Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Główni nadawcy krajowi ujawnili |  Aktualności

Główni nadawcy krajowi ujawnili | Aktualności

Grand National będzie pokazywany przez 30 nadawców z całego świata, w tym ITV w Wielkiej Brytanii.

Inni nadawcy zabezpieczeni przez HBA Media i Racecourse Media Group na potrzeby wyścigu to platforma sportowa OTT Fancode, która pokazuje wszystkie trzy dni Wielkiego Festiwalu Narodowego w Indiach, Viaplay (w całej Europie), Setanta (Bałkany i Eurazja), Polsat (Polska) i WeDoTV (Niemcy, Szwajcaria, Austria). SuperSport i ESPN Star + będą oferować transmisje na żywo z całego regionu w Afryce, Ameryce Południowej i na Karaibach.

Oprócz ITV, RMG, która zarządza prawami medialnymi w imieniu właściciela Aintree Racecourse, Jockey Club, będzie transmitować wyścig za pośrednictwem własnego kanału telewizyjnego, Racing TV, do 10 000 pubów w Wielkiej Brytanii i Irlandii. Virgin Media będzie wyświetlać wyścig w domach w Irlandii.

Sport 24 będzie transmitować wyścig w 27 liniach lotniczych i rejsowych, CNN będzie transmitować wyścig w swoim flagowym globalnym programie sportowym, podczas gdy Trans World Sport zapewni ekspozycję, a serwisy informacyjne otrzymają treści za pośrednictwem Reuters i SNTV.

Główni nadawcy krajowi

Ameryka Północna i Południowa: TVG, NYRA (USA); Canadian Broadcasting Corporation, HPI (Kanada); ESPN Star+ (50 krajów Ameryki Łacińskiej i Karaibów) oraz SportsMax (32 kraje Karaibów).

Afryka, Bliski Wschód, Afryka Północna i Subkontynent: SuperSport (48 krajów w Afryce), Racing 240 (16 krajów w RPA), Dubai Racing Channel (17 krajów w regionie MENA), Fancode, Sony Pictures Network (Indie i subkontynent indyjski)

Azji i Pacyfiku: Sky Thoroughbred Central (Australia), Trackside (Nowa Zelandia), Green Channel (Japonia, najważniejsze atrakcje), Wasu (Chiny, najważniejsze atrakcje)

Europa: ITV (Wielka Brytania); Racing TV (Wielka Brytania, Irlandia); Virgin Media 1 (Republika Irlandii); Equidia (Francja); Silknet (Gruzja); Viaplay (Pan Europe), Polsat (Polska), Setanta (Kraje Bałtyckie i Eurazja), Wedo TV (Niemcy, Szwajcaria i Austria).

Deacon White, dyrektor regionalny North West w The Jockey Club, powiedział: „Szerokie zainteresowanie międzynarodowych nadawców potwierdza status Randox Grand National jako najsłynniejszego wyścigu skoków przez przeszkody na świecie, jeśli nie najsłynniejszego wyścigu konnego na świecie.

READ  Były polski redaktor wygrywa Grand Prix Hiszpanii

„Współpracując z RMG i HBA Media, cieszymy się, że możemy przyciągnąć prawdziwie globalną publiczność, w tym niektóre z największych nazwisk w transmisjach sportowych”.