Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Go Tour 2024 Chodzi o badania czasu i przestrzeni, Turtwig, Chimchar lub Piplup, która jest najlepszą ścieżką do wyboru w Pokémon Go

Go Tour 2024 Chodzi o badania czasu i przestrzeni, Turtwig, Chimchar lub Piplup, która jest najlepszą ścieżką do wyboru w Pokémon Go

Wybierz się w trasę koncertową 2024: najwyższy czas i miejsce To rozgałęzione zadanie Wybierz się na wycieczkę: Sinnoh Global wydarzyło się w Pokemon Go.

Zaczyna się od poproszenia Cię o wybranie pomiędzy… Trasy Turtwiga, Chimchara czy Piplupadobrze wiedzieć Best Go Tour 2024: Najwyższy czas i miejsce, wybierz trasę Jest Twój w Pokémon Go. Tym bardziej, że w tej misji będziesz współpracował z Zespołem R.

Wykonując tę ​​misję, w końcu dojdziesz do Spiritomba wraz z pewnymi nagrodami, w zależności od wyboru pomiędzy Diamentem a Perłą w zadaniu Badań Specjalnych Droga do Sinnoh.

Aby pomóc Ci wykonać to zadanie i zdecydować, którą ścieżką chcesz podążać, wyjaśniliśmy wszystkie kroki Go Tour 2024: Chodzi o kroki w poszukiwaniu czasu i przestrzeni mniej.

Na tej stronie:

Obejrzyj bitwę Guzzlorda – jednego z superpotworów w Pokémon GoObejrzyj na YouTube

Najważniejsze wydarzenia „Go Tour 2024: Najwyższy czas i miejsce”: trasy Turtwig, Chimchar i Piplup

Go Tour 2024: Wszystko zależy od czasu i przestrzeni i nic dziwnego, że podczas Pokémon Go Tour: Sinnoh odbywa się specjalna misja badawcza. Aby odblokować to zadanie, musisz zagrać w Pokémon Go Co najmniej raz w godzinach 10:00–18:00 (czasu lokalnego) od soboty 24 lutego do niedzieli 25 lutego.


Źródło obrazu: Eurogamer/Niantic

Jest to specjalna, rozgałęziona misja badawcza, w której pierwszy wybór następuje już na początku misji i musisz wybrać pomiędzy ścieżkami Turtwiga, Chimchara i Piplupa. Jest to jednak opcja, od której zależy jedynie nagroda, którą otrzymasz za pierwszy ruch. Pamiętaj, że wybranej ścieżki nie można zmienić po jej dokonaniu.

Po tym kroku zostanie określona ścieżka, którą pójdziesz podczas Go Tour 2024: chodzi o czas i miejsce na podstawie wyboru między Diamentem a Perłą w specjalnym zadaniu na Drodze do Sinnoh. Z tego powodu zalecamy wykonanie tego specjalnego, krótkiego zadania przed wyruszeniem w wycieczkę Go 2024: Chodzi o czas i przestrzeń. Ponownie, nagrody i niektóre wyzwania różnią się w zależności od tego wyboru.

Biorąc pod uwagę wyjątkowy charakter tego rozgałęzionego przedsięwzięcia badawczego, w tej sekcji przedstawiamy wyzwania stojące przed etapem zadań Turtwiga, Chimchara i Piplupa. Następnie następują sekcje poświęcone torom diamentów i pereł. Następnie będziesz mógł znaleźć krótką sekcję omawiającą najlepsze ścieżki wśród ścieżek Turtwiga, Chimchara i Piplupa.

Oto etapy zadań i nagrody za ścieżki Wybierz Turtwiga, Chimchara lub Piplupa w Go Tour 2024: Chodzi o czas i miejsce. Uważaj na Spoilery.

„Wybierz trasę Turtwig na Go Tour 2024: to kwestia czasu i miejsca” Krok 1 z 4

 • Złap 15 różnych typów Pokemonów – 1 kadzidło
 • Użyj kadzidła – przeciwstaw się cieniowi żółwia

Nagrody: 3000 Stardust, 3 cukierki Turtwig i 3 cukierki Turtwig XL

Na tej ścieżce zwiększysz także szansę na spotkanie Turtwiga podczas używania Kadzidła.


