Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

„Go home parasite invader”: amerykański turysta rasowo wykorzystuje Indian w Polsce |  Wideo

„Go home parasite invader”: amerykański turysta rasowo wykorzystuje Indian w Polsce | Wideo

Źródło obrazu: TWITTER/@IMPOSTER_EDITS „Go home parasite invader”: amerykański turysta rasowo wykorzystuje Indian w Polsce | Wideo

Przegląd najważniejszych wydarzeń

  • W Internecie rozprzestrzenił się film, w którym amerykański turysta znęca się na tle rasowym Indianina w Polsce.
  • Film przedstawia turystę rzucającego obelgi na Hindusa i mówiącego „Polska tylko dla Polski”.
  • W filmie Indianin nazywany jest „pasożytem” i „ludobójstwem”.

Nadużycia rasistowskie w Indiach: Film przedstawiający amerykańskiego turystę w Polsce, który znęca się rasowo na Hindusa i żąda, by wrócił do Indii, wywołał publiczny gniew po tym, jak został szeroko udostępniony w mediach społecznościowych. W filmie turysta powiedział: „Polska tylko dla Polski… dlaczego nie wrócić do Indii?”. słychać było obrzucanie Indian.

W filmie Indianin nazywany jest „pasożytem” i „ludobójstwem”. Ostatni incydent rzekomo popełniony przez Amerykanina w europejskim kraju miał miejsce w Polsce. Napastnik na filmie zidentyfikował go jako Amerykanina i „białego”.

„Dlaczego jesteś w Polsce?” Atak można było usłyszeć na wideo. „Dlaczego mnie filmujesz?” powiedział mężczyzna, uważany za Indianina. „Ponieważ jestem z Ameryki… aw Ameryce jest was wielu. Więc dlaczego jesteście w Polsce?” – dodał atakujący.

Kontynuował: „Czy myślisz, że możesz najechać Polskę? Masz swój kraj. Dlaczego nie wracasz do swojego kraju?” Indianin unikał go i szedł dalej.

„Europejczycy chcą wiedzieć, dlaczego przybywasz na ziemię białego człowieka, aby pozbyć się naszej ciężkiej pracy, dlaczego nie tworzysz własnego kraju? Dlaczego jesteś pasożytem? Jesteś ludobójczy dla naszej rasy, jesteś najeźdźcą, ty idź do domu. Najeźdźco. Nie chcemy cię w Europie. Do Polski. Tylko Polska. Nie jesteś Polską – powiedział.

Wideo wywołało oburzenie opinii publicznej i zostało szeroko rozpowszechnione, aby pokazać, jak Hindusi spotykają się z rasistowskimi atakami w Europie.

Niedawny atak na Hindusów mieszkających za granicą miał miejsce po tym, jak grupa hinduskich kobiet w Plano w Teksasie spotkała się z rasistowskimi atakami podczas posiłku z przyjaciółmi. Amerykańskie media doniosły, że Krishnan Jayaraman został werbalnie zaatakowany przez Tejindera Singha z Kalifornii 21 sierpnia w Taco Bell we Fremont.

READ  Polska przyjmuje ofertę na przeszacowanie aktywów do 2028 roku

Przeczytaj także: IKEA odpowiada z „głębokim żalem” po tym, jak klient oskarża sklep Hyderabad o „rasizm”

Najnowsze wiadomości ze świata