Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Główni nadawcy krajowi ujawnili | Aktualności

Grand National będzie pokazywany przez 30 nadawców z całego świata, w tym ITV w Wielkiej Brytanii.

Inni nadawcy zabezpieczeni przez HBA Media i Racecourse Media Group na potrzeby wyścigu to platforma sportowa OTT Fancode, która pokazuje wszystkie trzy dni Wielkiego Festiwalu Narodowego w Indiach, Viaplay (w całej Europie), Setanta (Bałkany i Eurazja), Polsat (Polska) i WeDoTV (Niemcy, Szwajcaria, Austria). SuperSport i ESPN Star + będą oferować transmisje na żywo z całego regionu w Afryce, Ameryce Południowej i na Karaibach.

Oprócz ITV, RMG, która zarządza prawami medialnymi w imieniu właściciela Aintree Racecourse, Jockey Club, będzie transmitować wyścig za pośrednictwem własnego kanału telewizyjnego, Racing TV, do 10 000 pubów w Wielkiej Brytanii i Irlandii. Virgin Media będzie wyświetlać wyścig w domach w Irlandii.

Sport 24 będzie transmitować wyścig w 27 liniach lotniczych i rejsowych, CNN będzie transmitować wyścig w swoim flagowym globalnym programie sportowym, podczas gdy Trans World Sport zapewni ekspozycję, a serwisy informacyjne otrzymają treści za pośrednictwem Reuters i SNTV.

Główni nadawcy krajowi

Ameryka Północna i Południowa: TVG, NYRA (USA); Canadian Broadcasting Corporation, HPI (Kanada); ESPN Star+ (50 krajów Ameryki Łacińskiej i Karaibów) oraz SportsMax (32 kraje Karaibów).

Afryka, Bliski Wschód, Afryka Północna i Subkontynent: SuperSport (48 krajów w Afryce), Racing 240 (16 krajów w RPA), Dubai Racing Channel (17 krajów w regionie MENA), Fancode, Sony Pictures Network (Indie i subkontynent indyjski)

Azji i Pacyfiku: Sky Thoroughbred Central (Australia), Trackside (Nowa Zelandia), Green Channel (Japonia, najważniejsze atrakcje), Wasu (Chiny, najważniejsze atrakcje)

Europa: ITV (Wielka Brytania); Racing TV (Wielka Brytania, Irlandia); Virgin Media 1 (Republika Irlandii); Equidia (Francja); Silknet (Gruzja); Viaplay (Pan Europe), Polsat (Polska), Setanta (Kraje Bałtyckie i Eurazja), Wedo TV (Niemcy, Szwajcaria i Austria).

Deacon White, dyrektor regionalny North West w The Jockey Club, powiedział: „Szerokie zainteresowanie międzynarodowych nadawców potwierdza status Randox Grand National jako najsłynniejszego wyścigu skoków przez przeszkody na świecie, jeśli nie najsłynniejszego wyścigu konnego na świecie.

READ  Kaya Kanebe odpada w pierwszej rundzie Chicago WTA Championship | Sporty

„Współpracując z RMG i HBA Media, cieszymy się, że możemy przyciągnąć prawdziwie globalną publiczność, w tym niektóre z największych nazwisk w transmisjach sportowych”.