historii Ragnarok przynajmniej raz dostępny będzie tryb NG+. Wprowadza nowy sprzęt, zaklęcia i zwiększony limit poziomów, dzięki czemu możesz wzmocnić Kratosa bardziej niż kiedykolwiek wcześniej. Nosząc wszystkie swoje umiejętności, broń i sprzęt, będziesz mógł przebić się przez Nową Grę Plus – chociaż obszary wymagające Sonic i Hex lub Włóczni Draupnira będą dostępne dopiero po ich zwykłym wprowadzeniu do historii.

Aktualizacja dodaje również fajny nowy sprzęt dla Kratosa; Zbroja Czarnego Niedźwiedzia pozwala ci ubrać ducha Sparty jako ostatniego w jego futrzany płaszcz, podczas gdy spartańska zbroja to tylny strój, który został celowo rozebrany, aby uczynić grę bardziej wymagającą. Powracają również zestawy zbroi Aresa i Zeusa z poprzedniej gry oraz zupełnie nowa tarcza – ta z węższym oknem parowania (i większą nagrodą za jej ściągnięcie).

Co więcej, niektóre walki z bossami zostały zmodyfikowane, aby dać ci nowe wrażenia w New Game Plus, a deweloper dorzucił nawet filtr czarno-biały, dzięki czemu możesz grać w całą grę w trybie monochromatycznym, jeśli chcesz.

Podsumowując, ta aktualizacja dodaje:

  • Nowy tryb Game Plus – przenieś cały swój sprzęt i umiejętności na nowy etap rozgrywki
  • Zupełnie nowe zestawy zbroi
  • Nowe schematy kolorów dla istniejących zestawów zbroi
  • Nowa tarcza
  • Nowe sposoby dostosowywania modów, zaklęć i statystyk
  • Zmodyfikowane spotkania z bossami gry końcowej
  • Poszerzenie pola bitwy w Niflheim
  • Filtr czarno-biały
READ  Przypomnienie: nie potrzebujesz kursu Mario Kart 8 Deluxe Booster, aby zagrać w DLC

To całkiem solidna aktualizacja. Jest więcej informacji nt blogu PSi Pełne informacje o łatce tutaj Jeśli jesteś zainteresowany. Czy weźmiesz God of War Ragnarok na kolejną rozgrywkę w Nowej Grze Plus? Przejdź ponownie w sekcji komentarzy poniżej.