Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Glancy Prongay & Murray LLP, wiodąca firma prawnicza zajmująca się oszustwami związanymi z papierami wartościowymi, ogłasza złożenie pozwu dotyczącego papierów wartościowych w imieniu inwestorów Reconnaissance Energy Africa Ltd f/k/a Lund Enterprises Corp. (RECAF)

Los Angeles, 1 listopada 2021 r.– (drut roboczy) –Glancey Brungay i Murray LLP („GPM”), wiodąca krajowa firma prawnicza zajmująca się akcjami, ogłosiła złożenie pozwu zbiorowego w imieniu inwestorów, którzy kupili lub w inny sposób nabyli Reconnaissance Energy Africa Ltd f/k/a Lund Enterprises Corp. („ReconAfrica” ​​lub „Spółka”) (OTC: RECAF) Inter-Securities 28 lutego 2019 i 7 września 2021, w tym („okres semestralny”). Inwestorzy ReconAfrica mają nawet 27 grudnia 2021 Aby złożyć pozew głównego powoda.

Jeśli poniesiesz stratę na swojej inwestycji w ReconAfrica lub chcesz zapytać o możliwość postępowania sądowego w celu odzyskania straty zgodnie z federalnymi przepisami dotyczącymi papierów wartościowych, możesz przesłać swoje dane kontaktowe pod adresem https://www.glancylaw.com/cases/reconnaissance-energy-africa-ltd-fka-lund-enterprises-corp/. Możesz również skontaktować się z Charlesem H. Linehanem z GPM pod numerem 310-201-9150, pod bezpłatnym numerem 888-773-9224 lub e-mailem na adres [email protected], aby dowiedzieć się więcej o swoich prawach.

7 września 2021 r. Viceroy opublikował raport zatytułowany „ReconAfrica – Another Swing, Another Miss: Pomimo znacznego dopracowania, oferta zestawu 6-2 ReconAfrica Hollanda Sewella to kolejny zestaw rozczarowujących wyników”. Raport stwierdza, między innymi, że komunikat prasowy ReconAfrica i prezentacja danych dotyczących pierwszego odwiertu 6-2 to „wyraźna próba pozytywnego spojrzenia na rozczarowujące wyniki odwiertów, ale nie udaje się tego pod większą kontrolą”.

W oparciu o te wiadomości, cena akcji ReconAfrica spadła o 0,68 USD lub 12%, by zamknąć się na poziomie 4,65 USD za akcję 7 września 2021 r., raniąc inwestorów.

W skardze zarzuca się, że w toku procesu pozwani składali fałszywe i/lub wprowadzające w błąd oświadczenia i/lub nie ujawnili: (i) planu ReconAfricas dotyczącego wykorzystania niekonwencjonalnych sposobów wydobycia energii (w tym szczelinowania) w niestabilnej dzielnicy Kavango ; (ii) ReconAfrica do rozpoczęcia nieautoryzowanych testów wiertniczych; (3) że ReconAfrica będzie nielegalnie wykorzystywać wodę do testowania studni; (iv) że ReconAfrica będzie nielegalnie przechowywać zużytą wodę w basenach bez wykładziny; (v) że ReconAfrica ominie prawo Namibii i wyznaczy niewłaściwego i niewłaściwego doradcę; (6) że w konsekwencji ReconAfrica zaryzykowało koncesje na odwierty, wiercenia i wodnoprawne w Namibii i Botswanie; (vii) że ReconAfrica, w przeciwieństwie do swojej oferty, nie przekazał ani nie dostarczył wystarczających informacji (w tym odpowiednich języków lokalnych) za pomocą środków dostępnych dla osób, na które miałoby wpływ jego testowanie i potencjalna ekstrakcja energii; (8) że interesy ReconAfricas dotyczą basenu Oampo, a nie tak zwanego basenu Kavango; (ix) że ReconAfrica stale pompuje zapasy; oraz (10) w konsekwencji powyższego publiczne oświadczenia pozwanych były we wszystkich istotnych momentach w istotny sposób fałszywe i/lub wprowadzające w błąd.

READ  Ukraińscy pracownicy wyjeżdżają z Polski do Niemiec w poszukiwaniu wyższych zarobków

Śledź nas, aby otrzymywać aktualizacje na LinkedInI Świergot, lub Serwis społecznościowy Facebook.

Jeśli kupisz lub nabędziesz papiery wartościowe ReconAfrica w okresie pozwu, możesz przekazać sądowi nie później niż 27 grudnia 2021 Poproś sąd o wyznaczenie Cię na głównego powoda. Aby być członkiem klasy, nie musisz w tej chwili podejmować żadnych działań; Możesz zatrudnić wybranego przez siebie prawnika lub nie podejmować żadnych działań i pozostać nieobecnym członkiem klasy. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tej procedury lub jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące tej reklamy lub swoich praw lub interesów w tych sprawach, skontaktuj się z Charles Linehan, Esquire, GPM, 1925 Century Park East, Suite 2100, Los Angeles CA 90067 310-201-9150, bezpłatny numer 888-773-9224, e-mailem na adres [email protected] lub odwiedź naszą stronę internetową pod adresem www.glancylaw.com. W przypadku zapytania e-mailowego prosimy o podanie adresu pocztowego, numeru telefonu oraz ilości zakupionych akcji.

W niektórych jurysdykcjach zgodnie z obowiązującym prawem i zasadami etyki niniejsza informacja prasowa może zostać uznana za informację prawniczą.

Zobacz wersję źródłową na businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20211101005196/en/

Łączność

Glancy Prongay & Murray LLP, Los Angeles
Charles H Linehan, 310-201-9150 lub 888-773-9224
1925 Century Park East, apartament 2100
Los Angeles, CA 90067
www.glancylaw.com
[email protected]