Tech

Geoff Keighley Games Awards powracają do wydarzeń osobistych w grudniu

zdjęcie: Nagrody w grach

Nagrody w grze są jak świąteczny kujon, a Jeff Kelly to Święty Mikołaj. Jest to także zajączek wielkanocny i wróżka zębowa, a także zajmuje miejsce twojego taty i głosu w twojej głowie. W końcu jest wszędzie: Letnia gra festiwalowaI Gamescom, Ten THQ Nordic Live StreamingI pasmo śmiercii wydaje się Pałac Nawiedzonych Lalek. Dość zajęta klasa.

Ale oczywiście jest gospodarzem The Game Awards, ponieważ to jego dziecko: gala rozdania nagród, która zwykle w grudniu pokazuje na naszych ekranach wiele ogłoszeń, ekskluzywnych gier i premier.

Zeszłoroczne wydarzenie było transmitowane wirtualnie, bez osobistego udziału, ale tegoroczne nagrody powrócą do Microsoft Theater w Los Angeles.

Największym zwycięzcą Game Awards 2020 był dziś wieczór Ostatni z nas IIktóry wygrał grę roku plus sześć innych nagród. PlayStation również wygrało, a Sony Interactive Entertainment zgarnęło dziewięć nagród jako wydawca. Prezenterzy to Amy Reggie Phils, Troy Baker, Keanu Reeves, Tom Holland, Gal Gadot i ulubione Nintendo Live, Brie Larson, a także nowego szwedzkiego szefa kuchni i kolegów Keighley’s. Eddie Vader, Londyńska Orkiestra Filharmoniczna i zespół gier wideo OFK również nie zabrakło.

W ostatnich latach Game Awards został skrytykowany Aby ogłosić kilka nagród i zwycięzców zarówno w ofercie wstępnej, jak i w formie szybkiej listy za jednym razem, a także dla Dawanie gier, które zostały skrytykowane za łamanie praw pracowniczych.

Nagrody Igrzysk 2020 83 miliony strumieni, ze szczytem 8,3 miliona jednoczesnych widzów.

Jak myślisz, kto zdobędzie tytuł GOTY w tym roku? Daj nam znać w komentarzach.

READ  Najnowsza aktualizacja systemu Windows 11 skupia się na pasku zadań

About the author

Ward Parkinson

„Nieuleczalny entuzjasta muzyki. Piwo. Totalny odkrywca. Wichrzyciel. Oddany fanatyk sieci”.

Add Comment

Click here to post a comment