Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Gina Carano zaczyna kręcić swój pierwszy projekt od czasu The Mandalorian – Deadline

Gina Carano zaczyna kręcić swój pierwszy projekt od czasu The Mandalorian – Deadline

z wyjątkiem: podczas ekscytacji biała fuga Kontynuując nabieranie kształtów, możemy ujawnić, że Gina Carano jest w trakcie realizacji swojego pierwszego projektu od tego czasu Mandalorianin: pod radarem Terror na łące Filmowanie rozpoczęło się w tym tygodniu.

Michał Polski (Northfork, siła naturyFilm opowiada o rodzinie pionierów, która walczy z gangiem złych banitów, którzy terroryzują ich na nowo wybudowanym ranczo na równinach Montany. Carano poprowadzi zespół castingowy i produkcyjny.

Wśród gwiazd biorących udział w filmie prawicowej firmy medialnej The Daily Wire i kostny tomahawk Producent Dallas Saunier, Nick Searcyuzasadnienie), gwiazda MMA Donald „Cowboy” Cerrone, stojący Tyler Fisher, Heath Freeman (Szkocjai Samir ArmstrongOC).

Plan jest taki, aby po raz pierwszy wypuścić film wyłącznie dla członków DailyWire.com wiosną 2022 roku. Szafka na ból Firma Voltage Pictures zajmuje się sprzedażą międzynarodową.

W obsadzie jest także Travis Mills (liczba potencjalnych klientów), Matthias Hughes (Przyszedłeś w pokoju), Rhys Baker, Izzy Marshall, Jeremy Gauna i Thomas White Eagle.

Będzie to pierwszy film Carano od czasu serii kontrowersyjnych postów w mediach społecznościowych, które widziały jej katastrofę z serialu Disneya Mandalorianin Został wycofany przez UTA na początku tego roku.

Jak ujawniliśmy, martwa lista I Szybko 6 Wkrótce aktorka współpracowała z Benem Shapiro przy The Daily Wire. Terror na łące Jest to jeden z list projektów filmowych i telewizyjnych opracowywanych dla firmy medialnej, który jest również dystrybuowany.

film akcji biała fuga, o którym informowaliśmy w sierpniu, zostało przełożone na sesję zdjęciową w pierwszym kwartale 2022 roku.

Sonnier produkuje przerażenie na łące Z Amandą Presmyk pod szyldem Bonfire Legend, co oznacza trzecią współpracę firmy z The Daily Wire. Zdjęcie zostało napisane przez nowicjusza Josiaha Nelsona i dostarczone przez Davida Guglielmo (Ostateczna rozgrywka w Sparrow Creek).

READ  Polska firma zatrudni pierwszego na świecie dyrektora generalnego robota AI

Nelson, były klient byłej firmy zarządzającej Sonniera, Calibre Media, wysłał scenariusz do Sonniera i Carano na kilka dni przed tym, jak został on rozpalony wspólnie z Jeremym Boringiem, współdyrektorem generalnym Daily Wire.

Boreing, wraz ze współzałożycielami Daily Wire, Benem Shapiro i Calebem Robinsonem, będą producentami wykonawczymi, wraz z Nicolasem Chartierem i Jonathanem Deckterem z firmy Voltage. Mills i Danielle Cox są również producentami wykonawczymi.

Na początku tego roku The Daily Wire ogłosiło wejście do branży rozrywkowej wraz z przejęciem Kyle Rankin Uruchom walkę w ukryciu Z legendy ogniska. Według konserwatywnej firmy medialnej film przyciągnął 300 000 widzów podczas pierwszego pokazu na żywo na stronie w styczniu.

Producent Dallas Saunier powiedział: „W obliczu obecnej kruchości sceny hollywoodzkiej i postrzeganej ekspansji klasy rządzącej dokonaliśmy trudnego i mądrego wyboru, by wyruszyć na Dziki Zachód i produkować filmy na naszych własnych warunkach. Daily Wire dostarczył Jennę i nasz zespół z wszelką pomocą, o jaką każdy producent może poprosić. Teraz muszą Zrobić z nich dumę, produkując coś naprawdę fajnego.

„Powrót do mojego rodzinnego stanu Montana, aby wyreżyserować western do Dallas i Amandy, rzadkiej rasy producentów, których naprawdę szanuję, miał ogromny urok” – dodał Polish.

Carano jest reprezentowany przez reżysera Scotta Karpa i adwokata Erica Galena. Polskę reprezentuje APA, Dział Produkcji Rozrywkowej oraz adwokat Alex Conner. Searcy jest reprezentowane przez APA i LINK Entertainment. Cerrone jest przedstawicielem Gersh. Freeman jest reprezentowany przez Raferman Media. Odcienie są reprezentowane przez Atomik Content. Baker jest reprezentowany przez Ivy Artists Management. Marshalla reprezentuje 111 Media.