Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Gimnazjum |  Wiadomości, sport, praca

Gimnazjum | Wiadomości, sport, praca

Zaproszenie do gimnazjum Howarda Parkera

We wschodniej Palestynie piątek

wyniki chłopców

Rankingi drużynowe: 1. Beaver Local (94), 2. Columbiana i Youngstown Chaney (72), 4. Malvern (70), 5. Salem (62), 6. Youngstown Middle School (59), 7. East Palestine (45 ) ), 8. Lowellville (42), 9. Western Reserve (38), 10. Polska (11).

Zwycięzcy

3200 Relay: Salem (Emeric Callahan, Luke Stephens, Colton Hall, Sam Jakubik) 920,64 (rekord spotkania); 110 przez płotki: Nathan Ronse (Louisville) 18.19; 100 DASH: Dawaun Moody (Youngstown) 11,86; 800 PRZEKAŹNIK: Youngstown Chaney (Xavier Scott, Andrew Parrish, Lavall Luckey, Austin Brown) 1:41,26; Bieg 1600: Cole Langley (Bóbr) 4:58,92; Sztafeta 400: Columbiana (Devin Broad, Brayden Bloom, Jensen Nordquist, Hayes McCoy) 49,55; 400 Dash: Brayden Bloom (Columbiana) 56,87; 200 przez płotki: Dwayne Moody (Youngstown) 27,24; 800 RUN: Luke Warrick (Bóbr) 2:10.414; 200 Dash: Dwayne Moody (Youngstown) 24.24; 16:00 PRZEKAŹNIK: Beaver Local (Luke Warrick, Nolan Irving, Cole Langley, Nathan Pusateri) 4:11,92; DYSKUSJA: Parker Bowe (Malvern) 190-2 (pobija rekord / 174-9 ustanowiony przez Dana Kinseya z Beaver Local w 2001 roku); Putting shot: Parker Bow (Malvern) 52-0 1/2; Skok w dal: Laval Lucky (Chaney) 17-9; Skok wzwyż: Landon Whitley (Bóbr), 5-8.

——

wyniki dziewcząt

Składy drużyn: 1. Columbiana (152), 2. Columbiana (84), 3. Salem (76), 4. Youngstown Chaney (70), 5. Malvern (67), 6. Western Reserve (56), 7. East . Palestyna (27), 8. Lowellville (19), 9. Gimnazjum w Youngstown (11), 10. Polska (7), 11. Newton Falls (4).

Zwycięzcy

Sztafeta 32:00: Salem (Emily Sinsley, Sarah Sinsley, Ava Lee, Abby Knickerbocker) 11:25,29 (rekord spotkania); 100 przez płotki: Ralene Gilson (Bóbr) 17,61; 100 DASH: Ciara Call (Bóbr) 13.31; 800 RELAY: Beaver Local (Ralyn Gilson, Mallory Miller, Alexis Lasure, Ciara Call) 1:51,55; Bieg 16:00: Maddie Jackson (Kolumbia) 6:01,23; 400 RELAY: Beaver Local (Ralyn Gilson, Mallory Miller, Alexis Lasure, Ciara Call) 53,29; 400 Dash: Alyssa Brown (Chaney) 63,35; 200 przez płotki: Camille Jeffries (Kolumbia) 31,96; Biegun 800: Maddie Jackson (Kolumbia) 2:37,19; 200 Dash: Alyssa Brown (Columbiana) 27,54; 16:00 Sztafeta: Salem (Emily Sinsley, Abby Knickerbocker, Sarah Sinsley, Hayley Morgan) 4:44,85; Debata: Torre Wasilich (Columbiana) 81-10; Zdjęcie: Sophia Riegel (Rezerwat Zachodni) 32-2 1/2; Skok w dal: Mia Doughty (Malvern) 14-2; Skok wzwyż: Caitlin Benner (Kolumbia) 4-2.

READ  Usługi | Wiadomości, sport, praca

——


Dzisiejsze najświeższe wiadomości i nie tylko w Twojej skrzynce odbiorczej