„Wybierz trasę Chimchar na Go Tour 2024: to kwestia czasu i miejsca” Krok 1 z 4

 • Złap 15 różnych typów Pokemonów – 1 kadzidło
 • Użyj Kadzidła – Spotkaj Chimchara Cienia

Nagrody: 3000 Stardust, 3 cukierki Chimchar i 3 XL cukierki Chimchar

Na tej ścieżce zwiększysz także szansę na spotkanie Chimchara podczas używania Kadzidła.

„Wybierz trasę Piplup na Go Tour 2024: to kwestia czasu i miejsca” Krok 1 z 4

 • Złap 15 różnych typów Pokemonów – 1 kadzidło
 • Użyj Kadzidła – Spotkaj Cienia Piplupa

Nagrody: 3000 Stardust, 3 cukierki Piplup i 3 XL cukierki Piplup

Na tej ścieżce zwiększysz także szansę na spotkanie Piplupa podczas używania Kadzidła.

„Go Tour 2024 Diamond Path: To podróż w czasie i przestrzeni” w Pokémon Go

Poniżej znajdziesz wszystkie wyzwania i nagrody począwszy od drugiej misji w Diamond Path of Go Tour 2024; W Pokémon Go chodzi o czas i przestrzeń. Pamiętaj – pójdziesz tą ścieżką jeśli wybierzesz specjalne zadanie „Diamenty w drodze do Sinnoh” i ta sekcja zawiera Spoilery.


„Diamentowa trasa Go Tour 2024: to kwestia czasu i miejsca” Krok 2 z 4

 • Złap Dialgę – Spotkaj Gible’a z Cieniem
 • Użyj Kadzidła – 5000 Gwiezdnego Pyłu

Nagrody: 3000 Stardust, 3 cukierki Dialga i 1 cukierek Dialga XL

„Diamentowa trasa Go Tour 2024: czas i miejsce” Krok 3 z 4

Nagrody: 3 cukierki Dialga, 1 cukierek Dialga XL i Spiritomb

„Diamentowa ścieżka Go Tour 2024: czas i miejsce” Krok 4 z 4

 • Oczyść 1 Pokémona Cienia – 1000 XP
 • Oczyść 2 Pokémony Cienia – 2000 XP
 • Oczyść 3 Pokémony Cienia – 3000 XP

Nagrody: 3 cukierki Dialga, 3 cukierki Palkia oraz walka z Giovannim

Etapy zadania „Pearl Path for Go Tour 2024: Najwyższy czas i miejsce” w Pokémon Go

Tutaj znajdziesz wyzwania i nagrody począwszy od Kroku 2 Zadania w Pearl Path of Go Tour 2024: Czas i miejsce w Pokémon Go. Pamiętaj, że pójdziesz tą ścieżką tylko wtedy, gdy zdecydujesz się specjalnie wyszukać „Perłę w drodze do Sinnoh”, ponieważ ta sekcja zawiera Spoilery.


„Go Tour 2024 Pearling Path: Najwyższy czas i miejsce” Krok 2 z 4

 • Złap Palkię – spotkanie z Shadow Gible
 • Użyj Kadzidła – 5000 Gwiezdnego Pyłu

Nagrody: 3000 Stardust, 3 cukierki Palkia i 1 XL cukierek Palkia

„Go Tour 2024 Pearling Path: Najwyższy czas i miejsce” Krok 3 z 4

Nagrody: 3 cukierki Palkia, 1 cukierek Palkia XL i Spiritomb

„Perłową ścieżką Go Tour 2024: chodzi o czas i miejsce” Krok 4 z 4

 • Oczyść 1 Pokémona Cienia – 1000 XP
 • Oczyść 2 Pokémony Cienia – 2000 XP
 • Oczyść 3 Pokémony Cienia – 3000 XP

Nagrody: 3 cukierki Dialga, 3 cukierki Palkia oraz walka z Giovannim

Najlepszy wybór trasy Turwig, Chimchar lub Piplup na Go Tour 2024: Najwyższy czas i miejsce

Jeśli chodzi o wybór pomiędzy ścieżkami Turtwiga, Chimchara lub Piplupa w Go Tour 2024: It’s About Time and Space, możesz oczywiście wybrać, którego Pokemona lubisz najbardziej. Ponieważ jednak Pokémony zdobywane podczas specjalnych spotkań badawczych często mają dobre poziomy IV, możesz również skorzystać z tej okazji, aby zdobyć potężne Pokémony Cienia na trzecim etapie ewolucji.

