Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Gdzie jest Melania?  Trump pochwalił „postawę” Melanii, która unika wnoszenia zarzutów

Gdzie jest Melania? Trump pochwalił „postawę” Melanii, która unika wnoszenia zarzutów

Donald Trump pochwalił „niesamowitą” postawę swojej żony Melanii Trump w wywiadzie na dwa dni przed federalnym aktem oskarżenia – w którym była pierwsza dama nie uczestniczyła.

Były prezydent został zapytany o swoją żonę w niedzielnym programie radiowym WABC, prowadzonym przez długoletniego aktywistę republikańskiego Rogera Stone’a.

„Wiele osób napisało do mnie w tej sprawie i wysłało e-mailem, abym przygotował się do programu. Ludzie chcą wiedzieć, jak ci idzie, co myślisz o swojej kampanii 2024 mającej na celu odzyskanie Białego Domu i jak sobie radzisz podczas tych oburzających , niesprawiedliwie umotywowane ataki” – powiedział Stone.

„Jest niesamowitą osobą” — powiedział Trump. „Wiesz, zarobiła niesamowitą ilość pieniędzy, kiedy odnosiła takie sukcesy jako modelka”.

„I w bardzo skromny sposób, nie mogła się tym przejmować. Ma niesamowitą postawę. Ma ogromne serce” – powiedział. „Ale bierze rzeczy takimi, jakie są i jest po prostu bardzo pewną siebie osobą. Ona nie potrzebuje takich rzeczy jak niektórzy ludzie, oni zawsze się tam pchają – ona jest wręcz przeciwnie”.

„Jak to przyjmujesz? To boli, gdy rodzina jest zraniona” – dodał Trump.

Trump twierdził, że była pierwsza dama miała duże wsparcie podczas sobotnich przemówień do Republikanów w Georgii i Północnej Karolinie.

„Zauważyłem napisy w pokoju: „Kochamy naszą pierwszą damę, kochamy naszą pierwszą damę”. „Zdjęcia Melanii są wszędzie” – powiedział panu Stone. „Ludzie ją kochają. Uwielbiają fakt, że ona się tam nie popycha. Jest szanowana przez wszystkich”.

Wygląda na to, że pani Trump jest przygotowana na to, że we wtorek nie będzie jej na Florydzie w związku z aktem oskarżenia jej męża.

READ  Numery szczepionek przeciw Covid wyprodukowanych w Indiach i ich znaczenie dla podróży do UE

Według gazety, w poniedziałek widziano ją, jak załatwiała sprawy w Nowym Jorku codzienna poczta.

Żona i najstarsza córka Trumpa, Ivanka Trump, milczy na temat ostatnich kłopotów prawnych byłego prezydenta.

Minęło pięć dni od wydania aktu oskarżenia, a pani Trump, która była starszym doradcą w administracji swojego ojca wraz z mężem Jaredem Kushnerem, ujawniła informacje o nietoperzu jej córki w poniedziałek wieczorem, mniej niż dzień przed planowanym terminem Trumpa. pojawić się w sądzie.

Pani Trump opublikowała 10 zdjęć na Instagramie, na których widać wszystkie obecne dorosłe dzieci pana Trumpa, w tym Ivankę, Tiffany, Erica i Dona Jr. Ale ich ojca najwyraźniej nie było.

„Przepełnieni miłością i dumą, Jared i ja świętowaliśmy naszą córkę, Arabellę, bat micwą w miniony weekend. Zastanawiamy się nad weekendem z pełnymi sercami i mnóstwem radości i wdzięczności” – pani Trump – napisał w podpisie posta na Instagramie.

Od jej zaangażowania w karmienie głodnych rodzin, poprzez służenie społeczności żydowskiej w koszernym banku żywności, po wspieranie dzieci ze specjalnymi potrzebami poprzez jej wolontariat w Kręgu Przyjaźni i Szepczących Grzyw, dobrotliwe serce Arabelli i zaangażowanie w wywieranie pozytywnego wpływu oddaje ducha tego momentu .

„Nie moglibyśmy być bardziej dumni z niezwykłej młodej kobiety, którą się stała. Jej życzliwość, kreatywność, poczucie humoru, empatia i pasja wypełniły nasze życie tak wielką radością i inspiracją. Niech ta Bat Micwa będzie początkiem wielkiego piękny i satysfakcjonujący rozdział w jej życiu”.