Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Gdzie kręcono film „Igrzyska Śmierci: Pieśń ptaków i węży”?

Gdzie kręcono film „Igrzyska Śmierci: Pieśń ptaków i węży”?

Czy wnętrze Ministerstwa Wojny było prawdziwym miejscem?

To był holokaust. To naprawdę piękny budynek i wspaniałe dzieło architektury. Jest na środku cmentarza. Ma naprawdę dużą przestrzeń i te małe kapliczki, w których mogą się spotykać bliscy, czyli tam, gdzie kręciliśmy. Pozwolili nam przejąć to miejsce i zamienić je w laboratorium głównego twórcy zabawek, doktora Ghoula.

Gdzie kręciliście centrum dowodzenia „Igrzyskami Śmierci”?

Znajduje się tuż obok Stadionu Olimpijskiego, części pierwotnego Parku Olimpijskiego, którego początki sięgają lat 30. XX wieku. Sala była używana do szermierki podczas igrzysk olimpijskich, ale obecnie służy głównie do gimnastyki. To tam trenują. Ale pozwolili nam z niego korzystać i zamieniliśmy go w naszą własną salę. Kiedy przyglądaliśmy się erze rekonstrukcji w latach czterdziestych i pięćdziesiątych XX wieku, przyjrzeliśmy się także ówczesnej technologii. Musieliśmy obniżyć poziom technologii, ponieważ jesteśmy na początku meczów. To nie jest rodzaj technologii, jaką mieli w tym okresie Walka z ogniemNa przykład.

Tom Blythe jako Coriolanus Snow i Viola Davis jako doktor Volumnia Gayle w Departamencie Wojny, zbudowanym w dramatycznym krematorium.

Murray Close/Liongate

Jak stworzyłeś arenę?

Strzeliliśmy Hala Stulecia We Wrocławiu, Polska. Został zbudowany w 1913 roku i jest salą biznesową, w której nadal odbywa się wiele wydarzeń. Przejęliśmy pałeczkę na sześć tygodni, więc to było jak nasza własna scena dźwiękowa. Zbudowaliśmy tam kilka stałych elementów i przywieźliśmy gruz, kurz i brud. Sprawiliśmy, że wyglądał na jak najbardziej zniszczony, ale także cyfrowo go powiększyliśmy, aby wyglądał na jeszcze bardziej zniszczony i spalony.

Jak stworzyłeś wersję Dwunastego Dystryktu opisaną w tej historii?

Mieliśmy taką możliwość, bo do innych filmów minęło wiele lat, więc mogliśmy zrobić coś innego. Poczułem, że żałuję, że nie mamy dostępu do tych miejsc, kiedy kręciliśmy oryginalne filmy. Znaleźliśmy miejsce tzw Ogród krajobrazowy W Duisburgu w Niemczech, przytłaczającym, ogromnym, brudnym, przemysłowym miastem. Tak naprawdę chodzi tu o węgiel i stal, co reprezentuje Dystrykt 12. Wszystko, co tam kręciliśmy, było powiązane geograficznie. the [music venue] Piec mieścił się w jednym z większych obiektów przemysłowych. Kiedy widzisz facetów idących ścieżką, aby tam dotrzeć, tak naprawdę wkraczają w to, czym jest The Hob.

Gdzie się zatrzymałeś podczas kręcenia?

W Berlinie każdy był w innym miejscu. mieszkam w Soho House w Berlinie. W Polsce zostaliśmy hotelu Monopol We Wrocławiu. Na wsi w Polsce zatrzymaliśmy się nad tym jeziorem w miejscu tzw Maria Antonina.

Czy masz jakieś zalecenia żywieniowe?

Berlin jest niesamowity pod względem restauracji. kocham to Grill Królewski bardzo. Kawiarnia Frida. Po drugiej stronie ulicy od Soho House znajduje się restauracja sushi o nazwie San To jest bardzo dobre. Moją ulubioną kawiarnią w Berlinie była Prenzlauer Berg Boski strzał.

READ  Wiedźmin Showrunner zapowiada heroiczne wyjście aktora Geralta, Henry'ego Cavilla