Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Globalna firma macierzysta MONAT została uznana przez Happi . za jedną z najlepszych prywatnych firm w Ameryce

Miami – (drut roboczy) – światowy innowator w pielęgnacji włosów, pielęgnacji skóry i zdrowego starzenia się wellness, Monat International Company (MONAT) Spółka dominująca Alcora została doceniona przez szczęśliwy Jako jedna z 50 najlepszych elastycznych firm kosmetycznych, pielęgnacyjnych i higieny osobistej w Stanach Zjednoczonych.

Firma MONAT odnotowała znaczny wzrost w ciągu ostatniego roku, dostarczając wysokiej jakości, naturalne produkty oraz promując kulturę różnorodności i doskonałości. Globalna marka z siedzibą w Miami przypisuje swój rozwój wydajnym produktom firmy, klientom VIP (lojalnym) oraz zaangażowaniu i przedsiębiorczej postawie setek tysięcy entuzjastycznych niezależnych partnerów rynkowych w USA, Kanadzie, Wielkiej Brytanii, Irlandii i Polsce.

„Jesteśmy bardzo dumni, że MONAT i Alcora zostały uhonorowane na liście 50 najlepszych firm do użytku domowego i higieny osobistej”, powiedział Ray Urdaneta, współzałożyciel i dyrektor generalny MONAT Global. „Nikt nie może odgadnąć bezprecedensowych wyzwań, z jakimi wszyscy będą musieli się zmierzyć w ciągu ostatniego roku. Jestem bardzo wdzięczny naszemu zespołowi, partnerom rynkowym i naszym klientom za sprostanie tej okazji i umożliwienie tego osiągnięcia.”

Pełne wyniki dla 50 największych firm Happy, w tym profile firm i nowe produkty dla każdej firmy, można znaleźć na www.happi.com/contents/list_top-companies-report.

„Nasze miejsce na liście 50 największych firm Happy’s na rok 2021 pozwoliło nam urzeczywistnić wielką odporność” – powiedział Stuart Macmillan, prezes MONAT Global. „Od globalnej pandemii po niestabilność gospodarczą, ranking na liście 2021 pokazuje, jak byliśmy w stanie nadal odnosić sukcesy w trudnych czasach”.

Śledź MONAT na InstagramI ŚwiergotI Serwis społecznościowy FacebookI Pinterest I youtube. Dodatkowe informacje o firmie można znaleźć na jej stronie internetowej, www.monatglobal.com.

O firmie Moonat International

MONAT Global Corp. jest spółką zależną należącą w całości do Alcora Corporation, do której należą Project Beauty, internetowy sprzedawca kosmetyków oraz B&R Products, Inc. , spółka zależna laboratoriów badawczo-rozwojowych i produkcyjnych. Wszystkie trzy firmy mają siedziby w Miami i okolicach na Florydzie. Firma MONAT została założona w 2014 roku, aby wejść na warty wiele miliardów dolarów rynek produktów do pielęgnacji włosów i zapewnić pionierskie możliwości dzięki nowemu podejściu marketingu społecznego do sprzedaży bezpośredniej. W 2019 roku firma rozszerzyła się na rynek pielęgnacji skóry. Firma oferuje unikalny i ekscytujący model biznesowy oraz jeden z najbardziej hojnych planów wynagrodzeń na rynkach Stanów Zjednoczonych, Kanady, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Polski, Hiszpanii i Litwy.

READ  Cotygodniowe podsumowanie fuzji i przejęć na temat odnawialnych źródeł energii (20–24 listopada)

Dostępność: www.monatglobal.com

O firmie medialnej

Happy jest wiodącą firmą medialną obejmującą globalną opiekę osobistą, opiekę domową i przemysłową oraz Rynek sprzątania instytucjonalnego. Od ponad 50 lat Happy dostarcza dogłębną analizę rynku (detalicznego) o wartości około 700 miliardów dolarów naszym 30 000 abonentom na całym świecie. Relacje Happy dotyczące globalnej branży artykułów gospodarstwa domowego i produktów osobistych są najlepsze w branży. Szczęśliwi redaktorzy, reporterzy i pisarze sztuki przedstawili wiadomości potrzebne do odniesienia sukcesu w dzisiejszych szybkich czasach. Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź stronę Happy: https://www.happi.com/

#MONATGlobalny

Sieć społecznościowa Facebook:
/ MONAToficjalna | Instagram: urzędnik | Youtube: / MONAToficjalna

Świergot: MONAToficjalna | Pinterest: / MONAToficjalna