Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Gboard „Emojify” to, co napisałeś, za pomocą nowej magicznej różdżki

Oprócz uzyskiwania spersonalizowanych naklejek tekstowych z najnowszą funkcją Pixel Feature Drop, Gboard zaczął teraz wprowadzać funkcję „Emojify”, która zawiera przycisk magicznej różdżki.

Zastąp ikonę pisania głosowego po prawej stronie paska sugestii klawiatury Gboard W razie potrzeby ikona różdżki Emojify powinna wykonać to, co wpisałeś. Poprzedni opis zdolności, którą Google zawiera w Gboard, mówi:

Kliknij przycisk emojify, aby dodać emoji w zdaniu lub zastąpić cały tekst emoji

Jeden Dzisiejszy użytkownik mówi „Wstawia emotikony odpowiednie do wiadomości”, co powinno być wygodną alternatywą dla ręcznego wybierania znaków, gdy sugestie Gboard coraz lepiej podkreślają kontekst wiadomości.

To ma być fajna funkcja do naśladowania Niestandardowe naklejki tekstowe, które są generowane na podstawie tego, co aktualnie wpisujesz i wszelkich dodanych emotikonów. W tym miesiącu pojawiło się to na telefonach Pixel, a Emoji Kitchen niedawno otrzymało dodatkowe 2000 miksów.

Nie jest jasne, co spowoduje wdrożenie Emojify w Gboard, podczas gdy do tej pory widzieliśmy tylko dwa doniesienia o możliwości transmisji na żywo. Funkcjonalność nie pojawiła się jeszcze na urządzeniach, które testowaliśmy dziś rano.

Więcej o Gboard:

FTC: Używamy linków afiliacyjnych, aby zarabiać. jeszcze.


Sprawdź 9to5Google na YouTube, aby uzyskać więcej informacji:

READ  Przeciek Xbox Game Studios ujawnia nowe szczegóły dotyczące dwóch nadchodzących ekskluzywnych tytułów