Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Gina Carano rozpoczyna zdjęcia do filmu New Western Terror na prerii dla Bena Shapiro The DailyWire

Gina Carano oficjalnie wróciła do biznesu po odsunięciu od władzy Mandalorianin. Wcześniej ogłoszono, że w nadchodzącym thrillerze akcji zagra aktorka Cara Dune biała fugaTo film, który również produkuje. Chociaż prace nad tym projektem wciąż trwają, mówi się, że Carano rozpoczął pracę nad osobnym filmem z dubbingiem Horror na łące, facet z Zachodu, który zaczął kręcić w tym tygodniu.

Zgodnie z terminem, Horror na łące Opis: Pionierska rodzina walczy z gangiem okrutnych banitów, którzy terroryzują ich na nowo wybudowanym ranczo na równinach Montany. Michał Polski (NorthforkI Siła natury) prowadzi Horror na łące. Film wyprodukował Dallas Sonnier (kostny tomahawk) i jak biała fugaOpracowany we współpracy z The Daily Wire. Scenariusz napisał Josiah Nelson.

POWIĄZANE: Gina Carano ogłasza projekt filmowy dla Daily Wire Bena Shapiro

jak z biała fugaI Gina Carano Na pokładzie do produkcji oprócz głównej roli. Inne gwiazdy pojawiły się w Terror na łące Uwzględnij Nicka Cersei (uzasadnienie), zawodnik MMA Donald „Cowboy” Cerrone, komik Tyler Fisher, Heath Freeman (Szkocja), Samir Armstrong (OC.), Travis Mills (liczba potencjalnych klientów), Matthias Hughes (Przyszedłeś w pokoju), Rhys Baker, Izzy Marshall, Jeremy Gauna i Thomas White Eagle.

Będzie to pierwszy film z udziałem Giny Carano po jej publicznym wydaniu z The Mandalorian na początku tego roku. Po serii kontrowersyjnych postów w Internecie i późniejszej kampanii w mediach społecznościowych na rzecz jej wydania ogłoszono, że Carano nie wróci jako Cara Dion w Mandalorianin trzeci sezon. Carano powiedziała, że ​​dowiedziała się o strzelaninie w tym samym czasie, co wszyscy inni, a wiadomość wywołała mieszane reakcje.

Wkrótce po tym incydencie Ben Szapiro Daily Wire ogłosiło nowe partnerstwo z Carano, aby kontynuować swoją karierę. Podobno zagra główną rolę biała fuga Jako „kobieta o silnej woli” przeciwstawia się seryjnemu mordercy, który ją namierzył. Ostateczny termin wskazuje teraz, że ten projekt przełożył filmowanie do początku 2022 roku, co otworzyło Carano drzwi do pracy nad nim Horror na łące W międzyczasie.

READ  Po dziesięcioleciach poszukiwań odnaleziono film Mardi Gras w Nowym Orleanie z 1898 r.

„W obliczu obecnej kruchości hollywoodzkiego krajobrazu i postrzeganej ekspansji klasy rządzącej dokonaliśmy trudnego i mądrego wyboru przeniesienia się na Dziki Zachód, aby produkować filmy na naszych własnych warunkach” – powiedział producent Dallas Saunier w oświadczeniu. . . „Daily Wire zapewnił Jennie i naszemu zespołowi wszelkie wsparcie, jakiego może wymagać każdy produkt. Teraz musimy sprawić, by byli dumni, produkując coś naprawdę fajnego”.

Reżyser Michael Bolsh dodał: „Powrót do mojego rodzinnego stanu Montana, aby wyreżyserować Zachód dla Dallas i Amandy, rzadkiej rasy producentów, których naprawdę szanuję, miał ogromny urok”.

Plan do tej pory Horror na łące Film będzie miał premierę wyłącznie dla członków DailyWire wiosną 2022 roku. biała fuga Filmowanie rozpocznie się również w pierwszym kwartale 2022 roku. Mówi się, że Mandalorianin Rozpoczęła się również produkcja sezonu 3, ale nie oczekuj, że Cara Dune powróci. Ta wiadomość przychodzi do nas z ostateczna data.

Tematy: Gina Carano, film DailyWire