entertainment

Ghost Lab, The Eleventh Hour, Al Jalsamithi i nie tylko

Jeśli skończyłeś wyłączanie oprócz codziennych obowiązków na dzień (wszyscy pomimo pracy zamierzamy teraz zmniejszyć, ponieważ utknęliśmy w domu, prawda … och, jak bardzo się myliliśmy all) i szukając fajnego sposobu na relaks przed wypadkiem, klocki są najwyraźniej OTT to nasze jedyne źródło rozrywki w tej chwili. Jednak przy tak wielu tytułach na tak wielu platformach OTT do wyboru, dokonanie preferowanego wyboru może być trudne i zdecydowanie nie jest to, jak ktokolwiek lubi podejmować nieszkodliwe poszukiwania rozrywki. To jest, do czego dochodzimy. Dzisiaj przedstawiamy pięć tytułów z różnych gatunków, stanów i krajów, które powinny pomóc w łatwym wypełnieniu pustki w domu, zapewniając jednocześnie rozrywkę na wysokim poziomie. Przeczytaj także – Co dziś oglądać w Netflix, Amazon Prime i Sony LIV: Lucifer Season 5, Panic, Maharani i nie tylko

Ghost Lab (Netflix)

Tajski horror o dwóch filmach, które stały się obsesją na punkcie odkrywania dowodów naukowych, aby upewnić się, że istoty nadprzyrodzone wydają właściwe dźwięki, jest to jedno z najbardziej oczekiwanych wydań Netflix w tym miesiącu. Przeczytaj także – Co oglądać w Netflix, Amazon Prime i ZEE5: Eden, Ek Mini Katha, Friends Reunion i nie tylko

High on the Pig: How African American Cuisine Changed America (Netflix)

Jeśli kochasz wszystko w jedzeniu i interesujesz się epokami, kulturami, podróżami i koncepcjami kulinarnymi, ta ograniczona seria dokumentów obiecuje zaostrzyć dla ciebie dobry apetyt. RÓWNIEŻ PRZECZYTAJ – Ramprasad Ki Tehrvi, lakier do paznokci, lot i nie tylko: zobacz najwyżej oceniane filmy Bollywood z 2021 r. Na IMDB

Nail Bomber: The Hunt (Netflix)

Był promowany jako dokument o niesławnym “Nail Bomber”, skrajnie prawicowym ekstremistą, który kierował zamachami bombowymi mniejszości w Londynie w 1999 r. I wyścigiem o jego aresztowanie.

Godzina jedenasta (AHA telugu)

Seria internetowa Tamannaah Bhatia, która obraca się wokół bizneswoman, której celem jest kilku aktorów, którzy chcą zmiażdżyć jej osiągnięcia, składa się z ośmiu odcinków trwających tylko 20-35 minut i mówi się, że leci, zanim się zorientujesz.

READ  Od otwartych pastwisk po plany filmowe: podróż Eriksena Dickensa do przemysłu rozrywkowego

Jalasamadhi (Limelight Media)

Jeśli chodzi o praktykę „Thalaikuthal” (zabijanie starości, zabijanie lub porzucanie starych ludzi na śmierć w niektórych częściach Indii), ten wielokrotnie nagradzany film malajalam powinien być specjalnie zaprojektowany dla widzów szukających głębi i wpływu.

Bądź na bieżąco z BollywoodLife, aby uzyskać najnowsze informacje i aktualizacje z Bollywood, Hollywood, South, TV i Web-Series.
Kliknij, aby do nas dołączyć Serwis społecznościowy FacebookI ŚwiergotI youtube I Instagram.
Śledź nas też komunikator facebookowy Aby uzyskać najnowsze aktualizacje.


About the author

Naomi Schmidt

"Zapalony komunikator. Specjalista od internetu. Czytelnik przez całe życie. Ekstremalny fanatyk telewizyjny. Muzykolik."

Add Comment

Click here to post a comment