Koncentrując się najpierw na ich głównych typach – Trawie, Ogniu i Wodzie – jasne jest, że Shadow Empoleon i Shadow Torterra są na tym samym poziomie w swoich typach; Znajduje się w dolnej części pierwszej dziesiątki Pokémonów typu Cieniowego dla Trawy i Wody. Jednak Shadow Infernape nie pojawia się na górnej liście Pokemonów typu Shadow Fire, co czyni go najsłabszą opcją z całej trójki.

Empoleona i Torterry.

Niestety, gdy spojrzymy na drugorzędne typy Pokemonów – Ground, Fighting i Steel – jasne jest, że żaden z trzech nie znalazł się w pierwszej dziesiątce Pokemon Shadow dla żadnego z tych typów. Shadow Empoleon radzi sobie trochę lepiej w porównaniu, ale niewiele, a Shadow Infernape pozostaje najsłabszy w porównaniu do innych Pokémonów Cienia typu Walczącego.

Z tego powodu, jeśli rozważasz użycie tego ruchu do zdobycia potężnego Pokémona Cienia, zalecamy wybranie ścieżki Turtwiga lub Piplupa. Pamiętaj – nadal będziesz musiał zbierać cukierki na te ewolucje.

Osobiście wybiorę w połowie Piplupa, ponieważ chcę Shadow Empoleona i ponieważ był pierwszym Pokémonem w Pokémon Diamond na Nintendo DS.


Sezon Eternal Journeys w Pokémon Go dobiega końca wraz z wydarzeniem Go Tour: Sinnoh Global. Podczas tego wydarzenia możesz ukończyć zadanie Go Tour 2024: Chodzi o czas i przestrzeń, Legendy 0486 i skorzystać z nowych efektów przygodowych, chwytając Origin Forme Dialga i Origin Forme Palkia. Przy okazji poświęć trochę czasu na eksperymentowanie z trasami, wymianę prezentów i grę w trybie wieloosobowym, polując na rzadkie Pokémony, walcząc w Go Battle League lub rywalizując w PokéStop Showcases.


How Go Tour 2024: Najwyższy czas i miejsce w Pokémon Go

Każdy może odblokować misję Go Tour 2024: Chodzi o czas i przestrzeń za darmo, jeśli zaloguje się do gry podczas wydarzenia Go Tour: Sinnoh Global. Oznacza to, że powinieneś zagrać w Pokémon Go Co najmniej raz w godzinach 10:00–18:00 (czasu lokalnego) w sobotę 24 lutego i niedzielę 25 lutego.

Jeśli masz problemy z odblokowaniem tego zadania, zalecamy najpierw upewnić się, że ukończyłeś zadanie specjalne Ścieżka do Sinnoh. Ponieważ niektóre nagrody w Go Tour 2024: It’s About Time and Space są powiązane z wyborem dokonanym w tej misji pomiędzy Diamentem a Perłą, brak postępów w tej misji może uniemożliwić odblokowanie misji.

Jeśli ukończyłeś specjalne zadanie Ścieżka do Sinnoh, spróbuj zamknąć i ponownie otworzyć Pokémon Go. Spowoduje to aktualizację gry i powinno odblokować misję.


Źródło obrazu: Niantic

Będziesz mógł ukończyć Go Tour 2024: Chodzi o czas i przestrzeń w dowolnym momencie po odblokowaniu, ponieważ to zadanie nie ma terminu ostatecznego. Należy jednak pamiętać, że jest to misja rozgałęziona i każda decyzja, którą podejmiesz, jest ostateczna, więc jeśli nie podoba ci się jakiś wybór, nie możesz go zmienić.

Poza tym Go Tour 2024: It's About Time and Space działa tak samo, jak każda inna misja: wykonaj zestaw wyzwań, zbierz nagrody z danego etapu zadania, zanim przejdziesz do następnego. Idź dalej, aż ukończysz misję i zdobędziesz Spiritomb. Kto wie, może będzie genialnie?

Powodzenia w ukończeniu Go Tour 2024: najwyższy czas i miejsce!

READ  Masahiro Sakurai opowiada o swojej przyszłości: „W tej chwili nadal tworzę gry”